יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב

יש לכם דירה למכירה בצפון הישן ואתם מתלבטים בין מכירה עצמאית לבין פנייה למשרד תיווך בצפון תל אביב? הכתבה הזאת תעשה לכם סדר. ממש כאן בהמשך הבאנו את כל היתרונות של מכירת דירה דרך מתווכים בתל אביב, אז כדאי להישאר ולקרוא המאמר במלואו.

התעסקות עם שיווק ומכירה של דירות למכירה בצפון הישן תל אביב לא בכדי נחשבת לכאב ראש של ממש. ולא שאי אפשר למכור דירה לבד – אפשר בהחלט, אך זה לא מתאים לכל אחד. זה לקבל עשרות טלפונים ביום כדי לענות על שאלות, לפרסם בפורטלים, להיפגש עם קונים פוטנציאליים, לנהל משא ומתן ומה לא… לעומת זאת, עבודה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב יכולה להקנות לכם שקט נפשי ולאפשר לכם להגיע במהירות למעמד החתימה.

בואו נראה את היתרונות בעבודה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב

זמן מכירה הרבה יותר מהיר

כיום זמן ממוצע של מכירת דירה בצפון הישן תל אביב על ידי מוכר פרטי, עומד על 5 חודשים ולעיתים יותר. מה שזה אומר שתצרכו לעבוד כמעט חצי שנה כדי למכור את הדירה שלכם, מה שלא תמיד אפשרי לכל אחד. לעומת זאת, הזמן הממוצע של מכירת הדירה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב הרבה יותר נמוך, וגם אתם לא צריכים ״לעבוד״ בלמכור את הדירה.

תהליך הרבה יותר יעיל

משרד תיווך מקצועי העוסק בשיווק ותיווך של דירות למכירה בצפון הישן, מאפשר למגנט אליו את קהל היעד המדויק, ולייעל את תהליך מכירת הדירה. בנוסף, לסוכנות שכזאת יש מאגרי מידע של קונים פוטנציאליים, וגם הם עובדים עם סוכנויות נוספות בשיתוף פעולה וגם עם מתווכים בתל אביב העובדים עם קהל משקיעים ותיירים מחו״ל, מה שיכול להגדיל את הסיכוי למכירת הדירה. לעומת זאת, כאשר מוכרים דירה באופן עצמאי קהל היעד מצטמצם ומגיע רק מפורטלים.  

משקיעים בתהליך המכירה

כאשר משרדי תיווך בצפון תל אביב מקבלים לידיהם  דירה, הם משקיעים רבות בשיווק שלה בפורטלים, באתרי אינטרנט, ברשתות חברתיות, דרך קידום בגוגל ושלל פעולות נוספות. המטרה שלהם להראות לכמה עשרות אנשים בשבוע את הדירה ולמצוא קונה נכון שיהיה מוכן לשלם את המחיר המקסימלי לדירה שלכם.

סיוע בביצוע בדיקות מקיפות לדירה

ישנם מספר מצומצם של משרדי תיווך בתל אביב שעובדים בשיתוף עם בעלי מקצוע ומסתייעים בהם לצורכי מדידה מקצועית של הדירה, כדי שחלילה לא יתפספס אף מ"ר בדירה וגם כדי שתדעו מהו השטח הנטו לצד הברוטו של הדירה הנמכרת.

כפי שאתם יודעים, בצפון תל אביב כל מ״ר שווה הרבה כסף. בנוסף, משרד תיווך בצפון תל אביב יכול לסייע גם בבדיקה משפטית והנדסית של הדירה, הכנת תיק נכס ובו היתר בנייה, נסח טאבו, ומסמכים נוספים שיוכלו לספק את כל המידע הרלוונטי בצורה שקופה ואמינה למתעניינים.

סינון הקונים הפוטנציאליים

תהליך ראשוני מסוג עסקה של דירה למכירה בצפון הישן, מתחיל בפרסום בפורטלים ובשלל אפיקים אחרים, כאשר החלק המאתגר הוא מתן מענה למתעניינים. סוכנות לתיווך דירות בצפון תל אביב תספק מענה לטלפונים של מתעניינים ותדע מראש לסנן מהם את הקונים הרציניים ולהציג להם את הדירה בצורה מקצועית ביותר.

בנוסף, הסוכנות תסייע לכם לארגן את הדירה כדי שתהיה אטרקטיבית, לדוגמה תמליץ על צבע, סידור שונה של הרהיטים כדי לייצר מרחב בחלל וכך הלאה. המטרה היא להפוך ולמקסם את עסקת דירה למכירה בצפון הישן לאטרקטיבית, לבדל אותה ממתחריה ולזרז ככל האפשר את תהליכי המכירה שלה.

ניהול משא ומתן עד למכירת הדירה

מעבר לחיסכון של הצגת הדירה לקונים פוטנציאליים ומתן מענה לשאלות, מתווכי נדל״ן נחשבים ל ״אומנים״ בניהול משא ומתן עם קונים. למעשה, על כל הצעה שתתקבל מקונה פוטנציאלי, המתווך ינהל משא ומתן תוך שמירה על האינטרס של המוכר, לצד השאיפה לסגור במחיר הכי קרוב למה שבעל הדירה תכנון מראש.

לסיכום, עסקה מסוג של דירה למכירה בצפון הישן באופן עצמאי היא אמנם אפשרית, אך דעו לכם כי הינה כרוכה בהרבה כאבי ראש וכפי שאמרנו לפחות חצי שנה של עבודה.  

את כאב הראש הזה תוכלו להעביר למתווך נדל״ן בתל אביב שיעשה באהבה את העבודה במקומכם. חשוב לדעת שהקונים הרציניים והטובים דווקא ניגשים לסוכנויות תיווך בתל אביב, וכאן מדובר על יתרון בולט נוסף.

דילוג לתוכן