היתרונות שלנו

אז למה בר-לב נדל”ן?

בר-לב נדל"ן – עסקת משתלמת ומהירה בצפון תל אביב, עם מומחיות שמביאה מכירה ברווח מרבי ב-60 יום.
משך המכירה הממוצע של דירה בצפון תל אביב הוא חצי שנה. אנחנו, לעומת זאת, מצליחים להתחייב למכור את דירתכם בחודשיים, ולרוב עושים זאת בפחות מזה (פעם אחת מכרנו דירה ביום אחד…).מאז ומתמיד עמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו, וזאת על אף שאיננו משתפים פעולה עם מתווכים אחרים.

אנחנו משתמשים בשיטת הסינון הכפול - הן של הקונים והן של המוכרים

כדי להשקיע את מלוא המאמץ בדירות שיכולות להימכר בוודאות ובקונים שכשירותם הכלכלית מוכחת.

אנחנו עובדים רק עם קונים בשלים

כיוון שאנחנו פועלים בצפון תל אביב, שנחשב לאזור יוקרה, ועוסקים בהתאם בתיווך נדל"ן יקר ויוקרתי, מאגר הפרימיום הייחודי שברשותנו כולל אך ורק אנשים שמעוניינים ברכישת נכס יקר בצפון תל אביב ובשלים לקראתה. כולם בעלי יכולת כלכלית מוכחת, לעתים ללא צורך במשכנתא, וכולם מחפשים השקעות מניבות ורווחיות בצפון תל אביב. את המאגר בנינו לאורך יותר מעשור של עבודה עם אלפי לקוחות מהעשירון העליון, שהמליצו עלינו לחבריהם, שגם הם תל אביביים בנשמה בעלי ממון, וכן הלאה.זאת בניגוד למתווכים לרבים אחרים, ששורפים זמן ואנרגיה מיותרים בכך שהם מציעים את הנכס גם לאנשים נטולי יכולת כלכלית, ולבסוף מטרידים את המוכר בהצעות נמוכות מדי.

אנחנו בוחרים לא לשווק כל נכס

אלא רק דירות רשומות כיאות, שמחירן הולם את השווי הריאלי של הדירה, ואינן כוללות חריגות בנייה או ליקויי בנייה מהותיים. על יתר הדירות אנחנו מוותרים. כל הדירות שאנחנו משווקים הן איכותיות, מבוקשות ושוות את המחיר הנדרש עליהן.
מכיוון שהשוק תחרותי, מרבית המתווכים האחרים שפועלים בצפון תל אביב פועלים הפוך מאיתנו – הם נאבקים על כל נכס ואינם מסננים את טיב הנכסים שהם בוחרים לשווק.

השיווק שלנו ממוקד ואיכותי

אנחנו משתמשים ביותר משמונה מתודות שיווקיות מפולחות, בשווי של לפחות 15 אלף ₪ לקמפיין, בניגוד לשימוש הנהוג בכשני אמצעים בלבד.
מרבית מתווכי הנדל"ן בתל אביב פועלים בשיטות המסורתיות, כדוגמת פרסום ביד 2 או בפייסבוק. מכיוון שהפרסום שלהם פונה לכלל האוכלוסייה, לא מתרחש סינון של קהלי יעד.

מתווכי המשרד הם משפטנים מומחי מקרקעין

בעלי ניסיון וידע ייחודיים בנדל"ן, במשפט ובעסקים (מדוע משתלם לך שהמתווך שלך יהיה גם משפטן).
אחת הסיבות שמשרדי תיווך בתל אביב מתקשים למכור דירות, היא הייחודיות המיסויית של תל אביב, התקנות העירוניות וההיטלים, ובראשם היטל השבחה שיכול להגיע למאות אלפי שקלים, בעיקר כאשר מדובר בדירות למכירה בצפון הישן תל אביב.
אנחנו, מומחים במיסוי המקרקעין על בוריו ובקיאים בחוקים העירוניים ובתקנות, ולכן יודעים כיצד לפעול להקטנת ההיטל למינימום ואפילו לבטלו לחלוטין. את שירותינו המשפטיים אנחנו מציעים ללא תוספת תשלום על דמי התיווך.

שירות ללא תחרות

השירות של משרדנו הינו ראשון במעלה מחויב לספק את הטוב ביותר ללקוח, זמינות גבוהה ולרמה מקצועית מעמיקה המושתת על איכות ללא פשרות.

כל היתרונות שלנו משתלבים לייחודיות המרשימה ביותר שלנו: מכירה ב-60 יום בלבד.

בעוד כל המתווכים בצפון תל אביב דורשים לפחות חצי שנה בלעדיות – רק אנחנו מסתפקים ב-60 יום בלעדיות.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן > 077-449-0338

דילוג לתוכן