גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
הצוות המוביל

הצוות המוביל

ברק בר-לב

החברה מנוהלת בידי ברק בר-לב – ברק הינו אחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל, ויש לו ידע נרחב וניסיון רב בארגון וניהול בעלי דירות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית ובביצוע עסקאות נדל"ן מורכבות וסבוכות על כל סוגיהן.

הניסיון האישי של ברק, שנים רבות של עשייה מגוונת, כישורים בין-אישיים מעולים ויכולת מוכחת בארגון וליווי דיירים בלמעלה מ-28 בניינים בעסקאות של פינוי ובינוי מורכבות, בינוי-פינוי, תמ"א 38/2 במתכונת של הריסה ובניה מחדש וכן תמ"א 38 חיזוק ותוספת בנייה, הופכים את ברק למומחה ופורץ דרך בתחום.

לברק יכולת ניתוח של נושאים מורכבים באופן יצירתי ועמוק אשר מבטיחה לבעלי הדירות ידע אדיר ומומחיות יוצאת דופן בהבנת עסקת הפינוי-ובינוי על כל רבדיה, בקיא בכל עקרונותיה של תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה, בתקנות התכנון והבניה ובפרשנות משפטית של תוכניות בניין הערים השונות ברחבי מרכז הארץ.

הידע הרחב של ברק, כמו גם הניסיון הרב, הקנו לו שם טוב בקרב שמאי מקרקעין, עוה"ד, חברות נדל"ן, אנשי עסקים מהשורה הראשונה ולקוחות פרטיים מהארץ ומחו"ל.

נוסף על פעילותו בתחום הנדל"ן, ברק משתתף בדיונים בפורומים שונים, עירוניים, והכל במטרה לתרום להסרת החסמים הקיימים בפרויקטי להתחדשות עירונית (פינוי בינוי/עיבוי), אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים כיום בענף הנדל"ן.

תחומי עיסוק -  ברק מוכר היטב בזכות טיפולו המיומן בסוגיות מקרקעין סבוכות, מסייע בארגון וניהול בעלי הזכויות בפרויקטים במסגרת תוכניות להתחדשות עירונית בהיקפים גדולים, ובכלל זה פינוי בינוי: בינוי פינוי: עיבוי ותמ"א 38 (הריסה ובנייה מחדש + עיבוי ותוספת), עם הבנה מעולה בכל ההיבטים התכנוניים והמסחריים העומדים על הפרק.

משרד בר-לב נחשב למוביל בתחומו, ולא בכדי ברק הינו מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית, מוביל פרויקטים רבים להתחדשות עירונית בהקיפים שונים, מרצה על התחום הנחשק ביותר בענף הנדל"ן, והרשימה עוד ארוכה.

כאן המקום לציין כי אנו מומחים בארגון כל הדיירים, בהקשבה ובהבנה של כל בעלי הדירות השונים, בפיזור חששותיהם וברתימתם המלאה לתהליך. כך עשינו בפרויקטים רבים בגוש דן, בעיר תל אביב בתחומי רובע 3 ורובע 4, ברמת גן, ירושלים, חיפה ובעשרות מתחמי התחדשות עירונית, לפינוי ובינוי ותמ"א 38/2 (מסלול הריסה בניה). כך נעשה גם בפרויקט שלכם.

על הפרויקטים שניהלנו נמנים, בין היתר, מתחמים מורכבים בבניינים וכניסות אחדים, ועוד מתחמים המאכלסים דיירים רבים (מעל 160 יחידות קיימות!), שהגיעו בעזרתנו להסכמה מלאה באשר לחלוקה שוויונית של סל השטחים הפרטיים והציבוריים.