מה נעשה בשבילכם?

תבנו על הידע והניסיון שלנו

אנחנו ממנפים את הידע וההשכלה הרב תחומיים שלנו כמשפטנים מומחים במקרקעין ואת ניסיוננו הרב כמתווכי-בוטיק בצפון תל אביב וכמלווי עסקאות מורכבות בתחום ההתחדשות העירונית כדי:

 • לקדם עסקאות נדל"ן משתלמות במהירות וביעילות, תוך כדי הקפדה על כנות, אמינות, שקיפות ומהימנות. אנחנו ידועים בתל אביב בהצלחה יוצאת הדופן שלנו בתיווך ובשיווק דירות ובתי יוקרה בצפון תל אביב. לא בכדי אנחנו מתחייבים למכירה ב-60 יום בלבד.
 • לנהל את הקשר עם הקונים בלא עירוב המוכרים – בעסקאות שלנו המוכר והקונה נפגשים רק במועד החתימה על חוזה המכר. אנחנו עושים הכול, כולל הכנת הנכס להצגה.
 • להפחית את התשלומים שלך למינימום – המתווכים המשפטנים שלנו ישתמשו בידע המשפטי, המיסויי והנדל"ני שלהם כדי לייעץ לך כיצד למצות את מקסימום הזכויות שלך ולהגיע למצב של מיסוי מינימלי.

כמו כן, נתכנן עם המוכר ועם הקונה, בהתאם לנתוניהם הפיננסיים, את המסלול שמייצר למוכר מינימום תשלום, היטלים ומיסים, ולקונה – מקסימום ניצול הטבות מס ואפשרויות מימון.

 • להעניק לך חוויית שירות בלתי נשכחת – אנחנו מתחייבים להעניק לך את השירות המדהים שאת.ה ראוי.ה לו, משיחת הטלפון הראשונה ועד העברת המפתח.
  מעבר לנועם ההליכות, ההקפדה חסרת התקדים על כל פרט ועושר הידע הרב תחומי – אנחנו נהיה שם בכל שלב בתהליך, נשיב על כל שאלה, נדאג לזכויותיך ונבצע כל פעולה שיש בה כדי לתרום להצלחת העסקה בכלל ולמזעור הסיכונים.
 • לנהל עבורך את המשא ומתן מול הקונה למיקסום הרווחים מהעסקה – המומחיות שלנו במכירת דירות בצפון תל אביב, בשיטות ייחודיות ויצירתיות שיעילותן מוכחת, תהיה משתלמת עבורך, ותחסוך לך זמן ומאמץ.
  עסקת נדל"ן דורשת מיומנות באמנות הגישור והמשא ומתן, אמינות ושקיפות מלאה לשני הצדדים בעסקה, מתן פתרונות יצירתיים וכישורים ליישור ההדורים בכל עת. כדי להביא את הקונה והמוכר לשביעות רצון, המתווך נדרש להיות אמן, כמו כל אחד מהמתווכים שלנו.
 • לבצע עבורך בדיקות מקדימות (תקינות הנכס ויכולת כלכלית מוכחת של קונה פוטנציאלי), על חשבוננו וביוזמתנו, כדי לחסוך לך זמן, להעצים את רווחיך ולהציף מוקשים שיכולים לחבל בעסקאות לפני ביצוען, גם במחיר שכר הטרחה שלנו.
  אנחנו מומחים בהצגת הדברים כפי שהם.
  אנחנו בודקים שאין עיקולים ומשכונות ומוודאים שאין חריגות בנייה ותקינה. מעבר לכך אנחנו בודקים את איכות הבניה, תוכניות בנייה עתידיות, היטלים ומכסים נדרשים או שעלולים להידרש, הסביבה הקרובה מבחינה סוציואקונומית ודמוגרפית, אפיון הנוף האנושי, ספקי שירותים ועוד. למען לקוחותינו, שסומכים עלינו, אנחנו לא משאירים שום פתח לטעויות.
 • להעניק לך מעטפת ביטחון אישית רב תחומית, גם בעסקאות המורכבות ביותר – הסינרגיה המקצועית שלנו עם עורכי דין ומשפטנים מומחים בדיני מקרקעין ומיסוי מקרקעין, יועצי מיסוי, שמאי מקרקעין, מפקחים ויועצי ביטוח מובילים מאפשרים לנו להעניק שירות מלא, מקצה לקצה, ללקוחות שלנו, שיחסוך להם זמן וטרדות.
 • לקרוא את צרכיך ולהשיב לך על כל שאלה מקצועית שעולה לאורך התהליך – כל הסוגיות המשיקות למכירת הדירה מקבלות מענה אצלנו.
  (כולל: תכנון מס למוכר לקניית דירה חדשה, חיסכון בתשלום מס השבחה, בחירת מסלול למשכנתא, ארגון וליווי בעלי דירות לקראת פרויקט תמ"א 38, פתרון סוגיות העולות בדירת ירושה מרובת יורשים, מכירת דירה מפוצלת – תוך כדי הפחתת המיסוי הדרוש ועוד).
 • לבצע עבורך שיווק מפולח ויעיל – אנחנו משתמשים ביותר משמונה מתודות שיווקיות מדויקות וממוקדות בכל ערוצי המדיה הרלוונטיים, בשווי של יותר מ-15 אלף ₪ לקמפיין.
 • להכין לעורך הדין של המוכר.ת תיק נכס מוכן לחתימה, שמכיל את כל המסמכים, האישורים והאגרות הדרושות.
 • לנסח עבורך את חוזה המכר בתנאים הטובים ביותר עבורכם, במידה שתרצו.

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם

קראו מה כתבו עלינו לקוחותינו המרוצים על ידי לחיצה 👈🏻 כאן

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: משרד מצטיין לתיווך דירות בצפון תל אביב > 077.449.0338

למידע נוסף השאירו פרטים
דילוג לתוכן