גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב

יש לכם דירה למכירה בצפון הישן ואתם מתלבטים בין מכירה עצמאית לבין פנייה למשרד תיווך בצפון תל אביב? הכתבה הזאת תעשה לכם סדר. הבאנו את כל היתרונות של מכירת דירה דרך מתווכים בתל אביב, אז כדאי להישאר.

התעסקות עם דירות למכירה בצפון הישן תל אביב לא בכדי נחשבת לכאב ראש של ממש. ולא שאי אפשר למכור דירה לבד – אפשר בהחלט, אך זה לא מתאים לכל אחד. זה לקבל עשרות טלפונים ביום כדי לענות על שאלות, לפרסם בפורטלים, להיפגש עם קונים פוטנציאליים, לנהל משא ומתן ומה לא... לעומת זאת, עבודה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב יכולה להקנות לכם שקט נפשי ולאפשר לכם להגיע רק למעמד החתימה.

בואו נראה את היתרונות בעבודה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב

זמן מכירה הרבה יותר מהיר

כיום זמן ממוצע של מכירת דירה בתל אביב עומד על 5 חודשים ולעיתים יותר. הווה אומר שתצרכו לעבוד כמעט חצי שנה כדי למכור את הדירה שלכם, מה שלא תמיד אפשרי לכל אחד. לעומת זאת, הזמן הממוצע של מכירת הדירה מול משרדי תיווך בצפון תל אביב הרבה יותר נמוך, וגם אתם לא צריכים ״לעבוד״ בלמכור את הדירה.

תהליך הרבה יותר יעיל

משרד תיווך העוסק רק עם דירות למכירה בצפון הישן, מאפשר למגנט אליו את קהל היעד המדויק, ולייעל את תהליך מכירת הדירה. בנוסף, לסוכנות שכזאת יש מאגרי מידע של קונים פוטנציאליים, וגם הם עובדים עם סוכנויות נוספות בשיתוף פעולה וגם עם מתווכים העובדים עם קהל משקיעים ותיירים מחו״ל, מה שיכול להגדיל את הסיכוי למכירת הדירה. לעומת זאת, כאשר מוכרים דירה באופן עצמאי קהל היעד מצטמצם ומגיע רק מפורטלים.  

משקיעים בתהליך המכירה

כאשר משרדי תיווך בצפון תל אביב מקבלים לידיהם  דירה, הם משקיעים רבות בשיווק שלה בפורטלים, באתרי אינטרנט, ברשתות חברתיות, דרך קידום בגוגל ושלל פעולות נוספות. המטרה שלהם להראות לכמה עשרות אנשים בשבוע את הדירה ולמצוא קונה נבחר שיהיה מוכן לשלם את המחיר המקסימלי לדירה שלכם.

סיוע בביצוע בדיקות מקיפות לדירה

משרדי תיווך בתל אביב עובדים בשיתוף עם בעלי מקצוע שונים לצורך מדידה מקצועית של הדירה כדי שחלילה לא יתפספס אף מ"ר בדירה וגם כדי שתדעו מהו השטח הנטו של הדירה. כפי שאתם יודעים, בצפון תל אביב כל מ״ר שווה הרבה כסף. בנוסף, משרד תיווך יכול לסייע גם בדיקה משפטית והנדסית של הדירה והכנת תיק נכס ובו היתר בנייה, נוסח טאבו, ומסמכים נוספים שיוכלו לספק את כל המידע הרלוונטי בצורה שקופה ואמינה למתעניינים.

סינון הקונים הפוטנציאליים

כפי שאתם יודעים, תהליך מכירת דירה בצפון הישן מתחיל בפרסום בפורטלים ובשלל אפיקים אחרים, כאשר החלק המאתגר הוא מתן מענה למתעניינים. סוכנות לתיווך דירות בצפון תל אביב תספק מענה לטלפונים של מתעניינים ותדע מראש לסנן מהם את הקונים הרציניים ולהציג להם את הדירה בצורה מקצועית. בנוסף, הסוכנות תסייע לכם לארגן את הדירה כדי שתהיה אטרקטיבית, לדוגמה תמליץ על צבע, סידור שונה של הרהיטים כדי לייצר מרחב בחלל וכך הלאה. המטרה היא להפוך את עסקת דירה למכירה בצפון הישן לאטרקטיבית ולזרז את תהליך המכירה שלה.

ניהול משא ומתן עד למכירת הדירה

מעבר לחיסכון של הצגת הדירה לקונים פוטנציאליים ומתן מענה לשאלות, מתווכי נדל״ן נחשבים ל ״אומנים״ בניהול משא ומתן עם קונים. למעשה, על כל הצעה שתתקבל מקונה פוטנציאלי, המתווך ינהל משא ומתן תוך שמירה על האינטרס של המוכר ובשאיפה לסגור במחיר הכי קרוב למה שבעל הדירה תכנון מראש.

לסיכום, עסקה מסוג של מכירת דירה באופן עצמאי היא אפשרית, אך כרוכה בהרבה כאבי ראש וכפי שאמרנו לפחות חצי שנה של עבודה.  את כאב הראש הזה תוכלו להעביר למתווך נדל״ן בתל אביב שיעשה באהבה את העבודה במקומכם. חשוב לדעת שהקונים הרציניים והטובים דווקא ניגשים לסוכנויות תיווך, ולכן מדובר על יתרון בולט.

רוצים לקרוא בהרחבה עוד קטעים המביעים עמדה על הדרך הנכונה לבחירה במשרד תיווך בצפון תל אביב? היכנסו למאגר שלנו ממש 👈 כאן ותוכלו ליהנות משורה של מאמרים מקצועיים פרי יצירתנו

  1. כל משרדי התיווך בצפון תל אביב מתהדרים בכותרת מתווכים מומלצים בתל אביב. אז איך בוחרים?

  2. יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב

  3. משרדי תיווך בתל אביב | כך תבחרו את המתאים

  4. מתווכים מומלצים בתל אביב

  5. משרדי תיווך בצפון תל אביב

  6. משרד תיווך רמת אביב | כדאי שתכירו אותנו טוב יותר

  7. איך מוכרים דירה בצפון תל אביב ב-60 יום?

  8. מדוע משתלם לך שהמתווך שלך יהיה משפטן?

  9. תאר לך מתווך דירות בתל אביב דמיוני?

מעוניינים למכור דירה בצפון הישן? תנו למומחים של בר-לב נדל״ן למכור לכם את הדירה במינימום זמן.

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338