פרופיל החברה

אז מי אנחנו?

בר-לב נדל"ן – עסקת נדל"ן משתלמת ומהירה בצפון תל אביב, עם מומחיות שמביאה מכירה ברווח מרבי ב-60 יום.

כדי למקסם את הרווחים מעסקת הנדל"ן הבאה שלך בצפון תל אביב, לזרז את המכירה ולמנוע כשלים שעלולים לחבל בה, המתווך שלך זקוק ליותר מאשר מאגר הדירות המרשים בעיר.

אנחנו חריגים ובולטים בנוף התיווך הצפון תל אביבי, ממש כמו פנטהאוז במגדל יוקרה. כולנו ב"בר לב נדל"ן" מתווכים שהם גם משפטנים, דוברי נדל"נית ותל אביבית רהוטות ומבינים לעומק בהתחדשות עירונית.

במשך 12 שנות פעילותנו מכרנו בהצלחה מאות דירות בצפון תל אביב (כולן בפחות מ-60 יום וכאן המקום לציין כי מעולם לא נכשלנו במשימתנו) וליווינו עשרות פרויקטים מורכבים בתחום ההתחדשות עירונית.

שירות והישגים ללא תחרות

כולנו חיים בצפון תל אביב, נושמים ואוהבים את צפון תל אביב. לכן אנחנו מבינים לעומק את קהל היעד הצפון תל אביבי, ויודעים לקרוא את צורכיהם ולהשיב עליהם, עוד לפני שהם מודעים לקיומם. כך מתאפשר לנו לגשר בהצלחה בין המוכרים לקונים, בדרך לעסקה שמשיגה את יעדיהם של שני הצדדים.

אנחנו ידועים ברמה המקצועית המרשימה שלנו ובפתרונות החכמים והיצירתיים שלנו, שמשמשים אותנו כדי להילחם במלוא העוצמה להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו, תוך כדי שמירה על ענייניהם ועמידה על זכויותיהם.

בזכות הישגינו יוצאי הדופן למען לקוחותינו, בשילוב השירות האיכותי והאמין שעליו אנחנו מקפידים, לקוחותינו ממשיכים להיעזר בשירותנו ולהמליץ עלינו בעקביות לאורך שנים.

מתווכים-משפטנים לזכותך – הידע המשפטי שלנו יחסוך לך במיסים

בצפון תל אביב לכל רובע, לכל בית ולכל דירה יש סיפור, חוק ותקנה שאנחנו יודעים לקרוא בעיני הרנטגן למודות המקרקעין שלנו – כדי לסייע ללקוחותינו להשיג את יעדיהם, שמצויים בראש מעיינינו.

הידע המולטי-דיסציפלינרי המקיף שלנו (במשפטים, במיסוי, בשמאות, בתכנון ובנייה ועוד) מאפשר לנו:

  • להתחייב למכירת דירה בצפון תל אביב בפחות מ-60 יום (ולהסתפק רק ב-60 ימי בלעדיות), ברווח מקסימלי ללקוחותינו,
  • לייעץ ללקוחותינו כיצד לשלם פחות מיסים והיטלים,
  • לזהות מבעוד מועד משוכות שעלולות לצוץ לאורך הדרך,
  • לקיים את הקשר עם הקונים לאורך כל התהליך, כולל ניהול המשא ומתן, מבלי לערב את המוכרים.
  • מה עוד נעשה עבורך, בלא תוספת תשלום על דמי התיווך?

עובדים רק עם קונים ומוכרים בשלים

כיוון שהנדל"ן בצפון תל אביב יקר, אנחנו עובדים רק עם קונים בשלים ובעלי יכולת כלכלית, רובם ממאגר הפרמיום הייחודי שיצרנו, ומשווקים רק דירות שיכולות להימכר – דירות מורשות, ללא חריגות בנייה/ בעיות רישומיות, שמחירן תואם את מחיר השוק.

נוסף על כך, אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בקמפיינים מפולחים וממוקדים שמובילים במדויק לקהל היעד שלנו.

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם

קראו מה כתבו עלינו לקוחותינו המרוצים>  כאן

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן : 077.449.0338

דילוג לתוכן