דירות למכירה כוכב הצפון

כוכב הצפון תל אביב 

לא כל אחד יכול לקנות כאן דירה. מצד שני… לא כל אחד יכול למכור כאן דירה. זו מלאכה למתווך נדל"ן מנוסה, שהתמחותו היא דירות למכירה בצפון תל אביב, ואם יש בנמצא אז עדיף: מתווך שמחזיק ברשימת לקוחות פרימיום בעלי יכולת פיננסית שמעוניינים לקנות נדל"ן באיזור כוכב הצפון תל אביב.

כאן אני, ברק בר-לב, הבעלים של בר-לב נדל"ן נכנס לתמונה, וכל מה שאפרוס בפניך עכשיו ניתן לך בהתחייבות. כן, אני מתחייב:

  • למכור את הדירה שלך תוך 60 יום (לכן אני מבקש תקופת בלעדיות של חודשיים בלבד ולא חצי שנה כמקובל בסוכנויות אחרות)
  • להשיג לך את מחיר שווי השוק ואפילו יותר (ללא ה"פינג-פונג" הידוע של המתווך בין המוכר 'תוריד קצת' לקונה 'תעלה קצת' וחוזר חלילה)
  • לבצע את כל הריצות והפעולות הנדרשות אירגון האישורים, הטפסים והניירת ברשויות, הכנת הדירה, הצגתה לקונה ואפילו ניהול המשא ומתן איתו ועם עורכי הדין מטעמו
  • לעבור על חוזה מכר לחתימה בצורה מדוקדקת… כן גם זה! כל נציגי הסוכנות הנדל"ן הם משפטנים מנוסים מומחים בדירות למכירה בצפון תל אביב, מיומנים במקרקעין כך שלתת דגשים לחוזה זה חלק מהביזנס

נעים להכיר: שמי ברק בר-לב, ואני מעדיף לישון עם שתי עיניים עצומות

לכן, אין מצב שלא אעמוד בהתחייבות שנתתי (אחרת לא אוכל לעצום עיניים בכלל), וכל מה שאני ונציגי הלקוחות בסוכנות הנדל"ן שלי עושים נעשה מתוך שקיפות מלאה, גילוי נאות, יושר, אמינות ומהימנות.

אלה הם כלי העבודה שלנו מלבד המקצוענות, הניסיון בשיווק נדל"ן, ההתמחות במקרקעין ובמיסוי. ולראייה, נחזור לרגע לעניין לקוחות הפרימיום עליהם דיברתי בכותרת התוכן… אלא אם כן ברצונך להתקשר אלי כבר עכשיו

הנה הטלפון הישיר שלי. ברק בר לב:

058-414-4444 

התחייבות למכירת דירה בכוכב הצפון

תוך 60 יום ומאגר רוכשים פוטנציאליים

השניים כרוכים אחד בשני. התחייבותי למכור נכס נדל"ני בפרק זמן כל כך קצר (ובמקרים רבים אף בפחות מכך) היא עמוד התווך של פעילות כבר יותר מעשור שנים.

עד היום ביצעתי מאות עסקאות ובכולן לא יוצא מן הכלל עמדתי בהתחייבות זו. מאחר והתמחותי היא שיווק דירות למכירה בצפון תל אביב מטבע הדברים מדובר בנכסים יקרים ואשר יש להם קהל רוכשים מאד ברור, במיוחד אם מדובר באזורי יוקרה כמו דירות למכירה בכוכב הצפון.

בפשטות אומר מבלי להתנשא חלילה – הרוכשים המתאימים הם אלה שיכולים ורוצים. מרביתם רואים ברכישת נדל"ן צפון תל אביב את ערוץ ההשקעה מניבת הרווחים הטובה והבטוחה ביותר.

הם כבר התנסו בביצוע עסקאות דרכי, הם נוכחו לדעת שאני עומד מאחורי המילים וההתחייבויות והם אלה שמאכלסים את "רשימת ההמתנה" של לקוחות שמבקשים שאציע להם עסקאות נדל"ן בצפון תל אביב לפני שאני מוציא אותן לשיווק.

הם גם הפכו להיות הממליצים הכי חמים שלי. ובפני מי הם ממליצים? סביבתם המשפחתית, החברתית והעסקית שמצויה מבחינת יכולות ומטרות השקעה באותו עשירון/מאיון עליון.  מכאן שרשימת הלקוחות שממתינים לנכסים שאני מוציא לשיווק רק הולכת וגדלה – ולהם בראש וראשונה, אני מייעד את הדירה שלך.

יש דבר אחד שאני לא עושה וגם הוא מעודד

את הקונים שלי לרכוש נדל"ן דרכי

לא מוציא לשיווק כל נכס שמציעים לי. קודם בודק. נכסים שסובלים מחריגות ו/או ליקויי בניה, אי עמידה בתקינה או איכות בניה ירודה יורדים מיד מהפרק. כשדיברתי על יושר, אמינות ומהימנות בדיוק לכך התכוונתי. לא אציע לקונה דירה עם ליקויים או חריגות. זה הרבה מעבר לשם ולמוניטין שלי שנבנו לאורך השנים – יושרה זו דרך חיים ו"המסלול הירוק" לעשות עסקים.

אגב, אלה לא הבדיקות היחידות שאנחנו עושים.

בנוסף אנחנו עושים מיפוי סוציואקונומי ודמוגרפי של סביבת הנכס כולל שירותים שניתנים כמו: גני ילדים, מוסדות חינוך, סופרמרקטים, קניונים, מוקדי בילוי, תחבורה, אפשרויות חנייה, גישה לצירים מרכזיים… כך, הקונה מקבל מאיתנו תמונה מלאה ומושלמת של הנכס וסביבתו, ברור לו מראש בדיוק מה הוא קונה ואין צורך לבזבז זמן באיתור המידע הדרוש לגיבוש החלטת קניה ובשורה התחתונה ציר הזמן עד לסגירת העסקה מתקצר אפילו עוד יותר.

ולמרות כל הנאמר עד כה, עדיין,

אני לא נח על זרי הדפנה.

העובדה שיש לי קונים פוטנציאליים אינה אומרת שכל נכס שאני מחזיק מתאים להם. לכן, בנוסף אני משקיע בשיווק. לא… לא… לא פרסום מודעה ביד 2 לכל דיכפין. כאן מדובר בהשקעה של 15,000 ₪ ויותר שנשענת על פילוח קהלי יעד מדוייק ומדוד, ובהתאמה, פירסום בכל הערוצים והאמצעים שמגיעים לאותם קהלים ובכל המדיות הרלוונטיות.

המנה האחרונה היא תמיד המנה המתוקה,

ובדרך כלל היא גם המפתיעה!!!

אז לסיום, גם לי יש הפתעה קטנה בעבורך. ברור מכל הנאמר עד כה שהרבה מאמצים, עבודה, אנרגיה ותשומת לב מושקעים בהכנות, בבדיקות ובארגון הדברים. למעשה ה"תבשיל" כמעט מוכן לגמרי ולכן לא נותר עוד הרבה מה לעשות להשלמת הכנתו. הכנו את הנכס להצגה, הצגנו אותו בפני רוכשים פוטנציאליים, ערכנו את כל הדרוש מבחינת ניירת ותיק נכס, ניהלנו את המשא ומתן עם הקונים, ייצגנו את האינטרסים שלך והשגנו את כל שהבטחנו. עכשיו, כמשפטנים ומומחי מקרקעין – וכשאנחנו מבצעים עסקת נדל"ן – הפעם היחידה שהמוכר והקונה נפגשים היא בעת החתימה על החוזה.

רוצה להתקשר אלינו כבר עכשיו ולברר עוד

פרטים בקשר לדירות למכירה בכוכב הצפון

הנה הטלפון הישיר של משרדנו. בר-לב נדל"ן

077-449-0338

אמנות הגישור והמשא ומתן

כבר ציינתי במשפט קצר שהמפגש היחיד של הקונה עם המוכר יהיה במעמד החתימה על החוזה. אין ספק שמי שמסוגל ליצר מצב בו גם המוכר וגם הקונה (ששילם מחיר שוק ואף יותר) מרגישים שעשו עסקה מצויינת – הוא אדם שהצליח לרכוש את אמונם של שני הצדדים באופן מוחלט, להתנהל בשקיפות מלאה והגינות שוות ערך לשני הצדדים, להיות מסוגל לייצר פתרונות יצירתיים שמונעים טירפוד עסקה, ומעל הכל, להיות אמן בתחום הגישור והמשא ומתן. ועכשיו, אני פורס ידיים לפניך כאקט של גילוי לב שאומר:

"הנה אני, חשוף לגמרי, הצגתי את עצמי ואת דרך הפעולה שלי באופן הישיר והגלוי ביותר. לא מתוך מקום של התנשאות חלילה ולא מתוך ניסיון לבצע עליך מניפולציות של איש מכירות. זה אני, ברק בר-לב בעל משרד תיווך בצפון תל אביב, משפטן ומומחה דיני מקרקעין." משאיר בידיך את ההחלטה האם להתקשר אלינו וליהנות מכל היתרונות שהצגתי.

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

דילוג לתוכן