דירות יוקרה למכירה בתל אביב

עסקאות מסוג של רכישת דירת יוקרה ו/ו/או לחילופין עסקאות מסוג של של דירות יוקרה למכירה בתל אביב הינן עסקאות מורכבת יותר מעסקאות רגילות וחשוב שהן תיעשנה בליווי של משרד תיווך דירות יוקרה בתל אביב מומחה בשיווק ותיווך של בתי יוקרה. 

כאן המקום להדגיש כי משרדינו בר-לב נדל"ן מתמחה בייצוג רוכשים ומוכרי דירות בעסקאות מסוג של דירות יוקרה למכירה בעיר העברית הראשונה, בנכסים המצויים למכירה בצפון החדש בתחומי תוכניות הרבעים, כמו גם נכסים גדולים ומורכבים בדמות של צימודי קרקע עם זכויות בנייה בלתי מנוצלות, יודע לאתר חריגות בנייה ועוד, ידוע וניכר בהצלחה שלו הנוגעת למימוש מהיר של מאות עסקאות מכר בדמות של תיווך של דירות יוקרה למכירה בצפון תל אביב. 

כאן נשאלת השאלה מה הופך עסקה של דירת יוקרה למכירה בתל אביב למורכבת יותר  מעסקה של דירה למכירה בצפון תל אביב?

ובכן מדובר בדרך כלל בדירות יוקרה למכירה בתל אביב שממוקמות באזורי חן, שכונת כוכב הצפון, רמת אביב, הצפון החדש והצפון הישן, בבלי, פנטהאוזים מכירה בפרויקט חוות גורדון בשכונת כוכב הצפון ויש עוד כמובן – רק שבחרנו שלא להכביר יותר מדי במילים.

מדובר בנכסים גדולים בדמות של בתים פרטיים למכירה שלעיתים להם זכויות בנייה נוספות ויש לכך משמעויות כלפי המוכר והקונה, הן בהיבטי המס והן בהיבטים נוספים.

כמו כן ובלא מעט מקרים מהווים נכסים אלו כר פורה לחריגות בנייה ולא תמיד הקונה הפוטנציאלי מודע לכך, והוא עלול לשלם על כך ביוקר.

מעבר לכך פעמים רבות יש לערוך חישוב מס מיטבי כדי לחסוך למוכרי דירות תשלום מס מיותר בגין נכסים נוספים, אשר מצויים בבעלותם.

אנו אמנם חוסים תחת המטריה של מתווכים בתל אביב המתמחים בעסקאות של תיווך יוקרה, אך דעו לכם כי אנו נדע לבנות עבורכם את לוח התשלומים האופטימלי באופן המתחשב בכל הצרכים שלכם תוך סיוע בהתנהלות ובתכנון אופן המימון מול הבנק.

אם אתם רוצים לבצע עסקה מסוג של דירות יוקרה למכירה בתל אביב, בביטחון ובשקט נפשי, אנחנו נדאג לכך. בעזרתנו תוכלו לבצע את העסקה הטובה ביותר עבורכם ולקבל החלטות משמעותיות מתוך ידע עצום והבנה.

בר-לב נדל"ן | מומחים בתיווך דירות יוקרה למכירה בצפון תל אביב

טל': 077-449-0338

נתחיל I בית פרטי בתל אביב למכירה

בתים יוקרתיים למכירה, פונים לקהל יעד ספציפי המחפש נורמה גבוהה של אדריכלות, עיצוב ואיכות חיים. קהל המשקיעים של בתים פרטיים למכירה בתל אביב כולל אנשי היי-טק רבים מחו"ל, מהנדסים ומנהלים בכירים, מפורסמים וגם משקיעים מחפשים סטנדרטים גבוהים של איכות חיים ושלמות בכל היבטי הבית והמגורים בו, החל מרמת התכנון, העיצוב והמקום הגיאוגרפי בו הנכס ניצב.

בית פרטי למכירה תל אביב

איך מוצאים?

על פניו, מציאת בתים פרטיים למכירה, כמו גם דירות יוקרה למכירה נשמעת כמו משימה פשוטה למדי, אבל בפועל, הרבה בעלי עניין מוצאים כי שיווק של בתי יוקרה, ו/או רכישה ומציאות – הם די נפרדים.

רוב הווילות למכירה בתל אביב, מציעות למשקיעים ולרוכשים בתים פרטיים בסטנדרטים אדריכליים ועיצוביים גבוהים מהממוצע, אבל לא תמיד מדובר בבית מושלם המתאים לסטנדרט של בתי יוקרה, וגם לא קרובים לעמוד בדרישות שלהם.

מכאן, חשוב למצוא מבין כל משרדי התיווך בצפון תל אביב, משרד אחד מתורגל ומיומן היטב במקרקעין ובמו"מ מול רוכשים רציניים, בעל ניסיון רב שנים בתחום התיווך ובאיתור ושיווק ומכירה של בתים פרטיים למכירה, ו/או דירות יוקרה, וכיוצא בזאת.

כאן המקום לציין משרד תיווך בתי יוקרה שנבחר על ידי הבעלים, חייב להיות ניחן ברקורד מקצועי לשיווק בתים פרטיים למכירה בתל אביב, וככזה שיוכל לספק לצדדים מענה איכותי ויעיל בעת המכירה ו/או ברכישה ובהתאם לדרישותיכם לנכס, לסביבה ולסטנדרט!

ומה לגבי מיקומן האידאלי של דירות יוקרה למכירה בת"א כמו למשל: עסקאות מסוג של דירות למכירה בבלו תל אביב:

אחד המאפיינים המובהקים של דירות למכירה בבלו תל אביב, הוא מיקומן באזור עירוני לצד אזור שוקק ותוסס המבטיח שהרוכשים יהיו קרובים ככל האפשר לצירי תחבורה מרכזיים, למרכזים מסחריים ולמקומות בילוי, פנאי, תרבות וספורט. המיקום המדהים הוא למעשה סמל סטטוס בעבור הבית שנועד לאפשר לרוכש ליהנות מיחידת דיור יוקרתית אשר ממוקמת וניצבת בלב הרובעים החמים, המבוקשים והתוססים של העיר העברית הראשונה.

דירות יוקרה למכירה בתל אביב , ומכאן לסוגיית גודל הדירה בתמצית:

אמנם גודל דירה משפיע על שוויה, אך כאן המקום להדגיש כי נתון זה אינו מחייב שנכס גדול יהא מוגדר וחוסה תחת התואר של דירת יוקרה, שכן הגם נכס מקרקעין קטן עד בינוני הניצב בלוקיישן אטרקטיבי יכול להיחשב עבור בעלי הזכויות לדירת יוקרה, ובפרט אם הנכס טומןו בחובו את הקשת המגוונת והנהוגה בעסקאות מסוג של דירת יוקרה למכיה, קשת שיכולה לענות על הדרישות האצילות והיוקרתיות של הרוכש.

עסקה של וילה למכירה בצפון תל אביב? מצוין! רק בעניין זה נשאלת השאלה מי האדריכל או מעצב הפנים של הבית?

בכל הנוגע לבתים פרטיים למכירה תל אביב, ישנה חשיבות עליונה לזהות המעצב. כאן המקום להדגיש כי  לחלק ממעצבי הפנים יש שם מפורסם בקרב רבים שמכירים את הכישרון והידע שהולך לפניהם, ולפיכך בתי יוקרה למכירה בתל אביב, שעוצבו על ידי מעצב או אדריכל כזה הוא בהחלט יכול להיות אחד מכלי הסינון שיעזרו לכם למצוא את בתי היוקרה העונים על הקריטריונים שלכם.

מה כוללת התכולה בדירות יוקרה למכירה בתל אביב

לא פעם דירות יוקרה נמכרו בבניינים משותפים שאינם מוגדרים כמבני יוקרה כלל, מה שמעודד משקיעים לא לבדוק את הנכס דרך המעטפת. מבנים מחודשים רבים, גם במסגרת התחדשות עירונית, יכולים להכיל נכסים מפתיעים, השקעות ענק, מלאי יוקרה והדר, המציעים חווית מגורים ואיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

באיזו קומה הדירה?

דעו לכם כי ככל שתעלה יותר, כך הדירה תהיה יקרה יותר. גם לגבי הגודל שהרי ככל שהנכס גדול יותר כך גם שווה יותר.

מי הם השכנים במגדל?

לנכסים רבים יש מוניטין טוב הודות לסלבריטאים ולאנשים מפורסמים שגרו או התגוררו בהם בעבר, מה שעוזר במיתוג הנכס ומשפר את הערך והיוקרה של הדירה.

כמה עולה לתחזק דירות יוקרה למכירה בתל אביב?

על מנת לשמור על הנורמות הקיימות ולהבטיח שנים של יוקרה ואיכות, בעלי הזכויות נדרשים לשלם שירותי תחזוקה גבוהים ולא מבוטלים. נכסי יוקרה מתוחזקים על בסיס יומי, מה שדורש מהקונה לסכום כסף מוגדר מראש העשוי להסתכם באלפי שקלים בחודש.

היכן ניתן למצוא דירות יוקרה למכירה בצפון תל אביב?

תל אביב לא עוצרת את הפיתוח והבנייה מה שמחזיק מדי יום פרויקטים ועסקאות חדשות בתל אביב על סדר היום. האזורים הפופולריים למי שמחפש דירות יוקרה כוללים את המגדלים השונים של תל אביב, הצפון הישן, מרכז תל אביב, מרכז העיר, שכונת בבלי, אזור נווה צדק כמו גם המושבה האמריקאית ומתחם נגה וצפון יפו.

לסיום אם אתם מחפשים משרד תיווך המתמחה במכירה של דירות יוקרה, ככזה נמרץ ומקצועי אז..

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

דילוג לתוכן