דירות למכירה בצפון הישן תל אביב | לדעת למכור בית

המאמר נועד לכל בעלי דירות למכירה בצפון הישן – שמעוניינים לסגור עסקה תוך פחות מ-60 יום, ביותר ממחיר שוק, מבלי לנהל כלל משא ומתן עם הקונה ובנוסף ליהנות מהקטנת מיסים והיטלים עד למינימום ואפילו לבטלם לחלוטין. אגב, כל הנאמר עד כה אלה לא הבטחות – זו התחייבות!!! וזו רק ההתחלה, יש עוד יתרונות:

נעים להכיר: שמי ברק בר-לב, ואני הבעלים

של משרד תיווך בצפון תל אביב בר-לב נדל"ן.

לפני שאמשיך למנות את היתרונות נוספים שלקוחותיי – קונים ומוכרים כאחד – נהנים מהם אני חייב לנקות כמה ספקות שבוודאי מקננים אצלך בלב. איך זה יתכן שאני עומד מאחורי כל מה שהבטחתי בכותרת ועוד מצהיר בראש חוצות שזו התחייבות? ובכלל, איך אני יכול להתחייב לדברים שאף משרד תיווך בצפון תל אביב אחר לא מעיז אפילו להציע ללקוחותיו? ובכן, התשובה מאד פשוטה והיא נשענת על כמה עמודי תווך בפעילות שלנו:

כולנו משפטנים מומחים בדיני מקרקעין

אמנם אני מחזיק במשרד תיווך, אבל הנציגים בו הם לא המתווכים הסטריאוטיפיים. כולנו משפטנים בתחום המקרקעין, מומחים לגיבוש עסקאות נדל"ן, מיזמי התחדשות עירונית ומכירת בצפון תל אביב בכלל ומכירת דירות בצפון הישן תל אביב בפרט. עובדת היותנו משפטנים מומחים בדיני מקרקעין שעוסקים בתיווך נדל"ן היא זו שמבדלת אותנו מכל סוכנות תיווך אחרת, סוללת בעבורנו את הדרך לביצוע עסקאות במהירות, ומייצרת ללקוחותינו יתרונות חשובים, כמו הקטנת עד ביטול מוחלט של תשלום היטלים אשר מובילה לחיסכון כספי בהיקף של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. במאמר מוסגר אומר שההתמחות שלנו כמשפטנים בעלי הכשרה אקדמאית רב תחומית מאפשרת לנו לבצע מיפוי פיננסי עם המוכר ועם הקונה – כל אחד לחוד –  ועל בסיס מפה זו תכנון מס חכם שמאפשר את הקטנת וביטול ההיטלים המדוברים. ויש עוד…

חיסכון/רווח שיכול להגיע למאות אלפי שקלים

תל אביב נחשבת למורכבת, מסובכת וקשה ביותר לפיצוח בכל הקשור לדיני ועסקאות מקרקעין. למשל השינוי שנעשה לפני שנים בשיטת מדידת שטח הנכס  יצר בעיות רבות בין התוכניות הרשומות לבין המציאות ואשר רק משפטן מומחה מקרקעין ידע לישר את הדברים ולהכשיר נכס למכירה בצורה הוגנת שקופה ובטוחה.  חוץ מטיפול בתקנות, חוקים, היתרים וכדומה יש גם תוכניות בניה בעלות השפעה על מחיר הנכס. לדוגמא, "תוכנית הרבעים" שגובשה בשנת 1980 ואשר מקנה לבעלי הקרקע באותם בצפון הישן של תל אביב זכויות קנויות נוספות. זכויות אלה מעלות את ערך הנכסים באופן משמעותי ומי שלא מכיר את התוכנית ימכור את הנכס שלו במאות אלפי שקלים פחות משוויו האמיתי (כבר קיבלת מאיתנו טיפ שמייצר לך רווח כספי ענק, נכון?).  במקביל, וכאן מגיע היתרון הבלעדי שלנו, בעת מכירת הנכס, מוטל על המוכר היטל השבחה שמגיע לעשרות אלפי ולעיתים אף לערכים של מאות אלפי שקלים. כאמור, כמשפטנים מומחי מיסוי ומקרקעין אנחנו יודעים להקטין את  ההיטלים הכבדים האלה עד למינימום ואף לבטלם לחלוטין. מיד נגיע ליתרון נוסף. אבל רגע לפני:

למעוניינים להתקשר אלי כבר עכשיו בנוגע

לדירות למכירה בצפון הישן תל אביב

הנה הטלפון הישיר שלי. ברק בר-לב:

058-414-44-44

מעדיפים קודם לקרוא על עוד יתרונות? בבקשה:

ועדיין לא הסברתי אך אני מתחייב למכור

את הנכס שלך תוך פחות מ-60 יום. הנה:

אקדים הסבר קצרצר. אם היה כל כך קל למכור נכס תוך 60 יום, גם כשמדובר באזורי ביקוש כמו דירות למכירה בצפון תל אביב, אז מדוע כל מתווך וסוכנות דורשים ממך תקופת בלעדיות לחצי שנה לפחות? ולהבדיל, אנחנו מבקשים בלעדיות לחודשיים ימים בלבד. ועכשיו ההסבר איך:

ההתמחות וההתמקדות שלנו במכירת דירות בצפון תל אביב מעידה מטבע הדברים על עיסוק בנדל"ן יקר, באזורים יוקרתיים תוך ייצוג קונים ומוכרים בעלי יכולת כספית גבוהה. במשך יותר מעשור שאנחנו משווקים נכסים תחת ההתחייבות של: תוך 60 יום… מחיר שוק ומעלה… חיסכון במיסים והיטלים. לקוחותינו, נוכחו לדעת שהכל מתקיים ולפיכך החלו לבקש לרכוש לעצמם עוד נכסים למטרות השקעה ומינוף רווחים או להמליץ עלינו בפני חבריהם ומכריהם בסביבתם העסקית. כך נוצרה רשימת ההמתנה של קהל הפרימיום לנכסים שאנחנו משווקים ואשר להם מוצעים הנכסים שמיועדים לשיווק למכירה מוקדמת. מדובר בקהל קונים שמכיר את התהליך, חווה אותו בעצמו ולכן גם מעוניין להתקדם במהירות לביצוע עסקה ובפועל מתאפשרת השלמתה תוך פחות מ-60 ימים. ויש עוד גורם שמביא לקיצור תהליכי ביצוע העסקאות:

בדיקת "כשרות נכס" מקדימות, בירורים

מעמיקים וסינון הנכסים  שאינם ראויים

גורם נוסף שמביא לקיצור לוחות זמנים משמעותי הוא הפעולות המקדימות שאנחנו עושים לפני הוצאת נכס לשיווק. בעצם, כשהנכס מוצע ללקוחות הפרימיום או יוצא לשיווק במגוון פעולות פרסום שמאתרות קהלים רלוונטים (ואשר אנחנו משקיעים בפעולות אלה עשרות אלפי שקלים) הוא כבר עבר "הכשרה". רוצה לומר:

  • וידאנו שאין בנכס חריגות בניה או "הפתעות" לא חוקיות
  • בדנו את התקינה ואיכות הבניה ומצאנו אותה ברמה גבוהה
  • בררנו והכנו את כל הטפסים, האישורים והניירת הנדרשת
  • עשינו מיפוי סוציואקונומי ודמוגרפי של סביבת הנכס כולל שירותים

            שניתנים בן כמו: גני ילדים, מוסדות חינוך, סופרמרקטים, קניונים,

            מוקדי בילוי, תחבורה ציבורית, אפשרויות חנייה, גישה לצירי תנועה…

בעצם, הקונה מקבל מאיתנו תמונה מלאה ומושלמת של הנכס וסביבתו. כך ברור לו מראש בדיוק מה הוא קונה ואין צורך לבזבז זמן באיתור המידע הדרוש לגיבוש החלטת קניה. הכול כאן גלוי, שקוף, כנה, אמיתי, אמין ומהימן. ואת כל זה אנחנו, נציגי סוכנות בר-לב נדל"ן שמטפלים בשיווק הנכס שלך מבצעים. לא שולחים אותך בשיטת "לך תביא" ולא מריצים אותך הלוך ושוב למחלקת הנדסה, למס שבח, למנהל ולא לשום מקום אחר. זאת ועוד…

הפעם היחידה שהקונה והמוכר נפגשים

היא בעת החתימה על חוזה המכר.

אנחנו מכינים את הנכס להצגה ללקוחות, אנחנו כאמור משיגים את כל הטפסים והאישורים הנדרשים, אנחנו מגבשים את תכנון המס לכל אחד מהצדדים, אנחנו בונים תיק נכס מושלם… אנחנו מקיימים את תהליך המשא ומתן, כאשר למען האמת, כשהכל מונח על השולחן, מטופל, ידוע וגלוי,  אין הרבה על מה לדון לשאת ולתת. ואז הסוכרייה… כמשפטנים אנחנו גם עורכים את חוזה המכר, כך שכל שנותר הוא להפגיש בין הקונה למוכר לחתימה כדי לתת לעסקה תוקף רשמי, חוקי וכשר למהדרין.

רוצים לקרוא בהרחבה עוד קטעים המביעים עמדה על עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון הישן תל אביב? מוזמנים להיכנס למאגר שלנו ממש 👈כאן ותוכלו ליהנות משורה של מאמרים מקצועיים פרי יצירתנו 

  1. יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב
  2. יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן? יש לי הצעה שקשה לסרב לה
  3. דירות למכירה בצפון הישן תל אביב
  4. דירות למכירה בצפון הישן
  5. איך לפרסם דירה בצפון הישן

כשמדובר בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון הישן תל אביב

אנחנו הכתובת לביצוע העסקה:  בר-לב נדל"ן

משפטנים ומומחים מיסוי ודיני מקרקעין

077-4490330

דילוג לתוכן