מתווכים מומלצים בתל אביב | The Experts

"כשאנחנו מוכרים נכס בת"א אנחנו מפעילים מבערים"

עסקה של דירה למכירה בצפון תל אביב מציפה מורכבות גדולה לאור העובדה שמדובר בעסקה שכולה מלאכת מחשבת מקצועית ולעיתים תכופות, נוכח המהלך המהותי, עסקה זו "מלאה כרימון" היא בלא מעט טעויות מצד בעלי נכסים, ככל שאין היא מפוקחת על ידי מתווכים מומלצים בתל אביב, לפיכך יש להתכונן ובהתאם ולבחור בגורם סופר מקצועי שיעמוד לצדכם.

אנחנו ה"קומנדו" של המתווכים בתל אביב:

נעים מאוד, שמי ברק בר-לב ואני המייסד והבעלים של משרד מוביל בתל אביב, בר-לב נדל"ן, ואנחנו מומחים בעסקאות של שיווק תיווך ומכירה של דירות למכירה בצפון תל אביב. מה הופך אותנו למומחים? התשובה לכך פשוטה: ידע במקרקעין = כוח.

משרדי "חי ונושם" את שוק הנדל"ן הצפון תל אביבי ויודע כיצד להעניק ללקוחותיו ומכל מקום ייצוג של מוכר נכס למכירה מבריק בזירת הנדל"ן התל אביבית, וזאת באמצעות ידע נרחב במקרקעין, פתרונות יצירתיים וחשיבה אסטרטגית שונה וייחודית.

אז אם יש לכם דירה למכירה בצפון תל אביב ו/או שאתם מחפשים מענה מקצועי על ידי מתווך דירות מומלץ בתל אביב, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון: 077-4490-338 – בואו נכיר ונבחן נבדוק כיצד נוכל לסייע לכם למכור בזריזות וביעילות את דירתכם.

נתחיל

מתווכים מומלצים בתל אביב

בעלי נכסים הזקוקים להכוונה מקצועית וטיפים הכרחיים באמצעות מתווך דירות בתל אביב, נחשפים במהלך חיי העסקה ובשלב של הצגת הדירה למגוון רחב של מתווכים בתל אביב.

במובן הזה, מוטלת על בעלי הזכויות משימה משוננת והיא לבחור מבין שלל משרדי תיווך בצפון תל אביב את המתווך הנכון והמתאים ביותר לעסקה שיבצע בעבורם את מלאכת העבודה של שיווק הדירה.

לעט מעט אנשים יודעים כי מתווך דירות מומלץ בתל אביב מחויב להיות סופר מקצועי, ככזה שידע להעריך את שווי הדירה האמיתי ושייקח לידיו את הטיפול בנמרצות וברצינות ובמקצועיות הראויות. משימה עבור מי שלא מצוי בתחום הנדל"ן והשוק התל אביבי לא פשוטה כלל, ואפילו קצרה היריעה מלהרחיב את אשר נכתב במאמר זה.

חשוב להבין כי מתווכים מומלצים בתל אביב מרכיבים את בסיס לקוחותיהם לפי ובהתאם לנתוני הדירה המוצעת למכירה, באמצעות תוכנה ייחודית אשר מאפשרת להם להציג לרוכש דירה מתאימה. ממש בדומה לתפירה של חליפה לפי מידה. כך הם מסוגלים מחד למקסם לבעל הנכס את משך הזמן הקצר ואת הסיכוי לזכות במחיר הולם בעבור דירתו בפרט.

משרדי תיווך בצפון תל אביב הינם שחקנים מיומנים ביותר ובעלי ניסיון רב תחומי במו"מ בתיווך ושיווק של דירות למכירה/לקנייה בצפון ת"א, ככאלה שמכירים היטב את סביבת הנכס ואת הלך הרוח של שוק הנדל"ן התל אביבי.

מתווכים מומלצים בתל אביב, תמיד יהיו מוכנים למו"מ מאתגר הנשען על האינטרסים של שני הצדדים, יגדילו בקבלת ההחלטות באמצעות פתרונות יצירתיים, יבינו עם רצון טוב על מה הצדדים יהיו מוכנים לוותר ועל מה בדיוק לא, והכל במטרה לכסות את "חורי הפרצות" ולהובילם בהכוונה נכונה בדרך לעסקה טובה.

תחום עיסוקו של מתווך שעוסק בעסקאות מסוג של שיווק ותיווך של דירות למכירה בצפון תל אביב הוא לא עניין של מה בכך, אלא הוא עניין המצריך מיומנות רבה!

מתווך דירות בצפון תל אביב, מקצועי ולויאלי ידאג לשקף לצדדים מהלך עניינים אפשרי (תרחישים צפויים כגון חבות בהיטל השבחה, שווי נכס נכון, חריגות בנייה, מידע רישומי ועוד..) יתכנן מתן תגובה לכל שאלה אפשרית, יפנה ככל שיידרש לאנשי מקצוע המתאימים ויגשר על בקשות כמו הורדת בשווי הדירה ושינויים בתנאי העסקה.

ובכל זאת חרף העובדה שאדם קונה ו/או מוכר במהלך חייו רק דירה אחת עד שלוש במקרה הטוב ביותר, ישנם מקרים שאנשים לצערנו אינם לוקחים ברצינות את הנחיצות הנכונה והראויה לשכירת שירותיו של מתווך דירות בתל אביב כיוון ש.. או שהם מהוססים ולא מאמינים במקצוע התיווך מקרקעין ו/או שהם שוקלים לטפל בדירתם באופן אישי מתוך מקום לחסוך את שכ"ט של מתווך הדירות.

בזהירות רבה נאמר ומבלי לפגוע באף אדם ועם כל הכבוד, אנו משוכנעים שאנשים אלה מחזיקים בקו מחשבה ובתזה שגויים כיוון שאין הם מודעים לכך שביצועה של עסקה בדמות של דירות למכירה בצפון תל אביב  הוא עניין הדורש מומחיות רבה, ובטח שעל אחת כמה וכמה עסקה שכזו לא מגוללת רק את סביב שלב המו"מ בין מוכר לקונה, ומשם לחתימה על הסכם ומספר נספחים, אלא מעבר לכך ואפילו יותר מכך.

נדגיש ונוסיף כי אנו סבורים כי עסקה של  דירה למכירה בצפון תל אביב היא בגדר העסקה החשובה והיקרה ביותר לאדם, כיוון שזו אשר במרבית המקרים נרכשה בעמל ובכסף רב, גם אם זו לחילופין נתקבלה במקרים מסוימים במתנה ו/או כדירת ירושה. עסקה מסוג זה, הרי כשלעצמה משימה כבדת משקל הדומה לתיק בעל כתפיות כבד שנושאים אותו מתווכים במשעול החיים, ובעלייה האינסופית למול הר המטרות.

נקודת מבטנו היא שחלה החובה על משרדי תיווך בצפון תל אביב, ובפרט הנבחר שביניהם להיות מיומן ובקיא בכל רזי הנדל"ן, להעניק ללקוחותיו סיוע ממוקד ומקצועי, מתוך ידיעה ברורה שהנכס הוא קניינו היקר ביותר וכחלק מכך לקדם את מטרותיהם של הצדדים בנחישות, חריצות ובהגינות.

רק כך יהא המתווך מוכן ומסוגל בכלל לשאת את התרמיל כאמור עבור הענף אליו הוא משתייך, והן בעבור מקצוע התיווך בו בחר לעסוק.

כאן המקום להבהיר כי תרמיל החבות אינו תואם לכתפיו של כל מתווך תל אביבי ו/או לכל משרד תיווך בצפון תל אביב, כיוון שהוא מאתגר, קשה וכמובן כבד מנשוא. אולם זהו בסופו של יום מבחן האסרטיביות והמקצועיות של מתווכים בתל אביב וכמובן האכפתיות.

להיות מתווך מקצועי בתל אביב, משמעותו היא אחריות גדולה להובלת הצדדים בדרך לעסקה מעולה. מתווך מקרקעין מחזיק בתפקיד מהותי ביותר בענף הנדל"ן והתיווך, ואנו מעוניינים שכולם יידעו ויכירו בזה. קידום מעמדם של משרדי תיווך בצפון תל אביב, תדמיתם, מיתוגם ופרנסתם – מבחינתו הם אתגרים שנציב מידי יום ויום.

זה המקום אף להוסיף את המלצתנו האדיבה והיא לא להיכנע לשכ"ט מגוחך וזול. שכן הניסיון מלמד ולא אחת שלפעמים הזול ביותר יהא בסופו של יום יקר, ויקר ביותר – ולפיכך יש להסתייע במתווכים מומלצים בתל אביב בלבד.  ונוסיף משפט קטן: כי אדם צריך להיות עשיר כקרח, כדי להסתייע בשירותיו של משרד תיווך בצפון תל אביב ו/או מתווך דירות זול מאוד כדי שזה ימכור את קניינו.

כך או כך, מתווכים בתל אביב, הם הגורמים המשמעותיים בין מוכר לקונה בהליך המתמשך והכה מורכב, הלוא הוא שיווק ותיווך של דירות למכירה בצפון תל אביב, והם בסופו של יום אלה שיום יום שעה שעה מלווים את הצדדים ומסייעים להם לממש את עסקת חייהם, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הסנטימנטלי, וזאת מתוך ידיעה שלצדדים ישנן נקודות של אינטרסים לא משותפים ומשותפים.

נרחיב ונבדל כי מתווכים מומלצים בתל אביב, מלאי הקשבה ומשמשמים גם כמעין פסיכולוגיים קליניים עבור לקוחותיהם, כדי להקל על תהליך המשא ומתן ובמטרה להוציא לפועל עסקה מעולה מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב.

מכל מקום הם ישמשו ומשמשמים כגורם מקצועי הקושר בסופו של יום קשר דייגים בין הקונה לבין בעל הנכס וכמו גם הגורם הראוי אשר מודע היטב כיצד להתנהל בהתאם לכללי השוק התל אביבי.

כאן המקום לציין כי משרד תיווך בצפון תל אביב יהא זכאי לתשלום שכ"ט רק כאשר השתתף ולקח חלק פעיל בעסקה, והיה ושימש כגורם שקישר בין המוכר לקונה ואף והוכיח כי קיים הקשר העובדתי בקשירת עסקת המכר.

כלומר מבין שלל משרדי התיווך בצפון תל אביב שעבדו על הדירה שמוצעת למכירה, רק משרד תיווך תל אביבי אחד או /מתווך ספציפי שיוכיח כי הוא הגורם שקישר בין הקונים לבין המוכרים ובין פעילותו לבין ביצוע העסקה, יהא זכאי לעמלת התיווך, מכוח הגורם היעיל בעסקה.

השילוב של מתווכים בתל אביב ו/או מתווך נדלן ספציפי ובלעדי בעסקה יקנה למוכר ולקונה את היתרון האדיר של הגישור העסקי ובפרט כשלא עולה בין הצדדים להגיע להסכמות.

הרי כל מוכר/קונה מחזיק בהשקפת עולם משלו, שמא מדובר באמונה ו/או באישיות, בתכונות אופי, האגו הנפוח, ו/או ברגשותיו העזים של מוכר כאשר יהא מדובר בדירת ירושה והערך שמרגיש כלפיה, ושבגינה זו תשפיע עליו בקבלת החלטות רציונליות. ובכן, משרדי תיווך בצפון תל אביב הם בעלי ניסיון רב תחומי במקרקעין ומתורגלים במו"מ בין צדדים. בעסקה בלעדית המתווך יודע כיצד להכווין ולשלוט על תוצאות ההליך ולהביא את הצדדים לעמדה שווה, מבלי שהם יצטרכו להיכנס לספקות וללחצים מיותרים.

כיצד בדיוק?

המתווך יאסוף מידע רב ומוקדם על שני הצדדים בעסקה, על צורכיהם והעדפותיהם במטרה לבנות הצעת מחיר מדויקת שתתאים עבור לקוחותיו, ינהל שיחות ומפגשים משותפים ופרטניים, יעודד המתווך את המוכר והקונה להזיז הצידה את העמדות הנוקשות, יינטע בהם את מסמרות ההיגיון והביטחון ויעבירם לשיחות ממוקדת בצרכיהם ובאינטרסים שמטרתם לקרב לעבר חתימת ההסכם. זו רק הייתה כאמור נקודה מרכזית אחת הנשענת על חוסר הידיעה של הציבור הממעיטה בחשיבותו של מתווך דירות בעסקה של דירות למכירה בצפון תל אביב, ואשר לצורך מימושן וביצוען על הצד המעולה ביותר, נדרשים כאמור המומחיות והידע הנרחב שמעולם לא הזיק וגרע. רק בדרך זו יזכה את המתווך בהערכה מצד הצדדים על כל המאמץ שעשה.

בר-לב נדל"ן | לנו מחויבות מלאה למטרות הצדדים

בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב שני הצדדים (המוכר והקונה) זקוקים לידע המקצועי, פתרונות יצירתיים לכל בעיה שעלולה להתעורר בדרך וכמובן גמישות הגיונית כדי לקדם עסקת נדל"ן בדרך נכונה, ככזו שתיטיב עם 2 הצדדים.

משרדנו חרט עוד ב 2012 על דגלו את איכות השירות כלפי לקוחותיו באופן פרטני ואישי. אנו ידועים בחדשנות ובמחויבותנו לעבודה ממוקדת שתספק למזמין את הטוב ביותר, למשרדנו מתווכים מן המעלה הראשונה עם ניסיון רב תחומי במקרקעין ובתכנון ובניה, עם הבנה יוצאת דופן בתוכניות הרבעים ובסוגיית היטלי ההשבחה בעיר, אלה ילוו את הצדדים בכל הליך המכירה/הרכישה החל משלביו הראשונים ועד למשך מכירת הדירה.

כמו כן אנו עומדים בקשר הדוק עם הצדדים לעסקה ומספקים להם תמיכה חיונית, תוך שאנו מייעצים למוכר ולקונה העושים את צעדיהם הראשונים בשוק התל אביבי כיצד למכור/ לקנות דירה בצורה נכונה, יוצרים עבורם ובוחנים עבורם את מבנה העסקה, מנהלים משא ומתן מקצועי על התנאים המסחריים ומייעצים בטיפול בנושאי היטלי השבחה ומיסוי מקרקעין וכן הלאה.

משרדנו משגשג בביטחון תחת הנהגתו של המייסד ברק בר-לב, הצוות מורכב מיועצי נדל"ן משפטנים המשלבים חוש עסקי, כישורי משא ומתן וניסיון רחב במיקסום הפוטנציאל של דירות למכירה בצפון תל אביב היקרים של הלקוחות.

אנו מעסקים במשרדנו 3 סוכנים בעלי תואר במשפטים, הסוכנים שבמשרדנו כולם מיומנים וחוסים תחת המטריה של "אוסף נדיר של מתווכים מומלצים בתל אביב" והם אלה שמובילים את המשרד ועל ידי עבודה ממוקדת ושאפתנית.

בר-לב נדל"ן | תפיסת עולמנו 

אנו מודעים לכך שבעלי נכסים ו/או קונים משקיעים זמן רב וכסף משמעותיים בשיווק ומכירה/ קנייה של דירות למכירה בצפון תל אביב – ולפיכך אנו שואפים להגן באופן מלא על השקעותיהם וזכויותיהם, מתוך הכרה ברורה כי הנכס הוא הרוכש היקר לאדם.

אנו סבורים הגם שעל מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים עלינו ללוות אותן ולסייע להם בכל ההליך של רכישת ומכירת הדירה בתל אביב, לתמוך בהם משפטית ומקצועית, לייעץ להם איך וכיצד ניתן יהא אפשרי להשביח את הדירה וכיצד כמובן לתקוף את היטל ההשבחה.

אנו מתהדרים ביכולת האדירה שלנו לנתח ולצלול לעומקה של כל עסקת מכר, להבין ולשלוט בשלל הנתונים ולגלות בקיאות בכל סוגיה וסעיף שעולה על הפרק. כך אנו עובדים ומלווים את לקוחותינו אל עבר היעד ויחד איתם כובשים אותו בדמות של תוצאת מימוש עסקה.

מה שהופך את בר-לב למשרד מומחה לתיווך דירות למכירה בתל אביב, הוא רמת מקצועיות גבוהה ואיכות שירות שאנו מקנים ללקוחותינו, ובעיקר את הטוב ביותר.

מהו היתרון שמשרד בר-לב מקנה ללקוחותיו?
למשרד יש מוניטין של מצוינות, להביא ללקוחותיו את התוצאות הטובות ביותר באמצעות פתרונות מותאמים אישית לצד שירות איכותי ברמה גבוהה ביותר. שנית ומלבד לכך שאנו מתווכים בתל אביב בעלי השכלה משפטית, אנו עובדים בצורה שונה וחדשנית יותר ובנוסף מתחייבים לדירה מכורה בצפון תל אביב בפרק זמן קצר שלא עולה על 60 יום.  כאן המקום להדגיש כי אנו לא מקבלים כל הצעה להתקשרות לבלעדיות.

בנוסף, לנו יש את שיתופי פעולה עם מומחים בענף הבנייה, ככאלה שיכולים להוביל להגדלת השירותים של הלקוח, ונוסיף, כי אנחנו מחזיקים במלאי משובח של דירות למכירה בצפון תל אביב, החל מדירות למכירה בצפון הישן, דרך דירות למכירה ברמת אביב ועד דירות לדירות למכירה בכוכב הצפון, והכל כדי לספק את המענה הרחב לקונים פוטנציאליים.

שירותיי תיווך במקרקעין של דירה למכירה בצפון הישן לצד השירותים המתקדמים לבעלי נכסים

בעבור בעלי נכסים אשר מציעים בשוק החופשי דירה למכירה בצפון הישן/ החדש ייעדנו בעבורם שלל שירותים מתקדמים במדיות האינטרנטיות, בפייסבוק ובאפליקציות שונות.  התקציב הפרסומי שלנו  מסתכם פר לקוח לפחות ב- 15 אלף שקלים.

מעבר לכך ולמותר לציין, שעיסוקנו הוא גם בארגון דיירים וליווי דיירים בפרויקטים להתחדשות עירונית במתחמים רחבי היקף, משם אגב כל הידע המקצועי והסבלנות הרבה.

רק לאחרונה סיימנו לארגן ולגבש 120 יחידות דיור קיימות בצפון תל אביב, בתחומי רובע 4 בסמוך לרחוב מרים החשמונאית בצפון החדש.

בר לב נדל"ן | מן העיתונות | ישראל היום 

מוזמנים לקרוא כתבה שפורסמה עלינו במדור ישראל היום באמצעות לחיצה על הקישור בר-לב נדל"ן מומחים בדירות למכירה בצפון תל אביב 

תמונת מצב של שוק הדירות למכירה בצפון תל אביב למול משרדי תיווך בצפון תל אביב, נכון לשנת 2022

נכון לחודש מאי 2022, עליית מחירי דירות בתל אביב נושקת כבר לכמעט 18%, נתון שמשקף את אובדן השליטה הממשלתי.

השוק התל אביבי בוער, בתחילת השנה ההייטקיסטים הסתערו על מדור יד 2 במטרה לאתר מודעות של דירות למכירה בצפון תל אביב, ולקנותן, כמו גן שהציבור שם לב שהממשלה אינה פועלת בכלים יעילים לצורך ההתמודדות עם המחסור בדירות הצפוניות ובהתייקרות שנובעת כתוצאה מכך, ומהר מאד הקונים מבינים שהמחר אינו ידוע, ושמה לא ירכשו היום נדל"ן מחר כבר מחירו יעלה, וכך נוהרים הרוכשים למשרדי תיווך בצפון תל אביב.

מה לגבי ההיכרות עם הרובע הנחשק בעיר- רובע 3 שמאופיין בעסקאות להתחדשות עירונית במסגרת חיזוק ותוספת ובעסקאות אגב מכר של דירות למכירה בצפון הישן.

רובע זה הינו עם הוויה של כפר: רחובות שקטים, פשוט להתנייד בתחומם והאוכלוסייה שבה מתגוררת מוגדרת על ידי רבים כאוכלוסייה איכותית ביותר.  רמת הנגישות הקיימת נוחה, מערכת התחבורה הציבורית. גני ילדים ובתי הספר וכמובן מסגרות חינוך גבוהה, הכל פשוט נגיש ואיכותי. נשמע מעולה, לא?

באזור זה מתרחש בתקופה האחרונה שינוי לא קטן ואנו ערים לשינויים האקטיביים במגמה המשתנה ומיד נרחיב מעט מה בדיוק ייחודי במקום שאנו כל כך אוהבים..

ראשית בצפון הישן תא אין צורך בכלל ברכב פרטי, ניתן לעשות את כל הפעולות היומיומיות עם קורקינט, כיוון שמדובר באזור מרכזי ושקט, מלא בבתי קפה ובחיי פנאי תוססים, שופע בגינות ובפעילות לילדים ועוד….

איך אנו מגדירים את אזור הצפון הישן תל אביב

אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן מייחסים לאזור הצפון הישן את הכינוי רובע שלוש, וזאת משום שההגדרות התכנוניות והכללים של העיר קבעו כך.

אזור רובע 3 הלוא הוא אזור הצפון הישן עטוף המארג הסביבתי עירוני של אזור והינו מיוחד ושונה בסוגו, בבנייניו ובתכנונו באירופה ובעולם, זכה רובע זה מהמועצה לשימור אתרי מורשת ישראל לתואר החוסה תחת המורשת העולמית וכחלק מהעיר הלבנה.

אזור זה בולט ומיושב בעיקר בתושבי קבע בעלי הון שעלו מאירופה בעליות ה-4 וה-5, ומכאן עולה גם הכינוי לרובע זה: "הצפוני", שמשמעותו אמידים מפונקים ושחצנים.

שווי דירות למכירה בצפון הישן קפץ?
שווי של דירה למכירה בצפון הישן, נכון ליום 15.5.222 הרקיע שחקים.
מדובר בעליית ערך הדירות של 13% בפרק זמן של 5 חודשים, כתוצאה מההסתערות של ענף ההייטק על רכישת הדירות, כפי שציינו מעלה. כמובן שלא חסר משפחות עמידות שרוכשות נכסים, רובן ככולן מתל אביב. ישנם גם חריגים קונים שמגיעים מאזור הרצליה ורמת השרון, ירושלים וגם מחוץ לארץ.

איך אנחנו משווקים דירות למכירה בצפון תל אביב
פועלים במתודה ייחודית ובכל חזיתות הפרסום ובשלל רחב של הערוצים וכמה שיותר ועם המון אנרגיה טובה וחשק רב.

לכל דירה יש זמן על המדף לפני שהיא מתחילה להעלות עובש.  אנו מתחייבים לדירה מכורה ב- 60 יום, בפרק זמן זה אנו חושפים את הדירה בצורה מאד ממוקדת, בעיתונות, שלטים מיוחדים דרך פליירים מעוצבים, קמפיין רציני ברשתות השונות באינטרנט ובחוץ לארץ ומגוונים בפלטפורמות ייחודיות ושונות ועוד… מה שבטוח שאנו לא חוסכים על הלקוח. הפרסומים הללו מסתכמים סביב ה 15,000 ₪ ואפילו טיפה יותר. כמובן שהכל עלינו.

לסיום –

בבואם של בעלי זכויות למכור הדירה (ולהצליח), דירה אשר בה ככל הנראה השקיעו בכך את רוב ממונם שנצבר על ידם ובעמל רב, אנו סבורים שמן הראוי כי מוכר זה ייעזר בשירותיהם של משרדי תיווך בצפון תל אביב הבקיאים ובעלי הניסיון בתחום התיווך והשיווק של דירות למכירה בעיר, מהם ייבחרו אחד אשר ייצג נאמנה ויגן על האינטרסים שלהם בעסקה הכה מורכבות, בדומה לכך כפי מטופל הזקוק לניתוח ברגל ימאן לגשת לטיפול אצל רופא אורתופד. אנו משוכנעים שאדם אשר אינו מיומן ובקיא בתחום הרלוונטי של תיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, העדיפות שיפנה למומחים – כמו בכל תחום.

דילוג לתוכן