משרד תיווך רמת אביב I כדאי שתכירו אותנו טוב יותר

דירות למכירה בצפון תל אביב – זו ההתמחות שלי. בין אם מדובר בדירה למכירה ברמת אביב, רמת אביב ג', תל ברוך, צהלה או נאות אפקה – אם יש לך דירה למכירה ברמת אביב, בית, פנטהאוז חדש למכירה – אני מתחייב להצליח להביא לחתימה על חוזה מכר בפחות מ-60 יום כאשר בעל הנכס יקבל את מחיר השוק ואף למעלה מכך. אגב, הלו"ז הקצר והמחיר המשתלם הם היתרונות המשניים. יש עוד. מיד אמנה אותם אבל קודם היכרות קצרה:

נעים להכיר:

שמי ברק בר לב, ואני מהוותיקים בתחום הנדלן בצפון תל אביב, בעל ידע וניסיון רב תחומי במקרקעין ותכנון ובניה, והבעלים של משרד תיווך בצפון תל אביב, בר-לב נדל"ן – האיזור בו מתמקדת עיקר פעילותי. ההגדרות "משרד תיווך רמת אביב" או "מתווך נדל"ן בתל אביב" אמנם מתארות את העיסוק שלנו אך אינן מייצגות כראוי את מה שאני והסוכנים במשרדי באמת עושים. ראשית כולנו משפטנים בתחום המקרקעין, מומחים לגיבוש עסקאות מורכבות ביותר בנדל"ן, מומחים בארגון דיירים בעסקאות להתחדשות עירונית בהיקפים גדולים ומכירת דירות בצפון תל אביב בכלל ו..דירות למכירה ברמת אביב בפרט. עובדת היותנו משפטנים מומחים בדיני מקרקעין שעוסקים בהתחדשות עירונית ובתיווך נדל"ן מייצרת ללקוחותינו יתרונות חשובים:

 • אנחנו יודעים איך לחסוך לך מאות אלפי שקלים תשלומי מיסים והיטלים.
 • יש לנו רשימת לקוחות פרימיום שממתינים לדירות שאנחנו מוציאים לשיווק.
 • אנחנו מתכננים עם המוכר ועם הקונה (כל אחד לחוד) על פי ה'מפה הפיננסית' של כל אחד מהם, את המסלול שמייצר למוכר – מינימום תשלום היטלים ומיסים, ולקונה – מקסימום ניצול הטבות מס ואפשרויות מימון.
 • והדובדבן שבקצפת – הפעם היחידה והראשונה בה המוכר פוגש את הקונה היא בפגישת החתימה על החוזה. כלומר – הכנת נכס, הצגתו לקונים, ניהול המשא ומתן, עריכת חוזה מכר… הכל – באחריותנו.

רוצה להתקשר ולבחון אותנו כבר עכשיו ולברר עוד

פרטים בקשר לדירה למכירה ברמת אביב

הנה הטלפון הישיר שלי. ברק בר לב:

058-414-4444

עדיין לא השתכנעת ורוצה לקרוא עוד? הנה:

חיסכון של מאות אלפי שקלים

בכל הקשור לדיני מקרקעין תל אביב נחשבת למורכבת, מסובכת וקשה ביותר לפיצוח. דוגמא מהשטח אולי תמחיש את עניין המורכבות שמרתיעה במקרים רבים עורכי דין מקרקעין לטפל בתיקי דירות למכירה ברמת אביב הישנה:

בשנת 2018 יצאה בתל אביב לדרך "תוכנית הרבעים" אשר מקנה לבעלי הקרקע באותם אזורי מגורים מדוברים זכויות קנויות נוספות. זכויות אלה אמנם מעלות את ערך הנכסים באופן משמעותי אבל במקביל מוטל בעת מכירת הנכס עליהן היטל השבחה שמגיע במקרים רבים לערכים של מאות אלפי שקלים.

מסתבר שאת ההיטל ההשבחה הכבד הזה אפשר להקטין למינימום ואף לעיתים לבטלו לחלוטין. כן, אני יודע לייצר את הספרה 0 לתשלום בזכות שני כלים: אנשי מקצוע בתחום, איסוף מידע  ומקצוענות.

 • ידע – אני חי את תל אביב הנדלנ"ית, נושם את תחום הדירות למכירה רמת אביב ומעורה ומכיר את כל תוכנית הבנייה, כל מגמה, תב"ע ומיזם התחדשות עירונית.
 • מקצוענות – כמשפטן ומומחה בדיני מקרקעין אני בקיא בחוקים,

בדרישות ובתנאי המיסוי וההיטלים, בחוקים העירוניים ובתקנות

לסעיפי סעיפיהן – ומתוקף כך יודע לגבש את דרכי הפעולה

שיביאו להקטנת ההיטל למינימום ואפילו לבטלו לחלוטין.

אגב, כל הסוכנים במשרד התיווך שלי הם משפטנים מומחי מקרקעין בעלי השכלה אקדמאית רב-תחומית כשבאמתחתם ניסיון אדיר בנדל"ן הצפון תל אביבי בפרט.

אין ספק שיתרון ביטול או הקטנת היטל ההשבחה בתל אביב למינימום הוא יתרון חשוב וכבד משקל על פני קיצור לוחות הזמנים להעמדת עסקת מכר תוך פחות מ-60 יום. ועדיין, בעוד כל מתווך ידרוש ממך בלעדיות לחצי שנה ואף יותר אני דורש בלעדיות לחודשיים בלבד ומתחייב למכור את הנכס שלך בתוך אותו פרק זמן. איך? הנה:

יש לי קונים שמחכים לדירות שאני מוציא לשיווק

ראשית חשוב לחזור ולהדגיש. המומחיות וההתמקדות שלי היא בדירות למכירה בצפון תל אביב, הצפון הישן והחדש, דירות למכירה ברמת אביב, נאות אביבים ובשכונות שנמצאות באותו מעגל כמו תל ברוך, צהלה נאות אפקה וכדומה. מדובר בנדל"ן יקר, באזורים יוקרתיים ומטבע הדברים הקונים נמנים על בעלי היכולת הכספית. במקרים רבים רכישת הנכס על ידי קונים פוטנציאליים אלה היא למטרות השקעה ומינוף רווחים. זו הצומת בה הדירות למכירה בצפון תל אביב שאני משווק פוגשות את קהלי הפרימיום שמחפשים נכסים כאלה להשקעה. זאת ועוד. במשך עשור שאני משווק כך נכסים וכאן המקום לציין שמעולם לא נכשלתי במשימתי (תוך 60 יום… מחיר שוק ומעלה… חיסכון במיסים והיטלים…). לקוחותיי, שגם הם לא האמינו בתחילת הדרך שאעמוד בהתחייבויות שלי, נוכחו לדעת שהכל מתקיים ולפיכך החלו להמליץ עלי בפני חבריהם ומכריהם בסביבתם העסקית. כך נוצרה רשימת ההמתנה של קהל הפרימיום לנכסים שאני משווק.

אולם אינני מסתפק בכך. בנוסף אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בפרסום ושיווק חכם. לפעמים זה מגיע ל-15,000 ₪ השקעה במטרה לפלח קהלי מטרה מדויקים, ולהגיע אליהם באמצעות כל ערוצי המדיה הרלוונטיים. הכל נעשה כדי לעמוד במילה – חוזה מכר תוך 60 יום במחיר שוק ואף יותר. ואם ציינו את חוזה המכר זה הזמן להתייחס לעניין ביתר הרחבה.

דירות למכירה ברמת אביב נווה אביבים I בדיקת MRI לנכס המיועד לשיווק

אף אחד מהקונים אינו פראייר. איש אינו קונה חתול בשק וגם אני, לא הייתי מעז "להנדס" מי מהצדדים בעסקה. הכל כאן חייב להיות גלוי, שקוף, כנה, אמיתי, אמין ומהימן. לכן, לפני שמחליטים לשווק נכס אנחנו "בודקים את הכלה" מכל כיוון שאפשר. כמובן שחריגות בניה ותקינה מורידים את הנכס מהפרק מיידית. מעבר לכך נבדקים אספקטים של איכות בניה, תוכניות בנייה עתידיות לצורך היתכנות לפרויקטי להתחדשות עירונית (תמ"א 38/ פינוי בינוי), היטלים ומכסים נדרשים או שעלולים להידרש, הסביבה הקרובה מבחינה סוציואקונומית ודמוגרפית, אפיון הנוף האנושי, ספקי שירותים (סופר מרקט, מרכזים מסחריים, תנועה, יציאה לנתיבי תנועה ראשיים…). בקיצור הנכס עובר מיפוי בדומה לבדיקת MRI.  

עכשיו אפשר לשבת למשא ומתן.

כבר בעת ביקור הקונה בדירה, הכל פרוס ומונח על השולחן. נכס ראוי, קונה פרימיום, מידע מלא על הסביבה הפיזית, העתק מנסח טאבו, תשריט בית משותף, העתק מהיתר בניה, תוכניות הבניה (רובע 4/ רובע 3) והנוף האנושי. כל שנותר הוא לגשר בין הצדדים, לנהל את המשא ומתן ולהביא להסכמות. במלוא הצניעות אני אומר שפיתחנו את הכלים האלה לרמה של אמנות. אנחנו מכינים את הנכס להצגה, אנחנו מבצעים את הפרזנטציה, אנחנו מנהלים את המשא ומתן והתוצאה – אנחנו מביאים להסכם מכר כשכל אחד מהצדדים מרגיש ויודע שהוא עשה את העסקה המוצלחת ביותר. ולראיה, וכאן ההפתעה ששמרנו לסוף, הפעם היחידה בה המוכר והקונה נפגשים היא במעמד החתימה על חוזה המכירה שאנחנו, שמי מעורכי הדין שלנו עורך את הסכם המכר בעבור הצדדים. כאן המקום להדגיש כי בחירת עורך הדין הוא לבחירתו של מוכר הדירה. אנו בסך הכל מציעים את השרות כחלק מהחבילה.

רוצים לקרוא בהרחבה עוד קטעים המביעים עמדה על עסקאות מסוג של דירות למכירה ברמת אביב? מוזמנים להיכנס למאגר שלנו ממש 👈כאן ותוכלו ליהנות משורה של מאמרים מקצועיים פרי יצירתנו

 1. מעוניינים לפרסם דירה למכירה ברמת אביב? אלו השלבים שעליכם לעבור
 2. דירות למכירה ברמת אביב החדשה יד 2
 3. דירות למכירה רמת אביב | מדריך מקצועי
 4. דירות למכירה ברמת אביב ג
 5. משרד תיווך רמת אביב | כדאי שתכירו אותנו טוב יותר

ולסיום. יש לך דירה למכירה בצפון תל אביב ואם להיות ממוקד עוד יותר… יש לך דירה למכירה ברמת אביב? רוצה ליהנות מכל היתרונות שמניתי עד כה? כל שנותר לך לעשות הוא להתקשר אלי – ברק בר-לב בעל משרד תיווך בצפון תל אביב, מומחה בעסקאות מקרקעין ובשיווק ותיווך של דירות למכירה ברמת אביב

דילוג לתוכן