גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המלצות

המלצות

שרונה שפיר - הזוהר תל אביב-יפו

דירה למכירה בבלי (רחוב הזוהר תל אביב)
לאחרונה מכרתי את דירתי ברחוב הזוהר בשכונת בבלי בתל אביב בתל אביב, וברצוני לציין לשבח את מר ברק בר-לב ולנסות ולתאר בכמה מילים את חווית המכירה והליווי המקצועי שהייתה מעוררת כבוד ומרשימה. בשלב הראשוני ועד לשלב הסופי טופלתי בקפידה על ידי ברק שהפגין ידע מקצועי נרחב ושימת דגש ראויה על כל פרט ופרט. רוצה לומר לך תודה רבה על הגשמת החלום. עשית עבודה מעולה ואיכותית.

ציפי הכהן

דירה למכירה הצפון הישן (רחוב נורדאו תל אביב)
מתווכים רציניים ומסודרים בעלי כושר ביטוי מרשים. התרשמתי מברק בר-לב חרוץ והגון ושפתו מקצועית ורהוטה ביחסיו עם המוכר והקונה. מתווך שמכר את הנכס שלי בפחות מחודש וחצי.

אריה שילון

פנטהאוז למכירה ברחוב ברנדייס תל אביב
משרד תיווך בר-לב נדל"ן העניקו לי כמוכר דירה שירות יוצאן דופן במכירת פנטהאוז ברחוב ברנדייס בתל אביב למול רוכשים פוטנציאלים, מתווכים בתל אביב ועורכי דין מפולפלים מטעם הקונים. החבר'ה הקפידו בעצתם ובחידודיהם לקונים שמצאו להגיש הצעה משופרת יותר, כלומר לבחון את ערך הדירה בשנית ולא מיהרו לגלגל את העסקה קדימה בעקבות הצעה לא ברורה וזאת מתוך שמירה על אינטרס של קבלה של תמורה נכונה וראויה. המתווכים של ברק הקפידו בכל תהליך המו"מ לא להישאב ולרצות את הצדדים לעסקה, בעיני מדובר במחזה מעניין ונדיר בימינו, מאד מקצוענים ואנושיים בגישתם וסבלניים, ברורים בהסברים ואפילו מנגישים את תפיסת עולמם כך שתובן. מומלצים בחום רב.

צביקה ניסנבאום

דירה למכירה הצפון החדש תל אביב (רחוב מרים החשמונאית)
עבודתו המסורה של ברק בר- לב ראויה לציון 10 אם לא יותר. איש אדיב חריף ומבין עניין בתחומי התיווך והמקרקעין בצפון תל אביב. זכיתי להכיר מתווך תל אביבי נעים הליכות שהציף בפניי את מוקשיי המיסוי עוד לפני שיצאנו לדרך מכירת דירת המגורים, הסביר וניתח את ערך דירתי הריאלי והמשיך לנושא המס הנסתר כלשונו שמרחף מעל ראשי, הלוא הוא היטל ההשבחה. דבק במטרה ומכר את דירתי במחיר מצוין, קישר ביני לבין מספר שמאי מקרקעין לצורך הטיפול בסוגיית היטל ההשבחה. מאד מרוצה מהתוצאה מאחר ומר בר-לב שיטח את המשקעים עוד לפני היציאה בינינו לדרך משותפת. מתווך אמין ומקצועי דירוג 10

יורם כץ

דירה למכירה דה האז תל אביב
מבין כל המתווכים בתל אביב שראיתי ולא חסר העדפתי לנסות ולהסתייע בשירותיו של משרד לתיווך דירות העונה לשם בר-לב נדל"ן. התרשמתי במתווכים נמרצים עם ניסיון נרחב בתיווך של דירות למכירה בצפון תל אביב עשו רושם טוב במשא ומתן מעניין עם לקוחות ושמו דגשים בעיקר על פרסומים אגרסיביים ובפתרונות יצירתיים לקונים שראו את דירתי. כשנפגשנו הצוות הגדיר עצמו כמומחים בדירות למכירה בצפון החדש של תל אביב, וכך בסופו של יום גם אני חושב. תודה רבה לברק, אריאל ויעל על סיוע נמרץ קשוב ומקצועי.

ליאורה רייק

דירה למכירה רחוב רמז תל אביב (הצפון החדש- כיכר המדינה)
הייתי מעוניינת לדעת כמה דירתי שווה והגעתי אל ברק בר-לב ממש בטעות דרך גוגל עת שחיפשתי דירות למכירה בצפון תל אביב. יצא שלאחר שיחה נפגשנו בדירתי שממוקמת ברחוב רמז והחלטתי לתת לברק הזדמנות למכור את הנכס שברשותי במחיר שסוכם בינינו. אדגיש כי עם כל הכבוד למתווכים בתל אביב ולעורכי דין, התרשמתי מאדם (בעודו מתווך) שהוא ספר מקרקעין מהלך עם ידע עשיר בנדל"ן. אדגיש שברק הצליח למכור את דירתי בפחות מ שלושים ימים. קיבלתי שירות ויחס אישי שיוצא מן הכלל והכל נעשה בליווי אישי שלי ומפוקח. מכאן אומר כי הדירה נמכרה בתמורה לסכום הולם בהשוואה לדירות שנמכרו בסביבה.

עדי אגוזי

דירה למכירה רמת אביב ג (רחוב שלמה בן יוסף תל אביב)
לברק בר-לב היקר, רב תודות על המסירות במכירת הדירה ברחוב שלמה בן יוסף . ברגישות ובחוכמה, הצליח ברק להבין את העדפותיי ומגבלותיי, ללמד אותי על שוק הנדל"ן הצפון תל אביבי הכה מורכב בפרט בתקופה שונה שבה כולנו חיים בה. ביעילות ובמקצועיות כך כיוון אותי למכירת דירתי, תודה לך איש יקר על דרך אלגנטית ומהירה. תענוג לעבוד עמך.

מירב ושמואל קירשטיין

דירה למכירה ברמת אביב החדשה (רחוב פרלוק משה)
תודה לברק בר לב האלוף על סיוע מהיר ואקטיבי בטיפול בדירה למכירה ברחוב פרלוק משה, מקצועיות זו מילה עבורך בלשון המעטה פשוט אלוף. מודה לך מקרב לב. מירב ושמואל

עדינה שטרק

דירה למכירה ברחוב בודנהיימר תל אביב-יפו
ברק בר לב מתווך דירות צפון תל אביבי מצוין בעל רמת בקיאות במקרקעין מעולה, מכיר היטב את תכנית הרובעים בעיר ועזר לי כמתווך בלעדי למכור את דירתי ברחוב בודנהיימר בצפון תל אביב, שביצע בהצלחה. המתווך בר לב ייחודי במקצועיותו יודע לנהל מו"מ ולהתנהל עם מספרים ותמיד מוכן לשאלות קשות. ממליצה מאוד. תודה רבה רבה ולכל צוות הסוכנים של ברק.

זוהר גנון

דירה למכירה ברחוב כהנשטם תל אביב ( הצפון החדש - כיכר המדינה)
לברק הנכבד. תודה על כל האכפתיות הזמן והאדיבות. רציתי למכור דירה בצפון תל אביב, ופניתי למתווך ברק בר-לב בהמלצתו של חבר. מיד נוכחתי להבין שברק הוא מתווך מעולה ומקצועי ביותר, העניק לנו סיוע מהיר ותוך זמן קצר הנכס נמכר. בשלב תקופת הבלעדיות המתווך היה ייצוגי ומקצועי, משכנע וענייני ועד למצב שהצדדים היו די מאד מרוצים. לא יכולתי לבקש מתווך נדלן מצוין יותר ואשמח עם ברק לעבוד שוב.

סמדר ואיתי לבנון - גנזי

דירה למכירה ברחוב שטריקר תל אביב
הכרנו את משרד בר-לב נדל"ן דרך המלצה של מוכר דירה בשיכון בבלי בתל אביב, וניתן לומר שזו ההמלצה הכי מעולה שקיבלנו עד כה. ברק ואריאל המתווכים ליוו אותנו לאורך כל חיי מכירת דירה ברחוב שטריקר, ברמת זמינות גבוהה ועם מלא תשומת לב והקשבה. המתווכים היו בקיעים ומקצועיים בכל תהליך המכירה וקווי העסקה, בדקו ולמדו מכל מקום את הדירה ואת היכולת הפיננסית של הקונים שלנו בצורה מיטבית והכל נעשה לפני החתימה, לא החסירו פרט ודבר. בכללי מתווכים מעולים מאד מוכשרים, מקצועיים ומשרים ביטחון. ממליצים מאוד!

מיכאל גבעתי שפיצר

דירה למכירה בצפון החדש תל אביב ( שלומציון המלכה)
ברק בר לב הוא מתווך נדלן מעורר השראה אשר שם לנגד עיניו את אינטרס לקוחותיו. המתווך ברק ליווה אותנו אישית לאורך כל חיי תהליך המכירה, החל מהצגת הדירה לעשרות רוכשים ועד לטיפול בהיטל ההשבחה ולמכירת הדירה. אדם ישר והגון דאג להסביר לנו את השלבים ולמזער עבורנו את הסיכונים. ממליץ בחום ושמח שבחרתי במתווך נדל"ן כמו בר לב.

מיקי שטיין

דירה למכירה צהלה (המצביאים תל אביב)
ברק ברלב הוא ללא ספק מתווך נדלן מוכשר ומקצועי. תקופה ארוכה שלא הצלחנו למכור את בית המגורים בשכונת צהלה, ראינו המון מתווכים אך לא כמו בר-לב. מרגע שפנינו אליך הבנו עד כמה צריכה וחשובה ההבנה והסבלנות, לא נחת ולו לרגע אחד עד שמצאת לנו את הרוכשים המאושרים. הענקת לנו שירות אדיב ויחס מצוין. תודה.

אביתר נקר

דירה למכירה ברמת אביב הירוקה (רחוב ברודצקי)
הגיעו אלינו מתווכים רבים והמון נציגים מטעם משרדי תיווך בצפון תל אביב ובחרתי במתווך ברק ברלב למכירת הדירה שלי ברמת אביב. רחוב ברודצקי. בר-לב הבטיח תהליך קצר שלא יעלה על 60 ימים ואכן כך קרה, לימים נמכרה הדירה ואפילו בפחות מהזמן שהובטח, תוך שבועיים לערך. ברק למד את הדירה שלנו, שאל בתחילת ההליך הרבה שאלות, הסביר על אורח רוח, קבע מועד שמוסכם עלי שבו אפשר להציג את הדירה, הביא בערך 20 רוכשים פוטנציאליים מהם אני וזוגתי נדהמנו לקבל כבר ביום הראשון לשיווק הדירה מספר הצעות מצוינות לרכישה. לאחר מספר ימים הדברים הועברו לעורך הדין מני קורן ולעורך הדין של הקונים. חשוב להדגיש שאת הקונים הצעירים יצא לנו להכיר במועד החתימה על ההסכם. לסיום ברק בר לב ם הוא מתווך שעושה שכל ללקוח, נעים הליכות, פשוט יודע את עבודתו. מומלץ בחום.

אופיר בדר

דירה למכירה בשכונת תל ברוך צפון תל אביב
ברצוני לשבח ולהודות למר ברק בר לב על סיוע הדוק במכירת בית פרטי ברח' מרדכי רומנו תל אביב. ברק אדם מדויק וענייני, תפור למידותיהן של לקוחות שמחפשים איש מקצוע מיומן. העסקה שלנו הערימה קשיים מאחר ונותרו זכויות בנייה בלתי מנוצלות במגרש שלא ידעתי על קיומן, המתווך בר לב הצליח לאתר עבורנו רוכשים רציניים ובנוסף להפנות אותנו לאנשי מקצוע ספציפיים כדי לטפל בשומת המיסוי.

יקי אלקלעי

דירה למכירה בצפון תל אביב (דרך מרדכי נמיר תל אביב)
רוצה להודות לחבר הנכבד ברק בר לב מניסים אלוני על טיפול בדירתי שברחוב נמיר מרדכי בתל אביב-יפו, מתווך זריז מאד ומסור ללקוחותיו, ניחן בידע עצום בנדל"ן. אשמח להמליץ מדובר בעילוי.

אריק לנדאו

דירה למכירה נאות אפקה
את ברק בר לב הכרתי מהתייעצות בנוגע לדירה למכירה ברחוב אברהם שלונסקי. לאחר דין ודברים ובאופן אישי עמו, החלטתי להסתייע בשירותיו של ברק. תחילה ברק שינס מותניו ובחן מכל עבר את הדירה כדי לוודא שאנו לא "שורפים" את הזמן שלנו והמחיר תואם למצב השוק. מכאן אומר כי הנכס נמכר תוך זמן קצר וגם לאחר שדירתנו נמכרה, שהה ברק בחופשה ועדיין המשיך לסייע לנו טלפונית. אז אם יש לכם דירה למכירה בנאות אפקה, יהיה נכון שתנסו את שירותיו ועוד יותר נכון יהיה להיעזר באחד כזה שמחזיק בכישרון גדול.

חלי אלון ויואב אשכנזי

דירה למכירה בצפון תל אביב (רחוב אבן גבירול)
ברק בר-לב: ברצוננו להדגיש ולציין לכל מאן דבעי כי אנו סבורים כי עסקת מקרקעין ו/או יותר נכון עסקת מכר היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחיים של כל משפחה בישראל. בין אם מדובר בעסקה לצורכי מגורים ובין אם מדובר לצורכי השקעה כלכלית. כיוון שמדובר בעסקה יקרה ומורכבת דווקא בשל כך כדאי לבחור את האדם הנכון שידאג לא לחסוך בעלויות וכן להשקיע את הנדרש על-מנת לבצע בין היתר את הבדיקות הנדרשות כראוי. תודה ברק על המקצועיות, היסודיות, האדיבות והאכפתיות.

עו"ד מני קורן- משרד עו"ד מני קורן

מלבד הידע והנסיון הרבים שרכש ברק, אשר יבטיחו את זכויות הנוגעים בדבר, אוכל להעיד לא רק על מקצועיותו, אלא גם על יושרו ועל נועם הליכותיו – דבר שתורם רבות לכל עסקה, גם בעסקאות מקרקעין מסובכות. אין ספק שבחירה במר ברק בר-לב לליווי פרוייקט מהסוגים שבנדון הינו צעד נבון וחכם.

עו"ד יואב רז ( משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות)

משרד עו"ד איתן ש.ארז ושות'
מהיכרותי הקצרה אך האינטנסיבית שלי עם ברק בר-לב, אוכל להעיד כי ברק הנו אדם אסרטיבי, בעל כושר התבטאות גבוה ומתחייב להשלמת המטרה העומדת בפניו באופן המקצועי והטוב ביותר. ידוע לי כי ברק מלווה בימים אלו פרויקט מורכב בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/2 באזור המרכז. מדובר בפרויקט יוקרתי לפיו יהרסו כ-26 דירות לטובת הקמת מגדל בן 20 קומות. אני סבור ובטוח כי ברק יהיה נכס משמעותי לכל ארגון אליו יצטרף.

ד"ר כהן אילן - מכון אורטופדי

פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
אני רוצה להודות לברק בר-לב על ההיענות לטיפול בנושא התמ"א 38 בדרך אבא הלל ברמת גן. על ההקשבה והסבלנות ועל עמידה איתנה ודביקות במטרה. על נתינת שירות מעולה, מהיר ומוצלח, על הידע הרב והמקצועיות הרבה. אני מאד מרוצה מהטיפול השוטף והמקצועי הניתן לי פניותיי נענות במהירות ובמקצועיות. אני שמח להמליץ בפה מלא על חברת בר-לב ועל מר ברק בר-לב בפרט, וזאת לאור השירות המסור והיסודי לו אני זוכה. במציאות של ימינו נדיר מאד למצוא אנשים כמו בר-לב. אוקיר לך את תודתי, יישר כוח ותמשיך לסייע.

ליאת ולירן קונדשט - גרינברג

תמ"א 38/2 - ליונל ווטסון, חיפה
הנדון: ברק בר-לב: רצינו להביע את הערכתנו למר בר-לב - שמחנו שנתקלנו באדם חרוץ וגם חריף! עבודתך יסודית וישרה מדויקת ועניינית. יש לנו רק מחמאות לתאר את הייעוץ הליווי ושיתוף הפעולה בינינו, ההיכרות הנפלאה כבר מזה כ-שש שנים, ובכל 2 העסקאות שבוצעו דרכך בר-לב קיבלנו יעוץ מקצועי מדויק לצד כל השקעה והשקעה בנדל"ן ובנכס הנרכש בפרט. הליווי נמשך בסבלנות רבה גם לאחר שלבי הרכישה, תוך כדי השבחה וגם לאחר האיכלוס. נענו לכל שאלה במקצועיות ובהגינות תוך התחשבות בכל הצדדים הקשורים בעסקה ולשביעות רצוננו המלאה. אנו ממליצים על ברק בר-לב בלב שלם, מדובר במקצוען אמיתי! תודה לך והמשך שיתוף פעולה פורה. בידידות רבה ליאת ולירן גרינברג

מר פרת שפירא ומר וינברג גיל

פרויקט תמ"א 38/2 - כנפי נשרים, רמת גן
לפני שהחלטנו במי להסמיכו בנושא מורכב כמו זה, חשבנו יסודית לאורך תקופה ארוכה, מכיוון שמדובר בנושא שאין להסמיך בו כל אדם מעצם רגישות וחשיבותו של התהליך, לאחר בדיקה מעמיקה החלטנו להסמיכך ברק בר-לב להיות הגורם המלווה בפרויקט שלנו וזאת עקב המלצות רבות ותגובות חיוביות שקיבלנו מגורמים שונים.

מר רוזן דורון

נדל"ן
לאחר הכרות רבת שנים ולאחר הפעמים הרבות שבה נעזרתי על ידך במתן ייעוץ לפרויקט פינוי בינוי מורכב בירושלים. ברצוני לנצל את הבמה ולהודות לברק בר-לב מכל הלב על טיפולך הסבלני והמקצועי, האדיב והיעיל. הליווי שהענקת לי לכל אורך הדרך, החל מהצגת החלופות ודרך ניהול המו"מ לחתימה על ההסכמים, נעשו על ידך באופן מקצועי וייחודי. אני מרוצה ממך וממליץ עליך בחום.

אלון וינרבה

יואב, רמת גן - תמ"א 38 תיקון 2
ברצוני לנצל הזדמנות זו כדי להודות לחברת בר-לב באופן אישי, על העבודה הטובה והמסורה, היחסים הנהדרים, ההתחשבות יוצאת הדופן תוך נתינת תשומת לב מיוחדת העבודה המצוינת שאתם עושים וההתמודדות עם כל השאלות, הבקשות, השינויים והגחמות שלנו בכל שלב בתהליך. נתראה ב 2018 הקפה והעוגה עלינו.

סופי ומנחם סילברשטיין

פרויקט פינוי בינוי - רחוב העצמאות, קרית ביאליק
מה עושים כאשר הבית המשותף שבו גרים בעלי דירות שונים הוא חלק ממבנה רכבת ובעלי הדירות בבניינים הצמודים אליו מסרבים לקדם פרויקט על-פי פינוי- בינוי ו/או כחלופה ע"פ תמ"א 38? על מנת לצלוח את המכשול הזה, פנינו לחברת בר-לב נדל"ן בראשות ברק בר-לב. בר-לב ציין בתחילת הדרך, כי על מנת לבצע הפרדה בין המבנים, ישנם מספר דברים אשר יש לבחון קודם התהליך. ראשית, יש לבחון באם אכן מדובר ב"בית מורכב" על פי ההגדרה לבית מורכב ("בניין רכבת"), אשר לכל אחד בו אגף נפרד ו/או מתקנים נפרדים, דהיינו חדר מדרגות נפרד ותשתיות עצמאיות. לאחר שהבנו היטב את הדברים, היה די ברור לנו הכישרון של בר-לב, לכולנו עוד בתחילת פגישתנו הראשונה, קיבלנו רמת שירות גבוהה שמלווה יחס חם ותשומת לב לפרטים קטנים והיום אנחנו בשלב של לפני קבלת אישור סופי לתכנית.

מר זאב ברקת

פרויקט תמ"א 38 (מסלול של חיזוק ותוספת ) - ריש לקיש, קטמון, ירושלים
פניתי למר ברק בר-לב בנושא תמ"א 38 (עיבוי) באזור ירושלים, במושבה הגרמנית. בר-לב היה ממצה וקצר ביותר,שקט ואלגנטי. הגיב בר-לב לכל השאלות המורכבות שהצבתי בנוחות ובטבעיות והתרשמתי מהימנות דבריו. ברק בר-לב אדם יסודי ומקצועי מאד, אמין ובעל ביטחון רב ולכן אני ממליץ בחום על שירותיו. מה שבטוח, בסופו של יום בר-לב מביא את התוצאה המלאה והרצויה.

הגב' אברהמוב מלכה

פרויקט תמ"א 38 על-פי תיקון 2 - רח' דבורה הנביאה, תל אביב-יפו
אני מבקשת לומר תודה למר ברק בר-לב על סיוע אינטנסיבי ובמתן מענה לשאלות מסובכות. מדובר בפרויקט מסוג הריסה ובניה מחדש במסגרת תמ"א 38 תיקון 2. המצב החדש הינו בנין בוטיק בן 4.5 קומות שמצוי בשלבי רישוי מתקדמים.

מר פרי יהונתן

פרויקט פינוי בינוי מתחמי - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
חברנו ברק בר-לב עקב בכשרון ובידע רב אחר כל התהליכים של תמ"א 38 תוך גילוי יזמה ותושיה רבה, ונרתם בכל מרצו ויכולתו להציל את הפרוייקט ולממשו בהקדם תוך ניצול מכסימלי של זכויות הדיירים בו. אני מברך אותך ברק ומאחל לך הצלחה בהשתלבותך בפרוייקט ההתחדשות העירונית תמ"א 2\38 ובהמשך דרכך.

חן ולאוניד גרינברג - פרץ

פרויקט תמ"א 38/2 - אנה פרנק, בת ים
ברק בר-לב: ברצוננו להביע לך כמה מילות תודה והערכה על המעקב והטיפול האישי, על המסירות בה טיפלת בנו כל העת על היחס האישי וסבלנות אין קץ. יש בך מכל המידות והתכונות הראויות לציון ולא חסכת במאמץ ובעבודה הראויה לשבח ואני מרגישים היטב את התוצאה. נביע לך תודה רבה וברכה.

גולובוב אילנה

פרויקט פינוי בינוי - דרך אבא הלל סילבר, רמת גן
ברק בר-לב, אדם חכם, חרוץ וישר שאוהב את הזולת ונרתם בכל ליבו לפעילויות שונות לטובת הציבור. חובה נעימה היא לי לומר לך תודה, על כך ששיתפת אותנו בידע הרב שיש לך בנושא הנדל"ן והתמ"א 38, הארת את ענינו , ואתה ממשיך ללוות אותנו בתהליך ובמסירות רבה. הדרך הייתה מקצועית ומעניינת מאד וללא ספק הוסיפה לנו ידע משמעותי להמשך.

יוסף ונטלי הייקושלר

פרויקט תמ"א 38/1 (עיבוי-בינוי) - רח' תלפיות, רמת גן
נסביר כי מדובר בפרויקט מסוג חיזוק ותוספת על פי תמ"א 38. מבנה בן שש קומות ובסה"כ 17 דירות. ברצוננו לציין לשבח את גישתו העניינית והמקצועית של מר ברק בר-לב, הירידה לאחרוני הפרטים ותשומת הלב המרובה שאפשרה לנו ניהול סיכונים שהינו נכון, תוך קבלת שירות איכותי ברמה גבוהה מאד. אנו משוכנעים כי מדדים אלו של איכות, מקצועיות ועמידה בדרישות המזמין מהווים תנאי בסיסי להצלחה. אז... מכל הלב נאמר תודה על הטיפול המסור, ההשקעה, האכפתיות, הסובלנות השרות והיחס האישי. "הבטחתם יונה עלה של זית, הבטחתם שלום – בבית, הבטחתם אביב ופריחות" הבטחתם, איכות, יוקרה ומקצועיות וקיימת בגדול! בהמון תודה חברות והוקרה.

יואל פאק

פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) - קריניצי, רמת גן
רצינו לשבח את מר ברק בר-לב על הליווי המקצועי שהעניק לנו בנושא כה מורכב, תחום התמ"א 38 על פי תיקון 2. כבר בשלב הראשוני נשאל בר-לב מספר רב של שאלות קשות במסגרת התכנית, בר-לב הפגין ידע רב ומקצועי בתחום, תוך שימת דגש סבלני על כל פרט ופרט ומעבר, התרשמנו מאד מדרך עבודתו של בר-לב ונהנו מהופעתו ושלוותו, בידיעה הרבה שלו ובכושר המהיר ליישם עובדות שונות תוך התאמתן המלאה לצרכינו השונים. מעבר לכך, נוכחנו להכיר את יושרו של ברק בכלל ואת יושרו האינטלקטואלי בפרט שגם בוטא ידו לימים בכל הדברים בהם נקט. מדובר באדם מהימן וחד, בעל יושרה אישית גבוהה ובעל איכויות אנושיות נעים הליכות ומהווה דוגמה אישית הן כבן אדם והן כמקצוען.