גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
הצוות המוביל

הצוות המוביל

ברק בר-לב

החברה מנוהלת בידי ברק בר-לב – ברק הינו אחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל, ויש לו ידע נרחב וניסיון רב בארגון וניהול בעלי דירות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית ובביצוע עסקאות נדל"ן מורכבות וסבוכות על כל סוגיהן.

הניסיון האישי, שנים רבות של עשייה מגוונת, כישורים בין-אישיים מעולים ויכולת מוכחת בארגון וליווי דיירים בלמעלה מ-28 בניינים בעסקאות של פינוי ובינוי, תמ"א 38/2 במתכונת של הריסה ובניה מחדש וכן תמ"א 38 חיזוק ותוספת בנייה, הופכים את ברק למומחה ופורץ דרך בתחום.

לברק יכולת ניתוח של נושאים מורכבים באופן יצירתי ועמוק אשר מבטיחה לבעלי הדירות ידע אדיר ומומחיות יוצאת דופן בהבנת עסקת הפינוי-ובינוי על כל רבדיה, בקיא בכל עקרונותיה של תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה, בתקנות התכנון והבניה ובפרשנות משפטית של תוכניות בניין הערים השונות ברחבי מרכז הארץ.

הידע הרחב של ברק, כמו גם הניסיון הרב, הקנו לו שם טוב בקרב שמאי מקרקעין, עוה"ד, חברות נדל"ן, אנשי עסקים מהשורה הראשונה ולקוחות פרטיים מהארץ ומחו"ל.

תחומי עיסוק -  מוכר בזכות טיפולו המיומן בסוגיות מקרקעין סבוכות. מסייע בארגון וניהול בעלי הזכויות בפרויקטים במסגרת תוכניות להתחדשות עירונית בהיקפים גדולים, ובכלל זה פינוי בינוי: עיבוי: ותמ"א 38 (הריסה ובנייה מחדש + עיבוי ותוספת), עם הבנה מעולה בכל ההיבטים התכנוניים והמסחריים העומדים על הפרק.

נוסף על פעילותו בתחום הנדל"ן, ברק משתתף בדיונים בפורומים שונים, עירוניים, והכל במטרה לתרום להסרת החסמים הקיימים בפרויקטי התחדשות עירונית (פינוי בינוי/עיבוי), אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים כיום בענף הנדל"ן.

חברתנו בר-לב מומחים בארגון כל הדיירים, בהקשבה ובהבנה של כל בעלי הדירות השונים, בפיזור חששותיהם וברתימתם המלאה לתהליך. כך עשינו בפרויקטים רבים בעיר תל אביב בתחומי רובע 3 ורובע 4, ובעשרות מתחמי התחדשות עירונית, לפינוי ובינוי ותמ"א 38/2 (מסלול הריסה בניה). כך נעשה גם בפרויקט שלכם. על הפרויקטים שניהלנו נמנים, בין היתר, מתחמים מורכבים המכילים בניינים וכניסות אחדים, המאכלסים דיירים רבים, שהגיעו בעזרתנו להסכמה מלאה באשר לחלוקה שוויונית של סל השטחים הפרטיים והציבוריים.