גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בתים פרטיים למכירה בתל אביב

 

בתים יוקרתיים למכירה, פונים לקהל יעד ספציפי המחפש נורמה גבוהה של אדריכלות, עיצוב ואיכות חיים. קהל המשקיעים של בתים פרטיים למכירה בתל אביב כולל אנשי היי-טק רבים מחו"ל, מהנדסים ומנהלים בכירים, מפורסמים וגם משקיעים מחפשים סטנדרטים גבוהים של איכות חיים ושלמות בכל היבטי הבית והמגורים בו, החל מרמת התכנון, העיצוב והמקום הגיאוגרפי בו הנכס ניצב.

בית פרטי למכירה תל אביב

איך מוצאים?

על פניו, מציאת בתים פרטיים למכירה, כמו גם דירות יוקרה למכירה נשמעת כמו משימה פשוטה למדי, אבל בפועל, הרבה בעלי עניין מוצאים כי שיווק בתי יוקרה, רכישה ומציאות הם די נפרדים.

רוב הווילות למכירה בתל אביב, מציעות למשקיעים ולרוכשים בתים פרטיים בסטנדרטים אדריכליים ועיצוביים גבוהים מהממוצע, אבל לא תמיד מדובר בבית מושלם המתאים לסטנדרט של בתי יוקרה, וגם לא קרובים לעמוד בדרישות שלהם.

מכאן, חשוב למצוא מבין כל משרדי התיווך בצפון תל אביב, משרד אחד מתורגל ומיומן היטב במקרקעין ובמו"מ מול רוכשים רציניים, בעל ניסיון רב שנים בתחום התיווך ובאיתור ושיווק ומכירה של בתים פרטיים למכירה, ו/או דירות יוקרה, וכיוצא בזאת.

כאן המקום לציין משרד תיווך בתל אביב שנבחר על ידי הבעלים, חייב להיות ניחן ברקורד מקצועי לשיווק בתים פרטיים למכירה בתל אביב, וככזה שיוכל לספק לצדדים מענה איכותי ויעיל בעת המכירה ו/או ברכישה ובהתאם לדרישותיכם לנכס, לסביבה ולסטנדרט!

ומה לגבי מיקומן האידאלי של דירות יוקרה למכירה בת"א כמו למשל: עסקאות מסוג של דירות למכירה בבלו תל אביב:

אחד המאפיינים המובהקים של דירות למכירה בבלו תל אביב, הוא מיקומן באזור עירוני לצד אזור שוקק ותוסס המבטיח שהרוכשים יהיו קרובים ככל האפשר לצירי תחבורה מרכזיים, למרכזים מסחריים ולמקומות בילוי, פנאי, תרבות וספורט. המיקום המדהים הוא למעשה סמל סטטוס בעבור הבית שנועד לאפשר לרוכש ליהנות מיחידת דיור יוקרתית אשר ממוקמת וניצבת בלב הרובעים החמים, המבוקשים והתוססים של העיר העברית הראשונה.

דירות יוקרה למכירה בתל אביב , ומכאן לסוגיית גודל הדירה בתמצית:

אמנם גודל דירה משפיע על שוויה, אך כאן המקום להדגיש כי נתון זה אינו מחייב שדירה גדולה תהא מוגדרת כדירת יוקרה, שכן גם דירה קטנה עד בינונית הניצבת במיקום אטרקטיבי מאוד יכולה להיחשב עבור בעל הנכס לדירת יוקרה, ובפרט אם היא מציעה קשת מגוונת של דירת יוקרה שיכולה לענות על הדרישות האצילות והיוקרתיות של הרוכש.

עסקה של וילה למכירה בצפון תל אביב? מצוין! רק בעניין זה נשאלת השאלה מי האדריכל או מעצב הפנים של הבית?

בכל הנוגע לבתים פרטיים למכירה תל אביב, ישנה חשיבות עליונה לזהות המעצב. כאן המקום להדגיש כי  לחלק ממעצבי הפנים יש שם מפורסם בקרב רבים שמכירים את הכישרון והידע שהולך לפניהם, ולפיכך בתי יוקרה למכירה בתל אביב, שעוצבו על ידי מעצב או אדריכל כזה הוא בהחלט יכול להיות אחד מכלי הסינון שיעזרו לכם למצוא את בתי היוקרה העונים על הקריטריונים שלכם.

מה כוללת התכולה בדירות יוקרה למכירה בתל אביב

לא פעם דירות יוקרה נמכרו בבניינים משותפים שאינם מוגדרים כמבני יוקרה כלל, מה שמעודד משקיעים לא לבדוק את הנכס דרך המעטפת. מבנים מחודשים רבים, גם במסגרת התחדשות עירונית, יכולים להכיל נכסים מפתיעים, השקעות ענק, מלאי יוקרה והדר, המציעים חווית מגורים ואיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

באיזו קומה הדירה?

דעו לכם כי ככל שתעלה יותר, כך הדירה תהיה יקרה יותר. גם לגבי הגודל שהרי ככל שהנכס גדול יותר כך גם שווה יותר.

מי הם השכנים במגדל?

לנכסים רבים יש מוניטין טוב הודות לסלבריטאים ולאנשים מפורסמים שגרו או התגוררו בהם בעבר, מה שעוזר במיתוג הנכס ומשפר את הערך והיוקרה של הדירה.

כמה עולה לתחזק דירות יוקרה למכירה בתל אביב?

על מנת לשמור על הנורמות הקיימות ולהבטיח שנים של יוקרה ואיכות, בעלי הזכויות נדרשים לשלם שירותי תחזוקה גבוהים ולא מבוטלים. נכסי יוקרה מתוחזקים על בסיס יומי, מה שדורש מהקונה לסכום כסף מוגדר מראש העשוי להסתכם באלפי שקלים בחודש.

היכן ניתן למצוא דירות יוקרה למכירה בצפון תל אביב?

תל אביב לא עוצרת את הפיתוח והבנייה מה שמחזיק מדי יום פרויקטים ועסקאות חדשות בתל אביב על סדר היום. האזורים הפופולריים למי שמחפש דירות יוקרה כוללים את המגדלים השונים של תל אביב, הצפון הישן, מרכז תל אביב, מרכז העיר, שכונת בבלי, אזור נווה צדק כמו גם המושבה האמריקאית ומתחם נגה וצפון יפו.

לסיום אם אתם מחפשים משרד תיווך בצפון תל אביב, נמרץ ומקצועי אז..

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

 

 

קישור לדף העסקי המרהיב שלנו כאן  👈 בר-לב I מומחים בדירות למכירה בצפון תל אביב