5 כללי ברזל בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון ת"א

כולנו יודעים שהיום למכור דירה בצפון תל אביב זה לא עניין של מה בכך, יש כאלה שמצליחים למכור את דירתם במחיר מצוין ויש כאלה שמעט מתקשים למכור את הדירה שלהם ומגיעים למצב שהוא מוכנים להתפשר כמעט על כל מחיר רק כדי למכור. וגדולה מזאת, כולנו כבר ראינו איך דירות דומות באותם בניינים יכולות להימכר במחירים שונים לגמרי.

לגופו של עניין, ריכזנו עבורכם את חמשת כללי הברזל שלנו למכירת דירה בצפון תל אביב וזאת כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם למכור בשווי הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

נתחיל

כלל מספר 1

The best offer is the best offer

דעו לכם כי כמעט בכל המקרים ההצעה הראשונה היא ההצעה הטובה ביותר, לכן לפני שאתם מחליטים לדחותה, אנו סבורים שכדאי לחשוב פעמיים: פעם אחת, האם אתם יכולים לקבל הצעה טובה יותר ופעם שנייה, אם כן אז מתי?

כלל מספר 2

לשמור את כל הקלפים לעצמכם

לא מומלץ לחשוף את כל הקלפים שלכם לפני הקונה ובטח שאתם לא צריכים לספר לו שאתם גמישים במחיר וכמובן שלא בשיחת הטלפון הראשונה, כמו גם שלא מומלץ לשתף את הרוכש בכך שכבר קניתם דירה ו/או שאתם חייבים להעביר כסף לקבלן בהקדם.

ובכן, כל השיתופים הנ"ל בסופו של דבר עלולים לשמש נגדכם בשלב המשא ומתן על המחיר, על הפינוי ותנאי התשלום ועלולים על אחת כמה וכמה לגרום לפגיעה חזיתית במחיר הסופי של הבית.

כלל מספר 3

אין שני לרושם ראשוני

ניסיוננו הרב תחומי בתחום דירות למכירה בצפון הישן של תל אביב, יכול להצביע על עובדה מוגמרת והיא: דירה שיש בה אווירה ביתית ונעימה נמכרת בסופו של יום בין שני אחוז ל 5 אחוז מעל מחיר השוק ופי 3 מהר יותר!

מכאן תעשו לעצמכם טובה ותשרו אווירה ביתית בבית, תדאגו לריח טוב ועדין בדירה ושכל החלונות והאורות יהיו דלוקים, שהמזגן יהיה דלוק, שהטלוויזיה תהא מכובה ובטח שלא לצפות בחדשות ברקע, תסדרו את הבלגן ותמצאו מקום זמני לכל הצעצועים המפוזרים של הילדים עד שהרוכשים יוצאים מהדירה. כאן המקום לציין כי מדובר באחד מכללי הזהב הכי חשובים שיעזרו לכם לקבל עוד כמה עשרות אלפי שקלים על הדירה שלכם.

כלל מספר 4

SPACE

יש לתת מרחב לקונים הפוטנציאליים ולהימנע מטעות שחוזרת על עצמה כחוט השני. בעת הסיור בדירה עם רוכשים, בעל הדירה פשוט נצמד אליהם לכל מקום והדבר הראשון שהקונים מרגישים זה לחץ ואי נעימות, צפיפות ותחושת חנק. המלצתנו: תרפו, תשחררו ואל תעקבו אחרי הקונים הפוטנציאליים.

ונוסיף, כי אין להיכנס ביחד עם הקונים למסדרון ולמקומות צרים ולא להיכנס איתם ביחד לחדרים הואיל וזה יוצר תחושה של צפיפות ובנוסף מקטין את החדר.

כלל מספר חמש

הכלל החמישי והאחרון שלנו הוא אנשים רוצים את מה שאחרים רוצים, ואף אחד לא רוצה את מה שאף אחד לא רוצה. תחשבו רגע על מה שאמרנו: אנשים רוצים את מה שאנשים אחרים רוצים, ואף אחד לא רוצה את מה שאף אחד לא רוצה .

לדוגמא:  דמיינו לרגע אותכם כרוכשים שהולכים לראות דירה למכירה בצפון הישן תל אביב, עולים, רואים את הדירה יורדים למטה ועוברים לדירה הבאה.

בדירה הבאה, וכשאתם בדיוק בשלב שאתם עולים לראות את הנכס, בעת הזו בדיוק יורד זוג צעיר שראה את הנכס רגע אחד לפניכם, ובסיום הסיור בדירה אתם מגלים שיש זוג נוסף שאף הוא הגיע לראות את הנכס אחריכם.. כאן נשאלת השאלה האם אתם מצליחים להרגיש את ההבדל?

ובכן אנו משוכנעים שבוודאי שכן! הואיל ובדירה השנייה לא רק שיכולתם להרגיש את הלחץ והביקוש והאפשרות שאולי רוכש פוטנציאלי אחר ירכוש את הדירה, אלא שגם עלתה איזושהי הנחה שמדובר כאן בעסקה מעולה וזאת בשל הביקוש הרב שלה.. דבר היכול היה לגרום לכם להחליט ולהתקדם בדירה הזאת ולאו דווקא בדירה הראשונה שעליה לא הגיע אף אחד מלבדכם!

לפיכך, כדי ליצור את תחושת הביקוש והלחץ ואפשרות החמצה, מומלץ לתאם עם מספר קונים לאותו היום בהפרשים של רבע שעה ועם כל קונה בנפרד. בהחלט יתן לכם יתרון משמעותי במשא ומתן ואפשרות לקבל את השווי הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

אז החברים אם אהבתם את המאמר הקצר? ואתם רוצים לקבל מאיתנו עוד טיפים מעולים בתחום הנדלן למגורים בצפון תא, אנחנו כאן , תמיד, בשבילכם

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן | כתובת מקצועית עבור מוכרי דירות > 077-449-0338

דילוג לתוכן