גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מאמרים

הטעויות הנפוצות שעושים בעלי דירה למכירה בבלי בתהליך המכירה

יש לכם דירה למכירה בבלי תל אביב? יש כמה טעויות שלא כדאי שתעשו בשלב המכירה. כפי שאתם יודעים, מכירת דירה אינה דבר פשוט, ורבים יעידו שמדובר בעבודה סיזיפית, החל מפרסום הדירה, מתן מענה למתעניינים, פגישות עם קונים פוטנציאלים, ניהול משא ומתן ומה לא...

יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב

יש לכם דירה למכירה בצפון הישן ואתם מתלבטים בין מכירה עצמאית לבין פנייה למשרד תיווך? הכתבה הזאת תעשה לכם סדר. הבאנו את כל היתרונות של מכירת דירה דרך משרד תיווך, אז כדאי להישאר.

מעוניינים לפרסם דירה למכירה ברמת אביב? אלו השלבים שעליכם לעבור

יש לכם דירה למכירה ברמת אביב? מסתבר שכדי למכור אותה ייקח לכם בממוצע 5 חודשים ואף יותר. כדי לייעל את התהליך, הבאנו כאן את כל הסודות והתהליכים שיאפשרו לכם לקצר באופן משמעותי את הזמנים.

איך מכרנו מרחוק דירה למכירה בבבלי לתושב חוץ?

הם אמריקאים שאינם מבינים עברית, ובכל זאת, בעזרת בר-לב נדל"ן, הם הצליחו למכור את דירתם בשכונת בבלי בלי לבקר בישראל ולו פעם אחת

מתווכים מומלצים בתל אביב

רוכשים ו/או מוכרים דירה למכירה בצפון תל אביב? מפנטזים על נכס יוקרה בצפון תל אביב ו/או שמא מסתפקים ברכישה של דירה משומשת יד שנייה? סבורים כי לא שווה לכם להסתייע בשירות של משרדי תיווך בצפון תל אביב? אם כך הם פני הדברים הנכם מוזמנים לקרוא את המאמר שלפניכם

דירה למכירה בצפון החדש תל אביב? זהירות לעיתים יהא מכשול לפניך!

האם היתרי הבנייה הקיימים שמצויים בארכיון העירייה תואמים לרישום בטאבו, ומהן ההשלכות והסיכונים הרובצים על דירות למכירה בצפון תל אביב?

רוכשים דירה יד 2? שווה לבדוק לפני שקונים

במאמר הקודם דיברנו על השיקולים המנחים בבחירה דירת המגורים (למאמר הקודם לחצו כאן) ועל האפשרויות השונות שעומדות בפניכם כרוכשים, שעיקרן רכישת דירה חדשה מול רכשית דירת יד שניה.

דירות למכירה במרכז תל אביב

דירות למכירה במרכז תל אביב: לב העיר תל אביב נחשב לאזור נדל"ני מבוקש ויקר אבל גם מאד מורכב, מסובך ומפותל מבחינת חוקי המקרקעין, תקנות הבניה והוראות הרשות. לכל אלה יש השפעה ישירה על שווי הנכס אך גם על המיסוי עליו בעת מכירתו.

דירות למכירה בצפון הישן תל אביב

המאמר נועד לכל בעלי דירות למכירה בצפון הישן – שמעוניינים לסגור עסקה תוך פחות מ-60 יום, ביותר ממחיר שוק, מבלי לנהל כלל משא ומתן עם הקונה ובנוסף ליהנות מהקטנת מיסים והיטלים עד למינימום ואפילו לבטלם לחלוטין. אגב, כל הנאמר עד כה אלה לא הבטחות - זו התחייבות!!! וזו רק ההתחלה, יש עוד יתרונות:

דירות למכירה כוכב הצפון

לא כל אחד יכול לקנות כאן דירה. מצד שני... לא כל אחד יכול למכור כאן דירה. זו מלאכה למתווך נדל"ן מנוסה, שהתמחותו היא דירות למכירה בצפון תל אביב, ואם יש בנמצא אז עדיף: מתווך שמחזיק ברשימת לקוחות פרימיום בעלי יכולת פיננסית שמעוניינים לקנות נדל"ן באזור כוכב הצפון תל אביב. כאן אני, ברק בר-לב, הבעלים של בר-לב נדל"ן נכנס לתמונה, וכל מה שאפרוס בפניך עכשיו ניתן לך בהתחייבות. כן, אני מתחייב:

משרדי תיווך בצפון תל אביב

מבין עשרות משרדי תיווך בצפון תל אביב איך בוחרים את ה"אחד"?

דירה חדשה ו/או דירה מיד שנייה?

שמי ברק בר-לב והנני הבעלים והמייסד של משרד בר-לב נדל"ן. במאמר זה שלהלן לא נדבר על השאלה האם כדאי לרכוש נכס ו/או להתגורר בשכירות. ואם אתם קוראים את המאמר שלהלן, כנראה שהחלטתם לרכוש נכס מקרקעין ואני כאן כדי לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה הטובה והנכונה ביותר.


איך למכור דירה בצפון תל אביב ב- 5 צעדים

רוב בעלי הנכסים בת"א מפרסמים דירות למכירה בצפון תל אביב, בדרך הידועה והחינמית שהיא היד 2 ואולי גם בפייס בוק.

דירות למכירה בצפון החדש תל אביב I כיצד למכור דירה ברובע 4

במאמר שלפנינו הושקע זמן רב, ידע ומשאבים רבים. במטרה להנחות את בעלי הנכסים במספר שאלות כמו, איך מוכרים דירה מהר או כיצד לערוך בדיקות ראשוניות לתנאים המוקדמים לניהול משא ומתן מתוך הענקת כלים להתמודדות עם היטל השבחה במכירת דירה, אשר נמצאת בתחומי רובע 4 בת"א. אני מאמין גדול כי ייעוץ מקצועי הניתן למכירת דירות בתל אביב, ייעוץ אשר ניתן על ידי מתווך דירות מיומן, יעלה בסופו של יום בקנה אחד עם מטרותיכם כמוכרים, לקבל את מלוא התמורה שתשולם בעד דירתכם.

דירות למכירה בבלי

דירה למכירה בבלי. בעלי נכסים המעוניינים להימנע מתרחשים בלתי רצויים בעסקאות של דירות למכירה בבבלי, תרחישים אשר עשויים להשפיע על ערך העסקה - כמו למשל: היטל השבחה המוטל בעת המכירה על בעל הנכס ועוד.


יש לך דירה למכירה בבבלי?

אם יש לך דירה למכירה בבבלי וברצונך לממש את הנכס, אבל מבלי להשקיע בכך שקל אחד או רגע מזמנך, הגעת לכתובת הנכונה. אנחנו מתחייבים לבצע את תהליך המכירה בפחות מ-60 יום ולהשיג לך יותר ממחיר השוק. ויש עוד:

דירות למכירה ברמת אביב החדשה יד 2

איך מוכרים דירות למכירה ברמת אביב החדשה יד 2, איך מפרסמים דירה למכירה ברמת אביב, האם כדאי לפנות למתווכים ברמת אביב ומה הדברים שחשוב לזכור כשמציגים נכס מקרקעין לקונה פוטנציאלי, הנה מספר טיפים לדירות למכירה ברמת אביב.

דירות למכירה בצפון הישן

דירות למכירה בצפון הישן תל אביב עם טעות ברישום דומות לרכב אחרי תאונה, כל עוד נוסעים בו הכול מצוין, אך כשקונים דירת 3 חדרים בצפון תל אביב, רק אז מתגלות הבעיות.

כוכב הצפון דירות למכירה

לתהליכים הכרוכים בעסקאות בשכונת כוכב הצפון תל אביב דירות למכירה, יש משמעויות כלכליות עבור מוכרים פרטיים הדורשים הבנה וידע נרחב במו"מ ובשיווק של דירות למגורים (במיוחד, בשיווק של דירות יוקרה בצפון תל אביב) ובדיני מקרקעין. אם אין לכם ניסיון בשוק הנדל"ן התל אביבי וברצונכם להעשיר את הידע - כתבתי לכם מדריך שיעשה לכם סדר בכל השלבים הכרוכים בדירות למכירה בכוכב הצפון ואיך נמנעים מטעויות במשא ומתן עם הרוכשים הפוטנציאלים.


אפקה דירות למכירה תל אביב

נאות אפקה דירות למכירה I מדריך לבעלי נכסים

דירות למכירה רמת אביב I מדריך מקצועי

דירות למכירה ברמת אביב, היא לרוב העסקה החשובה ביותר לאדם הן מבחינת התמורה והן מבחינת ההיבט הרגשי הכרוך בה. על רקע זה נכתבו מדריכים רבים מלאי תוכן עשיר אשר הועלו לרשתות במטרה לסייע למוכרים ולקונים בתהליך של מכירת נכס או רכישת נכס.

דירה למכירה ברמת אביב

יש לך דירה למכירה ברמת אביב? אני מתחייב בפניך למכור את הנכס תוך פחות מ-60 ביותר ממחיר שוק.

דירות למכירה ברמת אביב ג

דירות למכירה ברמת אביב ג - למכור בראש שקט:

בתים פרטיים למכירה בתל אביב

נכסי יוקרה למכירה, פונים לקהל יעד ספציפי המחפש סטנדרטים גבוהים של אדריכלות, עיצוב ואיכות חיים. קהל המשקיעים של בתים פרטיים למכירה בתל אביב כולל אנשי היי-טק רבים מחו"ל, מהנדסים ומנהלים בכירים, מפורסמים וגם משקיעים מחפשים סטנדרטים גבוהים של איכות חיים ושלמות בכל היבטי הבית והמגורים בו, החל מרמת התכנון, העיצוב והמקום הגיאוגרפי בו הנכס ניצב.

דירות לרכישה בתל אביב I המדריך השלם לקונה

מתכוון לקנות נכס בצפון הישן והוותיק של תל אביב?
אם כן, אילו מבחנים מהותיים עליך לבדוק לפני, מהי מטרת הרכישה, למה כל כך חשוב להסתייע במתווך דירות תל אביב, מתווך מיומן המכיר היטב את הסביבה ושילווה את העסקה, מדוע חשוב מאוד לבדוק את היתר בנייה וכיצד אפשר יהיה שלא להסתבך ולשלם אגרות מיותרות. המדריך שלהלן ייתן לך את הרצף המדויק שאתה צריך.

משרדי תיווך בתל אביב I כך תבחרו את המתאים

רבים מבעלי הנכסים נחשפו בשלב זה או אחר של חייהם להליך של מכירת נכס מורט עצבים, החל מפרסום הנכס והצגתו לרוכשים פוטנציאלים ועד לפיצוץ המו"מ בין הצדדים. ואדגיש, ביצוע עסקת מכר בתחומי תכנית הרובעים של תל אביב ובמצב הנוכחי של היום, בעקבות היטל ההשבחה הצפוי, היא כשלעצמה סיכון ממשי וכלכלי עצום עבור בעל הנכס!!

משרד תיווך רמת אביב I כדאי שתכירו אותנו טוב יותר

דירות למכירה בצפון תל אביב - זו ההתמחות שלי. בין אם מדובר בדירה למכירה ברמת אביב, רמת אביב ג', תל ברוך, צהלה או נאות אפקה – אם יש לך דירה, בית, פנטהאוז למכירה - אני מתחייב להצליח להביא לחתימה על חוזה מכר בפחות מ-60 יום כאשר בעל הנכס יקבל את מחיר השוק ואף למעלה מכך. אגב, הלו"ז הקצר והמחיר המשתלם הם היתרונות המשניים. יש עוד. מיד אמנה אותם אבל קודם היכרות קצרה:

איך מוכרים דירה בצפון תל אביב ב-60 יום?

מכירת דירה בצפון תל אביב ב-60 יום? נשמע לך הזוי? ממש לא!!! "רק" צריך למצוא מתווך דירות בתל אביב שיודע לעשות את המלאכה. הנה, ניקח לדוגמא מתווך תל אביבי מוכשר, מומחה להתחדשות עירונית, מהבולטים בתחום, את ברק בר-לב מניסים אלוני. בהחלט חריג ושונה בנוף המתווכים בתל אביב. ברק, הבעלים והמייסד גם של משרד תיווך בצפון תל אביב, האיזור בו מתמקדת עיקר פעילותו, הוא היחיד שמתחייב למכור את נכס הלקוח תוך 60 יום, אפילו בפחות. איך מתווכים דירות למכירה בצפון תל אביב? הנה אבני הדרך של בר-לב:

מדוע משתלם לך שהמתווך שלך יהיה משפטן?

מדוע משתלם לך שהמתווך שלך יהיה משפטן?
כל המתווכים שלנו הם משפטנים מומחי מקרקעין.
אנחנו מעניקים לכל לקוח טיפול יסודי בכל תיק נכס, כולל ניתוח מעמיק של מצבו המשפטי, וירידה לפרטים וסקירת האלטרנטיבות והגדרת המטרות הנכונה לשם השגת היעדים בשיתוף עם הלקוח.

יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן? יש לי הצעה שקשה לסרב לה

יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן, או אפילו נתמקד עוד יותר דירה למכירה בצפון תל אביב? יש משרד תיווך בתל אביב שבעליו מתחייב למכור את הדירה שלך תוך 60 יום (ואפילו בפחות זמן) ובמחיר שוק ואף גבוה מכך. זו נראית לך הצעה מסוג "ההבטחות היותר מידי טובות"? שווה לך להעניק עוד דקותיים כדי להבין מי עומד מאחורי ההצעה הזו ואיך הוא מקיים כל מילה ככתבה וכלשונה...

כל משרדי התיווך בצפון תל אביב מתהדרים בכותרת מתווכים מומלצים בתל אביב. אז איך בוחרים?

העובדה שיש למשרד תיווך "מומלץ" בתל אביב אתר אינטרנט שופע בהמלצות זו עדיין לא עדות שאכן מדובר בסוכנות תיווך מומלצת. הרי כל אחד יכול לארגן לעצמו מליצי יושר והמלצות חמות שיעידו עד כמה כדאי להפקיד בידיו את הנכס שלך למכירה. במקום, אני רוצה לתת לך כמה כלים וסימני דרך שיעזרו לך לבחור נכון, כאשר ברור ומובן: בחירה מושכלת במשרד תיווך בתל אביב תוביל למכירת הנכס בזמן הקצר ביותר, בתמורה הגבוהה ביותר ובאפס טירחה. התוכן שלפניך הולך להרוג הרבה פרות קדושות ולהפוך את כל מה שחשבת וידעת על משרדי תיווך ב

איך מעריכים שווי דירה

רוכש דירה בצפון ת"א? זהירות! כדאי שתדע מהו השווי האמתי: הערכת שווי נכסים בתל אביב: נכון ל 2022 מחירי הדירות בתל אביב רק ממשיכים לקפוץ כלפי מעלה. אם כך מדוע שמאי המקרקעין השונים מעריכים במצבים מסוימים את הדירה הנרכשת בכמות שהיא בלתי מספקת, כלומר בחסר, מה שגורם לכך שקונה פוטנציאלי יתקשה לקבל את הכסף הדרוש למימון העסקה (למשכנתא).

איך לפרסם דירה למכירה בצפון הישן

החלטת להוציא דירה למכירה בצפון הישן תל אביב, לדוגמא - אם כן, אז דע לך כי בעולם השיווק הנדלני נהוג לדבר על "משפך השיווק" - "המסע שעובר רוכש פוטנציאלי מהשלב של נראות הדירה במדיה ועד להשלמת העסקה עם בעל הנכס".יועץ לרכישת דירה

מחירי הדירות בתל אביב עולים, אתם בלחץ? לאחר תקופה של עליות בשוק הנדל"ן התל אביבי לאחר מספר שנים של סערה צנועה, אנו עדים כעת שוב לעליות בשוק ובקצב איתן ובטוח.

יועץ נדלן מומלץ לקניית דירה בתל אביב

מעוניין לקנות דירה בתל אביב, אבל לא יודע מאיפה להתחיל? מחפש יועץ נדלן מומלץ? אנחנו נעשה לכם סדר בדברים!

התכנון הפיננסי הוא כלי מרכזי לרוכשי דירות

רכישת דירה הינה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחייהם של רוב בני האדם, רובנו מרוויחים את שכרנו באלפי שקלים לחודש, לעיתים גם בעשרות אלפי שקלים, אולם רכישת דירה היא עסקה של מאות רבות של אלפים ואפילו כמה מיליונים.

תאר לך מתווך דירות בתל אביב דמיוני?

כן, תאר לך מתווך דירות בתל אביב שנחשב לקליבר בתחומו. מה היית מצפה שיעשה בעבורך? אבל תציב רף גבוה שהוא מעבר לציפייה הבסיסית: סגירת עסקה במינימום זמן ובמקסימום תמורה.

השגה על היטל השבחה

מהו מס השבחה על מכירת דירה, במה הוא שונה ממס שבח, מי צריך לשלם היטל השבחה, על מי חל היטל השבחה, עלות היטל השבחה, כמה משלמים היטל השבחה וכיצד ניתן להגיש השגה על שומת היטל השבחה, ולגשת ל- ערעור על היטל השבחה ולהפחיתו?

פטור מתשלום היטל השבחה

כדי לקבל פטור מהיטל השבחה צריך להגיש בקשה לקבלה של הפטור. את הבקשה אפשר להגיש מלכתחילה, לפני ההוצאה של השומה והדרישה לתשלום ההיטל, כאשר מגישים את הבקשה להוצאת ההיתר לרשות המקומית או לפני הבקשה לקבלת האישור להעברה של הזכויות בלשכת רישום המקרקעין, טאבו, כאשר מוכרים נכס.

כיצד תוקפים שומת היטל השבחה

כיצד לתקוף שומת היטל השבחה, מתי מצפים לשומת היטל ההשבחה ואילו דרכים עומדות בפני נישום שרוצה לתקוף שומה שכזאת.

התמודדות עם היטל השבחה ברובעים

נשאלת השאלה הגדולה והיא כיצד ובאיזו דרך ניתן לפעול ולחסוך את היטל השבחה שהנוצר על מכירת דירות בתוכנית הרובעים בתל אביב בשיעור של מאות אלפי שקלים לאחר אישורן של תכניות רובע שלוש ורובע ארבע ?

מהו הקשר בין תכנית הרבעים להיטל השבחה?

התכנית מתווה מדיניות חדשה אשר מחליפה את כל שכבות התכנונים שנוספו לאורך השנים לתכניות הראשיות כמו מדיניות תכנון, תקנות שונות ועוד וקובעת במקומן סל זכויות מרבי לבנייה.

היטל השבחה ברובע 3 ו- 4

מעיון בעשרות פסקי דין של שמאים מכריעים עולה בבירור כי חיוב בהיטל ההשבחה שהוטל כאז על בעלי נכסים, ובעת מכירת דירותיהן במרכז העיר נחתך למעלה מ-80 אחוז מהסכום! ובכל זאת, הוועדה המקומית לתכנון ולבניה ממשיכה לשגר לבעלי הנכסים דרישות לתשלום של עשרות אלפי שקלים 🧐

דירות למכירה בצפון תא והמשכנתא ומה שביניהן

החלטתם לרכוש דירה בצפון תל אביב? מתי הזמן הנכון ביותר לחשוב על משכנתא.

מה ניתן ללמוד מנסח הרישום - טאבו

מהו רישום בטאבו וכיצד ניתן לרשום בו דירה שנמכרה זה עתה ומדוע תהליך הרישום הוא דבר כה מהותי?
מדינתנו מנהלת בלשכת רישום המקרקעין פנקסים לכל מקרקעין בישראל ובתחומיה, מה רוב האנשים נוהגים לכנות טאבו ואחראית על תיקי פעולה אשר מכילים תעודות, מסמכים שונים שבעבר שימשו לבסיס רישום הזכויות. בכל אופן זכויות הבעלות של מוכרים/רוכשים נרשמות בפנקסים אלה.

דירות חדשות למכירה בצפון תל אביב והגנת החוק העומדת לרוכשים

מחליטים להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה בצפון תל אביב בפרויקט שטרם אוכלס? ראשית, הרשו לנו לברך אתכם בברכת מזל טוב על רכישת דירת מגורים בצפון תל אביב היוקרתית אשר תרשם על שמכם (בעתיד) בלשכת רישום המקרקעין ותוכלו להנות מתשואה מסחררת. אך לפני שזה קורה יש מס' נושאים שחשוב שתכירו כדי שתדעו להגן טוב יותר על הזכויות שלכם במהלך העסקה ולאחריה.