יועץ נדלן מומלץ לקניית דירה בתל אביב

מעוניין לקנות דירה  בתל אביב, אבל לא יודע מאיפה להתחיל?  דע לך שאנחנו אנחנו נעשה לכם סדר בדברים!

נתחיל

קניית דירה בתל אביב

אין חולק כי הליך של קניית דירה בתל אביב, הינו כשלעצמו משימה מאתגרת עבור יחידים, משפחות, וזוגות צעירים שמעולם לא היו בתחום ומוצאים את עצמם לא פעם המומים מכמות המידע וכמות הפרטים העצומה שהם צריכים לדעת. עבורם רכישת דירה בתל אביב, היא צעד גדול עבור רוכשי דירות המחפשים להבטיח את עתידם ואיכות חייהם לשנים רבות קדימה.

מדובר בעסקה שמעניינת כמעט כל רוכש פוטנציאלי, אם כי התהליך הפך לאתגר פחות פשוט מכיוון שמחירי הנכסים בתל אביב זינקו באופן חסר מעצורים בעשרות אחוזים ואפילו יותר. מדובר בנכסים של מאות אלפי שקלים, אם לא מיליונים, סכומי עתק הדורשים טיפול יסודי על ידי יועץ נדלן מומלץ, שמתמחה בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו בנדל"ן בכלל ובאזור תל אביב בפרט. כל טעות או החלטה גרועה יכולה להפוך לשגיאה פיננסית שתעלה לרוכש ביוקר, כך שמניעתן תהיה שווה חסכון רב.

ייעוץ נדלן I אז איך זה עובד אצלנו ומהם השלבים?

מפגש 1– אפיון דרישות ותהליכים.

מפגש 2 – סקירה של אפשרויות השקעה שונות שיעור.

מפגש 3 – ניתוח מעמיק של סוג הנכס שאותו תרכשו.

מפגש 4 –  סקירת נכס ומיצוב חיפוש.

מפגש 5 – קניית נכס ותכנון משכנתא ראשונית.

מפגש 6 –  משכנתא חכמה.

מפגש 7- מקסום הנכס שיש לך.

מפגש 8 – מציאת דיירים (שוכרים).

מפגש ראשון: אפיון דרישות ותהליכים

החלק הראשון של תהליך ייעוץ נדל"ן נועד להבין את הצרכים שלך כרוכש ולהתאים לך את התהליך. התהליך בעיקר מדבר על השאיפות שלך, המטרות שלך לטווח ארוך, כלכלת הבית שלך, הדירה בתל אביב שאתה שוקל לקנות, כמה נכסים יש לך, יכולת ההחזר שלך אם אתה רוצה לקחת משכנתא, התשלומים החודשיים שלך ועוד.

מפגש שני – סקירה של אפשרויות השקעה שונות

זו אחת הפגישות החשובות!

יחד ננתח את אפשרויות הקנייה או ההשקעה (ככל שמדובר ב- רכישת נכס להשקעה) העומדות לרשותך ונבחר את מה שהכי מתאים לך, יחד נתאר את הנכס שאתה רוצה לקנות בתל אביב.

בתהליך נכון של ייעוץ נדלן ל- רכישת דירה בתל אביב, יש חשיבות מכרעת שכן זהו השלב שבו רוכשים רבים עושים טעויות חמורות עקב חוסר ידע. הזכות ל-קניית דירה בתל אביב נחשבת לאחת ההשקעות המסוכנות בעולם הנדל"ן אם לא הא, שבו הרוכש בעצם "שופך" את כל כספו לאופציה שאולי אפשרית רק לנכדיו, במקרה שעולה ציפייה לפרויקט התחדשות עירונית. לכן, חשוב מאוד לייעל את המאפיינים וכמובן לנתח את זכויות הבנייה שחלות על הקרקע, קווי הבנייה המנחים, רח"ק, מידת הסכמת הדיירים לפרויקט ועוד מספר האפשרויות השונות כדי למנוע טעויות וכדי להגיע לרכישת נכס להשקעה נכונה והמדויקת ביותר.

מפגש 3 – ניתוח מעמיק של סוג הנכס שאותו תרכשו

במפגש זה נבחר יחדיו ונסקור אזור אחד או יותר שכדאי לרכוש בו נכס בתל אביב, רמת המחירים שבו, המשכנתא הצפויה, החזרים חודשיים, אפשרות להתחדשות עירונית, התשואות שתוכלו לקבל מהשכרת הנכס, רווחי הון לאורך השנים ועוד. לאחר מכן תקבל הנחיות מדויקות כיצד לבצע את החיפוש שלך, כיצד לבדוק מודעות למכירה וכיצד כמובן להימנע מבחירה שגויה בנכס.

מפגש 4 – סקירת נכס ומיצוב חיפוש

המפגש הרביעי בתהליך ייעוץ נדל"ן בתל אביב, מתקיים לאחר שראיתם ועיינתם בנכסים רבים. כעת נשב יחד ונבחן לעומק כל נכס ונכס שבדקתם, נזקק את הנקודות הדרושות בכדי להבליט את החסר.

המטרה: למצוא את הנכס בעל הערך הטוב ביותר בשוק.

לאחר מכן נבחן את הרישום בנסח הטאבו ושעבודים, אם בכלל קיימים, חריגות בנייה ועוד מאפיינים איכותיים שיש לבחון בטרם רכישת הנכס (בנדל"ן, אף נכס אינו דומה ב-100% לנכסים אחרים.) נדון בתהליך המשא ומתן שעליך לעבור עם המוכר, ואדריך אותך כיצד לנהל משא ומתן מוצלח כדי שתוכל להפיק את המרב והמיטב מהעסקה.

מפגש 5 – קניית דירה בתל אביב ותכנון משכנתא ראשונית

במפגש זה הבנו כי זהו הנכס.

התהליך הבא הוא אל מול המוסד המממן (בנק) וניהול התהליך מולו. אנו נצלול עמוק לתוך ריביות, לרבות ניתוב מסלולי המשכנתא, ונספק לך ידע אדיר לרבות תיק המשכנתאות המתאים ביותר עבורך. מסלולי משכנתא ושילובים. ככל שתתכנן בצורה חכמה יותר, תחסוך יותר כסף במקום לשלם סכומי עתק לבנקים על עמלות, ריביות וקנסות שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים.

מפגש 6 (משכנתא חכמה)

המפגש השישי בתהליך ייעוץ נדל"ן

בשלב זה חתמתם על חוזה המכר (מזל טוב!) וקיבלתם כמה הצעות שונות מהבנק. כעת נסרוק יחד את כל ההצעות ונבין את משמעותן מתוך התאמת ההצעות המובילות, בבחירת שמאי, ביטוח רכוש וביטוח משכנתא, נכין לבנק את כל התיעוד על מנת לוודא שהתעריף שתקבל תואם את התעריף שתקבל.

מפגש 7 – מקסום הנכס שיש לך

הפגישה השביעית שתתקיים לאחר חתימת המשכנתא וקבלת המפתחות לנכס שרכשתם, תוקדש כולה להבנת הדרך קדימה. נדון מה עושים עם הנכס, אם מדובר בדירה, האם צריך לשפץ ואיך עושים זאת בצורה הכי חכמה שיש.

נדון באנשי המקצוע שכדאי לך לשכור ונחשוב ביחד מה בדיוק ניתן לשפר וכיצד ואיך לשפץ, במה כדאי להתמקד ועל מה אפשר לוותר, כי שיפוץ רחב היקף לא בהכרח יניב את הפירות שאתם רוצים לקצור.

לעומת זאת, במקרה של דירות להשקעה, דירות לא מרוהטות הזקוקות לשיפוץ פחות אטרקטיביות לדיירים. לכן, נדאג גם שרמת ההתאמה בתכנית תואמת בהכרח את הרמה המצופה מהשוכר. במקרה של פרויקט גדול יותר, כמו מגרש, נדון בתכנון הבנייה, בחירת אדריכל ועריכת חוזה עמו על ידי מיטב עורכי הדין העומדים לרשותנו, בעלי מקצוע שונים שיעבדו אתכם במהלך הבנייה, נדון בשיתוף פעולה עם העירייה וכן גופי תכנון והיתרים שונים, אגרות בניה ועוד.

מפגש 8 ואחרון – מציאת דיירים

במפגש זה נדון בבחירת שוכר לנכס, כיצד לבחור שוכר, אילו ערבויות לקחת, על מה יש להקפיד בבחירת שוכר לנכס, כיצד להתקשר עם שוכרים ומה לשאול אותם, כיצד להעביר מפתחות לדיירים ומה לעשות עם הציפיות שלהם, אמצעי התשלום שלהם, התנאים השונים בחוזה וכו'.

לסיום אם הנכם מעוניינים ביועץ נדלן מומלץ, בעודכם לפני רכישת דירה בתל אביב וזקוקים להכוונה? אנא מכם אל תהססו לפנות אלינו טלפונית בשיחת ייעוץ ראשונה בחינם.

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

הכותב הוא ברק בר-לב, הבעלים והמייסד.

דילוג לתוכן