יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן? יש לי הצעה שקשה לסרב לה

יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן, או אפילו נתמקד עוד יותר דירה למכירה בצפון הישן? יש משרד תיווך בצפון תל אביב שבעליו מתחייב למכור את הדירה שלך תוך 60 יום (ואפילו בפחות זמן) ובמחיר שוק ואף גבוה מכך. זו נראית לך הצעה מסוג "ההבטחות היותר מידי טובות"? שווה לך להעניק עוד דקותיים כדי להבין מי עומד מאחורי ההצעה הזו ואיך הוא מקיים כל מילה ככתבה וכלשונה.

נעים להכיר:

שמי ברק בר-לב, ואני הבעלים והמייסד של משרד תיווך בצפון תל אביב, האזור בו מתמקדת עיקר פעילותי. וכן, אני מתחייב למכור את נכסי הלקוחות שלי תוך 60 יום, אפילו בפחות זמן. בהמשך התוכן יתברר לך שיש יתרון הרבה יותר משמעותי מאשר הלו"ז הקצר למכירת הדירה שלך בתל אביב (וברמז… חיסכון של מאות אלפי ₪ במיסוי/ בהיטל השבחה ועוד…). אל כל אלה מצטרפים עוד יתרונות רבים שחוסכים ממך כמוכר דירה המון כאבי ראש, זמן, ועיסוק בתחומים לא מוכרים. הנה כמה מהיתרונות בתמצית:

המילה תיווך לא מייצגת די הצורך את מה שאנחנו עושים.

מבלי לפגוע בכבודו של איש – שמאי מקרקעין/עורכי דין ו/או מתווכים בתל אביב – אבל, בראש וראשונה אני, והסוכנים במשרד התיווך שלי, כולנו משפטנים המתמחים בנוסף בתחום ההתחדשות העירונית, המקרקעין והתכנון והבניה. מיד ארחיב על היתרון המשמעותי שיש בכך כשמדובר בדירה למכירה בצפון הישן תל אביב בכלל בדירה למכירה בצפון תל אביב בפרט, ואם להיות עוד יותר ממוקד אז הדברים נכונים במיוחד לדירות למכירה בצפון הישן תל אביב.

רוב הרוכשים לנכס שלך…

עד כמה שישמע הדבר מפתיע – רוב הרוכשים לנכס שלך מחכים בתור שאחליט לשווק אותו. הם מגיעים אלי ממאגר לקוחות משובח מתחום ההתחדשות העירונית, מהמלצות של קרוביהם וחבריהם שהתנסו במכירת נכס דרכי וראו שכל מילה והבטחה מתקיימות אחת לאחת. כך יצרתי רשימת המתנה של לקוחות פרימיום לנכסים שאני מוציא למכירה.

לא לוקח כל נכס לייצוג.

מאחר והנכסים מוצעים ללקוחות פרימיום אני מקפיד ל"בדוק את הכלה" מכל זווית אפשרית לפני שנלקחת ההחלטה אם לשווק או לא. כמובן שנכסים שסובלים מחריגות בניה, כיפוף חוק או אי עמידה בתקנה כלשהי יורדים מיד מהפרק. זאת ועוד… בהמשך.

מי צריך בכלל בשלב הראשוני עורך דין מקרקעין?

אנחנו מנהלים את תהליך מכירת הנכס מתחילתו ועד סופו וזה כולל הכול. וכשאני אומר הכול אני מתכוון ל-כ-ו-ל: הכנת הנכס למכירה, הצגתו לקונים, ניהול משא ומתן מולם, הכנת כל המסמכים הדרושים לחתימה עד למצב בו הפעם היחידה שתפגוש את הקונה תהיה בעת חתימה על חוזה. כן, השירות כולל גם גיבוש והכנת חוזה מכר ערוך ומוכן לחתימה.

רוצה להתקשר אלי כבר עכשיו ולברר עוד פרטים בקשר לדירה בתל אביב למכירה

הנה הטלפון הישיר שלי. ברק בר-לב:

058.414.444

עדיין לא השתכנעת ורוצה לקרוא עוד? הנה:

מתווכים בתל אביב שהם משפטנים מומחי מקרקעין

תל אביב, בהקשר של תהליכי קניית/מכירת נדל"ן,  היא העיר המורכבת, המסובכת והקשה ביותר לפיצוח בישראל כולה מבחינת מיסוי, תקנות עירוניות והיטלים למיניהם ובראשם היטל השבחה שיכול להגיע לשומה של מאות אלפי שקלים. במיוחד כאשר מדובר בדירות למכירה בצפון הישן תל אביב.

אולי אינך מודע אבל בשנת 2018 יצאה בתל אביב לדרך "תוכנית הרבעים" אשר מקנה לבעלי הקרקע באותם אזורי מגורים מדוברים זכויות קנויות נוספות. אבל, כידוע, "יחד עם הגזר מגיע גם המקל".  על זכויות אלה מוטל בעת מכירת הנכס היטל השבחה גבוה. מאד גבוה.

כאן אני נכנס לתמונה. אני חי את תל אביב הנדלנ"ית, מכיר את תוכניות ותכנון הבניה ואת מגמות ההתחדשות העירונית. כמשפטן ומומחה בדיני מקרקעין אני בקיא בחוק המקרקעין, בדרישות ותנאי המיסוי וההיטלים, בחוקים העירוניים ובתקנות לסעיפי סעיפיהן – ומתוקף כך יודע לגבש את דרכי הפעולה שיביאו להקטנת ההיטל למינימום ואפילו לבטלו לחלוטין. אגב, כל הסוכנים במשרד התיווך שלי הם משפטנים מומחי מקרקעין בעלי השכלה אקדמאית רב-תחומית כשבאמתחתם ניסיון אדיר בנדל"ן הצפון תל אביבי בפרט.

עכשיו גם ברור מדוע היתרון הזה של משפטן ומומחה מקרקעין שמסוגל לחסוך ממך תשלום היטלים ומיסים בסך מאות אלפי שקלים חשוב עוד יותר מהלו"ז הקצר שאני מתחייב למכור את הנכס שלך. אבל אם כבר נגענו בהתחייבות למכירה תוך 60 יום אז ראוי שאסביר איך אני עושה את זה.

בניית מאגר רוכשים פוטנציאליים

רכישת נכס  נדל"ני כמו בית או דירה למכירה בצפון תל אביב זו לא עסקת מכירה/קניה פשוטה. ברוב המקרים  זו בראש וראשונה השקעה נושאת תשואה נאה ואשר כובד משקלה הכספי מתאים בעיקר לבעלי האפשרויות לרכוש נכסים "צפון תל אביבים".

עסקאות תיווך נכסים מסוג זה שעשיתי כבר לפני עשור הביאו לבעליהן רווחים עצומים. גם החיסכון המדובר של מאות אלפי ₪ בהיטל ההשבחה, גם עליית ערך מטורפת של הנכס כתוצאה מתוכניות משביחות החלות על המגרש, ולמי שבחר ברכישה להשקעה והשכרה – נהנה, בנוסף לעליית הערך, מתשואה שנתית של מאות אלפי, ₪ ואפס תשלום של היטל השבחה.  

כל אלה הביאו את אותם לקוחות להיות הממליצים הכי חמים שלי. ובפני מי הם ממליצים? סביבתם המשפחתית, החברתית והעסקית שמצויה מבחינת יכולות ומטרות השקעה באותו עשירון/מאיון עליון.  כך, תוך כדי למעלה מעשור של פעילות יצרתי רשימת קונים פוטנציאליים שמחכים להזדמנות לקנות את הנכסים שאני משווק.

ולמרות שיש בידי רשימת המתנה אני לא נח על זרי הדפנה. העובדה שיש לי קונים פוטנציאליים אינה אומרת שכל נכס שאני מחזיק מתאים להם. לכן, בנוסף אני משקיע בשיווק. לא… לא… לא פרסום מודעה ביד 2 לכל דיכפין. כאן מדובר בהשקעה של 15,000 ₪ ויותר שנשענת על פילוח קהלי יעד מדוייק ומדוד, ובהתאמה, פירסום בכל הערוצים והאמצעים שמגיעים לאותם קהלים ובכל המדיות הרלוונטיות.

הרי התחייבתי למכירה תוך 60 יום ולכן אני עושה הכל כדי לעמוד במילה. אגב, זו גם הסיבה מדוע אני דורש בלעדיות לשישים יום בלבד ולא לחצי שנה או שנה כפי שדורשים יתר משרדי התיווך.

לא לוקח כל נכס. קודם בודק.

כאמור, נכסים שסובלים מחריגות בניה, כיפוף חוק או אי עמידה בתקנה כלשהי יורדים מיד מהפרק. אכן, הבדיקות שאני עושה לכל נכס הרבה יותר מעמיקות ומתבצעות ברזולוציות הרבה יותר דקדקניות, אבל הפעם,  אני מבקש להתייחס דווקא לבדיקות אחרות לא פחות חשובות מבחינת הלקוחות שאני מייצג – הן המוכר והן הקונה.

מדובר בבדיקות משותפות שנועדו לפרוס את המפה הכלכלית/פיננסית של כל אחד מהצדדים ולייצר בהתאמה את המסלול אל המקום בו כל אחד מהצדדים נדרש לשלם כמה שפחות מיסים והיטלים ונהנה ממירב אפשרויות המימון וערוצי התשלום הכדאיים ביותר.

אמנות הגישור והמשא ומתן

כבר ציינתי במשפט קצר שהמפגש היחיד של הקונה עם המוכר יהיה במעמד החתימה על החוזה. אין ספק שמי שמסוגל ליצר מצב בו גם המוכר וגם הקונה (ששילם מחיר שוק ואף יותר) מרגישים שעשו עסקה מצויינת – הוא אדם שהצליח לרכוש את אמונם של שני הצדדים באופן מוחלט, להתנהל בשקיפות מלאה והגינות שוות ערך לשני הצדדים, להיות מסוגל לייצר פתרונות יצירתיים שמונעים טירפוד עסקה, ומעל הכל, להיות אמן בתחום הגישור והמשא ומתן. ועכשיו, אני פורס ידיים לפניך כאקט של גילוי לב שאומר:

"הנה אני, חשוף לגמרי, הצגתי את עצמי ואת דרך הפעולה שלי באופן הישיר והגלוי ביותר. לא מתוך מקום של התנשאות חלילה ולא מתוך ניסיון לבצע עליך מניפולציות של איש מכירות. זה אני, ברק בר-לב בעל משרד תיווך בצפון תל אביב, מומחה לדיני מקרקעין, התחדשות עירונית ולתכנון ובניה." משאיר בידיך את ההחלטה האם להתקשר אלי וליהנות מכל היתרונות שהצגתי.

לסיום, 

מעוניין לקרוא בהרחבה עוד קטעים המביעים עמדה על עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון הישן תל אביב ? הנני מזמין אותך להיכנס למאגר שלנו ממש 👈כאן ותוכל ליהנות משורה של מאמרים מקצועיים פרי יצירתי

  1. יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב
  2. יש לך דירה למכירה בתל אביב הצפון הישן? יש לי הצעה שקשה לסרב לה
  3. דירות למכירה בצפון הישן תל אביב
  4. דירות למכירה בצפון הישן
  5. איך לפרסם דירה בצפון הישן
  6. בר-לב נדל"ן: משרד מצטיין לתיווך דירות בצפון תל אביב

לכל שאלה אנא אל תהסס ליצור עמי קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:
לדירה מכורה ב-60 יום, ברווח מירבי,

אנחנו שם, תמיד, בשבילך

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

דילוג לתוכן