דירה למכירה ברמת אביב

יש לך דירה למכירה ברמת אביב?

אני מתחייב בפניך למכור את הנכס

תוך פחות מ-60 ביותר ממחיר שוק.

אני יודע, זה נשמע כמו התרברבות אבל ממש לא. אנחנו עדיין לא מכירים ולכן קשה לך אולי להאמין אבל אני עומד מאחורי כל מילה בכותרת: יש לך דירה למכירה ברמת אביב או דירה למכירה ברמת אביב ג'? אני מתחייב וחוזר שוב בכתוב על התחייבותי למכור בעבורך את הנכס תוך מקסימום 60 יום ומעל למחיר השוק. אלה אמנם שני יתרונות גדולים – המחיר הגבוה ומשך זמן המכירה הקצר – אבל הם לא היחידים. יש עוד יתרונות חשובים לא פחות. שווה לך להשקיע עוד דקותיים קריאה כדי להבין טוב יותר איך אני עושה את זה, ועד כמה זה כדאי, משלם וריווחי לתת לי לשווק את הדירה למכירה ברמת אביב.

נעים להכיר:

לא, אני לא מנסה לפתות אותך עם הבטחות גדולות ומילים שאין מאחוריהן תוכן, אלא להציג את עצמי ולתת לך להחליט. שמי ברק בר-לב, ואני הבעלים והמנהל של משרד תיווך בצפון תל אביב, האזור בו מתמקדת עיקר פעילותי. בדיוק כמוך, גם אני לא מרגיש נוח עם ההגדרה משרד תיווך מאחר וזו אינה מתארת את מאפייני הפעילות שלי ואת מהות השירות הניתן ללקוחותיי. אני, וצוות הסוכנים לצידי, כולנו משפטנים בתחום המקרקעין שמתמחים בגיבוש עסקאות נדל"ן, מיזמי התחדשות עירונית ומכירת דירות בצפון תל אביב בכלל ומכירת דירות בצפון הישן תל אביב בפרט וזה כולל כמובן מכירת דירות ברמת אביב, רמת אביב ג' והסביבה. עובדת היותנו משפטנים מומחים בדיני מקרקעין שעוסקים בתיווך נדל"ן מייצרת ללקוחותינו יתרונות חשובים:

  • נפתח בחיסכון של מאות אלפי שקלים. עוד לפני שנחשוף בפניך איך אנחנו עומדים מאחורי ההבטחות: "מעל מחיר השוק ומכירת הנכס תוך שישים יום". כמשפטנים בתחום המקרקעין זו המומחיות שלנו למצוא את הדרכים, על פי החוק, שחוסכות לך מאות אלפי שקלים תשלומי מיסים והיטלים.
  • ויש את רשימת לקוחות הזהב שלנו –אחרי יותר מ-10 שנות פעילות בנינו רשימת לקוחות פרימיום שעשו איתנו עסקאות נדל"ן והבינו עד כמה זה כדאי, משתלם ובטוח לקנות נכס דרכינו. אלה לקוחות שיכולים ומוכנים לשלם יותר ממחיר שוק העיקר שנציע להם לפני פרסום את הדירות שאנחנו מוציאים לשיווק. זו גם הסיבה מודע תהליך סגירת עסקה מולם קצר, אפילו פחות מ-60 יום.
  • ועוד בעניין החיסכון הכספי. אנחנו מתכננים עם המוכר ועם הקונה (בנפרד כמובן) על פי הפרמטרים והנתונים הפיננסיים של כל אחד מהם, את המסלול שמייצר למוכר – מינימום תשלום היטלים ומיסים, ולקונה – מקסימום ניצול הטבות מס ואפשרויות מימון.
  • ואת הסוכריה שמרנו לסוף… – מאפיין את הפעילות הייחודי והבלעדי לנו. כל התהליך כולו – הכנת נכס, הצגתו לקונים, ניהול המשא ומתן, ארגון המסמכים, טפסים, אישורים מהרשויות… הכל – באחריותנו. ומאחר ואנחנו משפטנים המתמחים במקרקעין אנו נעבור יחד איתך על הסכם המכר כי אנחנו מומחים גם באיתור מוקשים העלולים לצוץ בהסכם המכר. כך, הפעם היחידה והראשונה בה המוכר פוגש את הקונה היא בפגישת החתימה על החוזה.

רוצה להתקשר אלי כבר עכשיו ולברר עוד

פרטים בקשר לדירה למכירה ברמת אביב

הנה הטלפון הישיר שלי. ברק בר-לב:

058.414.444

עדיין לא השתכנעת? יש עוד יתרונות. הנה:

פתחנו והבטחנו חיסכון של מאות אלפי שקלים?

הנה ההסבר איך אנחנו מייצרים את החיסכון הזה:

בצד היותה של תל אביב בכלל ושכונות הצפון בפרט יהלום נדל"ני, היא גם פלונטר מקרקעין מסובך מורכב וקשה לפיצוח. כל כך מורכב ומסובך עד שעורכי דין מקרקעין רבים נרתעים מלטפל בתיקי מכר ובהם גם דירות למכירה ברמת אביב.

הנה רק אחת הסיבות למורכבות שמבחינתנו זו דווקא אחת ההזדמנויות ולחיסכון הכספי שמובטח לך בתשלום מיסים והיטלים. בשנת 1980 יצאה בתל אביב לדרך "תוכנית הרבעים" אשר מקנה לבעלי הקרקע באותם אזורי מגורים מדוברים זכויות קנויות נוספות. זכויות אלה אמנם מעלות את ערך הנכסים באופן משמעותי אבל בעת מכירתם נדרש המוכר לתשלום מאות אלפי שקלים היטל השבחה.

אני וכל הנציגים בסוכנות שלי, משפטנים מומחי מקרקעין בעלי השכלה אקדמאית רב-תחומית וניסיון אדיר בנדל"ן הצפון תל אביבי. אנחנו מכירים לעומק ולפרטי פרטים כל תוכנית בניה, כל מגמה, כל תב"ע או מיזם התחדשות. אם נוסיף לידע הזה את המומחיות בדיני מקרקעין, מיסוי, תקנות וחוקים עירוניים – יש לנו את כל הכלים לייצר גם  את הספרה 0 כשמדובר בתשלום היטלים כדוגמת היטל ההשבחה האמור.

יש לי קונים שמחכים לדירות שאני מוציא לשיווק.

זו לא התרברבות, זו האמת ויש לכך סיבות טובות.

מאחר והמומחיות וההתמקדות שלי היא בדירות למכירה בצפון תל אביב, הצפון הישן והחדש, דירות למכירה ברמת אביב ובשכונות שנמצאות באותו מעגל, ברור לכל שמדובר בנדל"ן יקר, באיזורים יוקרתיים ומטבע הדברים הקונים הם בעלי היכולת הכספית. רובם, מעוניינים לקנות את הנכסים למטרות השקעה ומינוף רווחים. רובם ככולם כבר עשו עסקאות נדל"ן בעזרתי והבינו שאני עומד מאחורי כל התחייבות. אמרתי תוך 60 יום מכירה, בדרך כלל זה ארך אפילו פחות. הבטחתי מעל מחיר שוק ואכן כך היה. התחייבתי לחסוך בהיטלים ותשלום מיסים ואכן הם לא נדרשו לשלם לראשות מאומה. טיפלתי בכל התהליך במקצועיות, בדיסקרטיות כולל גיבוש חוזה המכר, הם לא פגשו את הקונה אלא ביום החתימה על החוזה… כשלקוחות אלה נוכחו לדעת שהכול מתקיים הם החלו להמליץ עלי בפני חבריהם ומכריהם בסביבתם העסקית. כך נוצרה רשימת ההמתנה של קהל הפרימיום לנכסים שאני משווק. אלה כאמור, "עומדים בתור" ומחכים שאציע להם לרכוש נכס שאני משווק כמו דירות למכירה ברמת אביב ג' או החדשה או "רק" רמת אביב.

ועדיין, למרות שיש בידי את רשימת לקוחות הזהב והסבירות שהם אלה שיהיו הרוכשים של הנכס שלך, במקביל, אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בפרסום ושיווק חכם שנשען על פילוח קהלי מטרה מדוייקים.

כל מה שקראת עד עכשיו

נשמע מבטיח? בר-לב נדל"ן:

077.449.0338

רוצה לקרוא איך אנו בודקים

נכס לפני שיווק? בבקשה:

אנחנו לא משאירים מקום לספק ולא לרעש הקטן

שבקטנים כדי לוודא שהכול כשר, נקי ובטוח

אולי זה גילוי מעט אישי אבל אני מעדיף לישון עם שתי עיניים עצומות. רוצה לומר שהכל כאן חייב להיות גלוי, שקוף, כנה, אמיתי, אמין ומהימן. אין לי דבר חשוב יותר מאשר הלקוחות שלי – הקונים והמוכרים כאחד. הם סומכים עלי, הם מניחים על הנכס שאני מציע להם לרכישה ממון רב, ולכן אני דואג לאינטרסים שלהם ומקפיד על קוצו של יוד.  מכאן ברור שלעולם לא אקח על עצמי לשווק נכס שסובל מחריגות בניה או ליקויים. זאת ועוד. הנכסים שיוצאים לשיווק עוברים אצלי בדיקות ומבחני מעבר ברזולוציות הרבה יותר מעמיקות. נבדקים אספקטים של איכות בנייה, תוכניות בנייה עתידיות, היטלים ומכסים נדרשים או שעלולים להידרש, הסביבה הקרובה מבחינה סוציואקונומית ודמוגרפית, אפיון הנוף האנושי, ספקי שירותים (סופר מרקט, מרכזים מסחריים, תנועה, יציאה לנתיבי תנועה ראשיים…). בקיצור רק נכסים בעלי  "פרופיל 97" מאושרים אצלי לשיווק.  

מי היית רוצה שינהל משא ומתן בעבורך?

אם נניח על השולחן את האפשרויות יש שלוש. האחת, מקרים בודדים בלבד, בהם אדם מחליט לנהל תהליך מכירת נכס בעצמו כולל ניהול משא ומתן עצמי מול קונה – ואשר אני מאחל לו הצלחה רבה מכל הלב.

השניה – ב99% מהמקרים את עיקר המשא ומתן ינהל המתווך תוך כדי תהליך המכירה של הנכס. הוא ירוץ בין הקונה למוכר וינסה לשכנע כל אחד – את הקונה לעלות קצת את המוכר לרדת קצת – העיקר לסגור עסקה ולגרוף את העמלה. ואז הסיכומים מונחים של שולחנם של שני עורכי דין, כל אחד מייצג צד, והמשא ומתן עולה לסיבוב נוסף על התנאים, מועדי התשלום ועוד אלף ואחד סעיפים ופסיקים ולא מעטים הם המקרים בהם כל העסקה קורסת דווקא בשלב הזה.

ויש את האפשרות השלישית, להיכלל באחוז הקטן שמפקיד את כל ה"קונצרט" בידיים שלי כדי ליהנות מכל היתרונות שמניתי עד כה ולא אתיש אותך בחזרה מיותרת.

במלוא הצניעות אני אומר שפיתחנו את הכלים האלה לרמה של אמנות. אין ספק, להביא להסכם מכר כשכל אחד מהצדדים יודע שהוא עשה את העסקה המוצלחת ביותר… זו אכן אמנות המשא ומתן.

יש לך דירה למכירה ברמת אביב? רוצה ליהנות מכל היתרונות שמניתי

עד כה?  כל שנותר לך לעשות הוא להתקשר אלי ברק בר-לב  – הבעלים

של משרד תיווך בצפון תל אביב, משפטן ומומחה דיני מקרקעין

058-414-4444

דילוג לתוכן