לדירה מכורה ב- 60 יום - ברווח מירבי - צרו קשר 077-449-0338

דירות למכירה בצפון תל אביב

במשך 12 שנות פעילותנו מכרנו בהצלחה מאות דירות בצפון תל אביב (כולן בפחות מ-60 יום). סייענו ללקוחותינו לחסוך ממון רב על מיסים והיטלים וליווינו עשרות פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית.

מה נעשה בשבילכם בתהליך מכירת דירה?

אנחנו, המתווכים המשפטנים של בר-לב נדל"ן, ממנפים את הידע וההשכלה הרב תחומיים שלנו ואת נסיוננו הרב כמתווכי-בוטיק בצפון תל אביב וכמלווי עסקאות מורכבות בתחום ההתחדשות העירונית כדי:
להפחית את התשלומים שלך למינימום
המתווכים המשפטנים שלנו ישתמשו בידע המשפטי, המיסויי והנדל"ני שלהם כדי לייעץ לך כיצד למצות את מקסימום הזכויות שלך ולהגיע למצב של מיסוי מינימלי.
לקדם עסקאות נדל"ן משתלמות במהירות וביעילות
תוך כדי הקפדה על כנות, אמינות, שקיפות ומהימנות. אנחנו ידועים בתל אביב בהצלחה יוצאת הדופן שלנו בתיווך ובשיווק דירות ובתי יוקרה בצפון תל אביב.
לנהל את הקשר עם הקונים בלא עירוב המוכרים
בעסקאות שלנו המוכר והקונה נפגשים רק במועד החתימה על חוזה המכר. אנחנו עושים הכול, כולל הכנת הנכס להצגה. - נתכנן עם המוכר ועם הקונה, בהתאם לנתוניהם הפיננסיים, את המסלול שמייצר למוכר מינימום תשלום, היטלים ומיסים, ולקונה - מקסימום ניצול הטבות מס ואפשרויות מימון.
להעניק לך חוויית שירות בלתי נשכחת
אנחנו מתחייבים להעניק לך את השירות המדהים שאת.ה ראוי.ה לו, משיחת הטלפון הראשונה ועד העברת המפתח. מעבר לנועם ההליכות, ההקפדה חסרת התקדים על כל פרט ועושר הידע הרב תחומי – אנחנו נהיה שם בכל שלב בתהליך, נשיב על כל שאלה, נדאג לזכויותיך ונבצע כל פעולה שיש בה כדי לתרום להצלחת העסקה בכלל ולמיזעור הסיכונים.
לנהל עבורך את המשא ומתן מול הקונה למיקסום הרווחים מהעסקה
המומחיות שלנו במכירת דירות בצפון תל אביב, בשיטות ייחודיות ויצירתיות שיעילותן מוכחת, תהיה
לבצע עבורך בדיקות מקדימות
תקינות הנכס ויכולת כלכלית מוכחת של קונה פוטנציאלי - על חשבוננו וביוזמתנו, כדי לחסוך לך זמן, להעצים את רווחיך ולהציף מוקשים שיכולים לחבל בעסקאות לפני ביצוען, גם במחיר שכר הטרחה שלנו.

אנחנו מומחים בהצגת הדברים כפי שהם

להעניק לך מעטפת ביטחון אישית רב תחומית
גם בעסקאות המורכבות ביותר - הסינרגיה המקצועית שלנו עם עורכי דין ומשפטנים מומחים בדיני מקרקעין ומיסוי מקרקעין, יועצי מיסוי, שמאי מקרקעין, מפקחים ויועצי ביטוח מובילים מאפשרים לנו להעניק שירות מלא, מקצה לקצה, ללקוחות שלנו, שיחסוך להם זמן וטרדות
לקרוא את צרכיך ולהשיב לך על כל שאלה מקצועית שעולה לאורך התהליך
כלהסוגיות המשיקות למכירת הדירה מקבלות מענה אצלנו. זמן וטרדות.
לבצע עבורך שיווק מפולח ויעיל
אנחנו משתמשים ביותר משמונה מתודות שיווקיות מדויקות וממוקדות בכל ערוצי המדיה הרלוונטיים, בשווי של יותר מ- 15 אלף ₪ לקמפיין.
להכין לעורך הדין של המוכר.ת תיק נכס מוכן לחתימה
שמכיל את כל המסמכים, האישורים והאגרות הדרושות.
לנסח עבורך את חוזה המכר
בתנאים הטובים ביותר עבורכם, במידה שתרצו.
לדירה מכורה ב- 60 יום - ברווח מירבי - צרו קשר