משרדי תיווך בצפון תל אביב I לקוחותינו זוכים למוח מבריק

פתח דבר 

חשיבות היוועצות במתווך נדל"ן משפטן לפני מכירת דירה בצפון תל אביב

רבים מבעלי הנכסים נחשפו בשלב זה או אחר של חייהם להליך של מכירת נכס מורט עצבים, שמתחיל מפרסום הנכס והצגתו לרוכשים פוטנציאלים ועד לפיצוץ המו"מ בין הצדדים.

עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, בתחומי תכנית הרובעים של העיר ובמצב הנוכחי של היום, בין היתר נוכח החלטת ועדת הערר האחרונה שפורסמה באוגוסט 2022 ושהסעירה את תושבי העיר, הינן עסקאות מורכבות ביותר בעלות סיכון כלכלי קיצוני, אשר מחייבות ידע נרחב במקרקעין ומומחיות מיוחדת ויוצאת דופן בשוק הנדל"ן התל אביבי ובתחום ההתחדשות עירונית.

כך למשל עולה בתמצית מהחלטת ועדת הערר מחוז מרכז: אין לקחת בחשבון את תוספת הערך שמקנה תוכנית מתאר ארצית מספר 38 במצב קודם!! לפיכך עסקה זו טומנת בחובה סיכון ממשי וכלכלי עצום עבור מוכרי הדירות כיוון שאלה יצטרכו לשלם את ההיטל הגם במצב שבו אין השבחה בפועל (החלטה זו ניתנה בחודש אוגוסט 2022).

רגע, הסאגה אינה מסתיימת כאן:

בעקבות החלטת ועדת הערר זו שקבעה בין היתר שיש לנטרל את עליית שווי מכוח תמ"א 38, הגיש מי מהנישומים אשר אינו היה שבע רצון מהחלטת ועדת הערר, בחודש דצמבר 2022 ערעור לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

בינואר 2024, פורסם פסק דין ובו נראה כי בית המשפט הנכבד הפך את החלטת ועדת הערר ולמעשה קיבל את עמדתו של המערער. אמנם חלקית, אך התקבלה טענתו של המערער לפיה יש לאמוד את שווי הזכויות מכוח התמ"א 38 בקביעת מצב קודם. התוצאה היא עבור מוכרי דירות בתל אביב = צמצום דרמטי ומשמעותי בהיקפי היטלי ההשבחה!

ובכן עינינו הרואות כי מכירת דירת מגורים בתחומי תוכנית הרובעים בתל אביב הינו צעד משמעותי מאד שחשוב לשים לב אליו בטרם מוכרים דירה שכזו. כאמור, באקט המכר, יהיה בעל הנכס המום לדעת שבנוסף לכל התשלומים הקשורים לדירתו ולצד החיובים מצד רשויות המס, יוטל עליו לשלם בנוסף גם מס השבחה על מכירת דירה בסכום של עשרות ועד מאות אלפי שקלים – ובעקבות פס"ד האחרון שניתן לרובע 3, המצב רק מסתבך ויותר וזאת מאחר וסיכוייו של מוכר הדירה להקטין את החיוב, לאור פס"ד זה, מעטים עד מאד.

כאן המקום לציין כי אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אל בר-לב נדל"ן – ולהיעזר בנו בכל הנוגע לטיפים למכירת הנכס. אנחנו מתחייבים ללוות אתכם לאורך כל התהליך במקצועיות ובאדיבות רבה.

לדירה מכורה ב- 60 יום – ברווח מירבי – צרו עמנו קשר טלפוני במספר: 077-449-0338

נמשיך לחשיבות הבדיקות ולמספר של דוגמאות הנפוצות בענף:

על מנת להמחיש לכם את נקודת חשיבות ההיוועצות במתווך דירות בתל אביב שהוא משפטן, נוסיף סיפור קצר על זוג צעיר שהיה חפץ ברכישת דירה בצפון הישן…

את הפגישה הראשונה, במשרדנו שבניסים אלוני עם יפית וניסן לעולם לא נשכח.

זוג צעיר שהגיע אלינו בחודש מרץ 2022 עם סיפור שלצערי קורה לא אחת לזוגות (ולא רק לזוגות צעירים) שמבקשים לרכוש דירה בצפון הישן בעיר, ואינם מבינים את החשיפות המשפטיות, התכנוניות והכלכליות הקיימות, במקרה שלא נעשות הבדיקות המקדמיות לעסקה בצורה יסודית לפני החתימה על הסכם המכר (ואפילו לפני החתימה על זיכרון דברים).

אחרי זמן רב של חיפושים, יפית וניסן מצאו את דירת חלומותיהם בצפון תל אביב.

דירה משופצת, מלאת אור ואנרגיות טובות בדיוק כמו שחלמו כשהתחילו את תהליך החיפוש. הם פנו למוכר הנכס מלווים במתווך נדל"ן ואפילו בעורך דין וביקשו להתחיל בבדיקות המקדמיות לפני הרכישה.

המוכר, שהיה לחוץ על מכירת הדירה, אמר למתווך שהעביר לזוג הצעיר שהמוכר ישמח למכור להם את הדירה בכפוף לחתימה על זיכרון דברים.

כיוון שהיו מתעניינים נוספים לדירה, הסביר המוכר למתווך שהעביר לזוג שמבחינתו מי שיחתום איתו ראשון על זיכרון דברים יקבל את הזכות לרכוש ממנו את הדירה.

עורך הדין של הזוג שהיה צד בעניין לא סיים לבצע את הבדיקות המקדמיות, אך הזוג שהיה כל כך להוט והיה מעוניין בדירה החליט לחתום על זיכרון הדברים עוד באותו היום.

לימים, התגלו אי התאמות בדירה וסטטוס משפטי מורכב שמנע מזיכרון הדברים להבשיל לכדי הסכם מכר מוגמר והוא בוטל.

באותו שלב, הזוג הצעיר כבר מכר את הדירה שהייתה בבעלותו ועתה נותר בלי דירה חדשה לעבור אליה, לאחר שנדרש לפנות את דירתו לאחר המכירה.

בלית ברירה עבר הזוג הצעיר לדירה קטנה בלב תל אביב בשכירות עד שימצאו דירה נוספת המתאימה לרכישה, ולאור עלייה רצינית במחירי הדירות בעיר והביקוש לדירות למכירה בצפון תל אביב באזור שרצו, נאלצו לחפש דירות קטנות יותר מהדירה הראשונה שרצו לרכוש.

בשורה התחתונה, רק לאחר שנדרשו לשכור 2 דירות ולעבור פעמיים במרווח של שנה אחת בלבד, חוו אי נוחות, חוסר וודאות והפסד של למעלה מ-400 אלף שקלים, הצליחו הזוג למצוא דירה נוספת ורכשו אותה.

הסיפור כולו היה יכול להיחסך מהם לו רק היו נעשות הבדיקות המקדימות עד סופן ובצורה יסודית על-ידי מתווך דירות משפטן ועורך הדין שייצג אותם, אך לחץ הזמן וחוסר הבנת החשיפות הכרוכות בחתימת זיכרון דברים, לפני השלמת הבדיקות המקדמיות לנכס הובילו לכך. הזוג הפסיד הרבה יותר מכסף וחווה נזק משמעותי אשר פיצוי כספי לא באמת היה מצליח לרפא.

לכן, אם גם אתם מתכוננים לעסקת חייכם ורוצים לוודא שאתם לא מפספסים שום צעד בדרך לרכישה ו/או למכירת הדירה, מבינים את החשיבות של ניהול סיכונים נכון שמחייב בחירה באנשי מקצועי מעולים, לרבות שמאי מקרקעין, עורכי דין מן השורה הראשונה וכמובן משרד תיווך בתל אביב מנוסה שיוכל להבחין מראש בסיכונים שמתווך חסר ניסיון לא ישים לב אליהם.

כאן המקום לחדד כי הנסיון העשיר, המיומנות וההיכרות המעמיקה שלנו עם תוכנית הרובעים ועם שוק הנדל"ן התל אביבי, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מענה מיטיב ומתקדם בתחומי עסקאות המכר והמקרקעין.

בשורות שלהלן נציג בפניכם כיצד לאתר מבין שלל משרדי התיווך בצפון תל אביב את האחד.

אנו סבורים שבעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב חשוב לבחור במתווך דירות נכון. הרי רבים סבורים כי מה זה משנה איזה משרד תיווך בצפון תל אביב בוחרים לא? זה הרי בסה"ה פעולה פשוטה ורגילה של למכור דירה.

אז דעו לכם, כי ממש לא – למכור דירה בצפון תל אביב, זו אומנות שמחייבת ברקע מתווך דירות מיומן!!

פעמים רבות אנו שומעים את המשפט שלהלן ומשפט נוסף – "חשוב לי המחיר", כלומר כמה לוקח אותו מתווך דירות בצפון תל אביב שיטפל לנו בהליך מכירת הדירה.

ובכן אנו מחזיקים בדעה כי מחירים זולים קיימים תמיד. השאלה מה המחיר האמיתי שמוכרי דירות משלמים כשהם בוחרים במתווך דירות ו/או במשרדי תיווך בצפון תל אביב ,לפי קריטריון המחיר הנמוך יותר .

מכאן, אנו בוחרים לשתף אתכם בסיפור נוסף ומעניין לא פחות מהקודם שהתרחש בדצמבר 2020, הגיעו אלינו זוג מבוגר בשנות ה-70 לחייהם אחרי שהתנהלו עם מתווך דירות אחר בעסקה מסוג של דירה למכירה בצפון תל אביב שהמליץ להם בין היתר על עו"ד שעוסק בדיני עבודה, שאין לו כל זיקה לתוכנית הרובעים בעיר.

הזוג מכרו את הדירה שקיבלו בירושה, במועדים הרלבנטים השתמשו באותם השירותים של מתווך בצפון תל אביב שהוא במקרה קרוב משפחה שלהם- והתוצאה לא איחרה לבוא.

לאחר שהדירה כבר נמכרה והם קיבלו את כל הכסף ושילמו למתווך ולעורך הדין, הם גילו שהם צריכים לשלם בנוסף עוד עשרות אלפי שקלים לרשות המיסים בעבור מס שבח ועוד עשרות אלפי שקלים לעיריית תל אביב בגין היטל השבחה אגב עסקת מכר ברובע 3.

אותו מתווך ועו"ד, שיכולים להיות מצוינים בתחומים אחרים – נדמה שלא הייתה להם מומחיות ספציפית בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב.

אנו לא אומרים שאם עורכי דין ו/או מתווכים בתל אביב שמנוסים בתחום המקרקעין היו מטפלים בעסקה, לא היו התשלומים האלה, אך אנו משוכנעים שהייתה וודאות למוכרים והגם שיכול מאוד להיות שהסכומים היו נמוכים יותר וגם אם לא – אם הם היו יודעים את זה לפני המכירה, הם היו יכולים להיערך מראש ואולי אפילו להעלות את מחיר המכירה. פשוט 250,000 ש"ח שהלכו לפח!!

לכן חשוב – בחרו משרד תיווך בצפון תל אביב בעל מומחיות ספציפית בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, עם הרבה ניסיון ולאו דווקא לבחור במתווך ו/או עורך דין במחיר הזול או כזה שהוא מהמשפחה. הזול בסופו של יום יעלה לכם ביוקר.

תסכימו איתנו שבסופו של דבר – עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב הן צעד משמעותי מאד עבור מוכר והן עבור קונה, לכן חשוב שתדאגו להכיר ולקבל את כל המידע שרק אפשר בנוגע לצעדים שצריך לעשות וכמובן הבדיקות שצריך להקפיד עליהם לפני שמוכרים דירה בצפון תל אביב. וזכרו, יש דברים שרק אנשי מקצוע יכולים לראות.

משרד לתיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, עליו להיות מקצועי ויסודי, מדויק ובעל יכולת גבוהה של ירידה לפרטים קטנים, תואר משפטי חובה, ידע בתחום ההתחדשות העירונית יתרון, הכרת תוכנית הרובעים בעיר על בוריה, ויש עוד..

כך או כך, בחירה נכונה של משרד תיווך בצפון תל אביב תסייע למוכר להגן על עצמו מפני תאונות שיווק בהמשך הדרך ואף תחסוך לו עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בעסקה.

המתווך המיומן ישקף כבר במפגש הראשון לפני בעל הנכס יצירתיות וחדשנות אדירה, יציג מאגר ידע עצום במקרקעין המתעדכן מדי יום והבנה מעמיקה של הסביבה, רק כך למעשה נוגעים בתהליך קבלת ההחלטות.

מאפיינים אלו מאפשרים ויאפשרו למשרדי תיווך בצפון תל אביב  להדריך את בעל הנכס בצורה מקצועית, אחראית, מושכלת ויצירתית, בדרך למציאת המסלול הנכון ביותר עבורו ועד להשגת מטרותיו.

מס השבחה על מכירת דירה.
סוגיה מרכזית שנוגעת לגובה היטלי ההשבחה ברובע ארבע ולהיטל השבחה ברובע שלוש בעיר.

היטל השבחה
תשלום אשר נדרש במצבים ובתנאים מסוימים מבעלי מקרקעין ו/או מחוכרים על ידי עיריית ת"א (הדבר נוגע לעסקאות מכר בת"א) אשר שם אושרה תוכנית מפורטת לבנייה (למשל תוכנית הרובעים) אשר הביאה לעליית ערך של המקרקעין שלהם.

להבדיל ממס שבח מקרקעין שהינו מס מדינה שנגבה באמצעות רשות המיסים בזמן של מכירת דירה בשל השבח שצמח במכירה,דהיינו הרווח, שצומח למוכרים בגין מכירת הדירה, אם בכלל צמח לו רווח שכזה. בתנאים מסוימים, קיים פטור מתשלום זה או מחלקו.  כדאי לבדוק לפני כל מכירה של דירה אם אתם זכאים לפטור או להנחה. להבדיל מהיטל השבחה שהינו מיסוי מוניציפאלי שנגבה ע"י וועדה מקומית לתכנון ולבניה בשל השבחת דירה.

עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, במסגרת תוכניות רובע שלוש ו/או רובע ארבע של העיר, שם בדיוק מומחשת המורכבות המובנת בתהליכי היטלי ההשבחה. החיוב הנעוץ בנכסים ששנת ההיתר לבנייתם הוא קודם לינואר 1980 שחוסים תחת תוכניות אלו, כתוצאה מאישור של תכניות הרבעים בצפון תל אביב, בעלי נכסים יחוייבו בתשלומים מנופחים.

אנו ערים למקרי בוחן רבים ולפערים שבין מוסד התכנון התל אביבי לבין בעלי הנכסים באשר לסוגיית גובה חישוב ההיטל המוטל על בעלי הנכסים בתחומי הרובעים.

כך לדוגמא (לפני פס"ד שניתן על ידי ועדת הערר באוגוסט 2022).
חויב תושב העיר המתגורר ברחוב מרים החשמונאית, לא הרחק מכיכר המדינה, בתשלום היטל השבחה בסך של 357,000 ש"ח בגין השבחת דירתו ששטחה 70 מ"ר, זאת בעקבות עסקת מכר שביצע בתחומי הרובעים לצד אישור התכנית המפורטת שהוכנה לרובע 4 בעיר.

בהמלצתנו, בעל הנכס הגיש השגה על חיוב ההשבחה על ידי שמאי מקרקעין משלו, אשר הגיש מצד הבעלים שומה נגדית על סך של אפס שקלים.

במקרה הנ"ל, פנו הצדדים להליך של שמאי מכריע, וזה לאחר עיון מעמיק בסוגיה, קבע כי "לאור האמור לעיל, ובהתחשב בגורמים הרלבנטיים, לצד השיקולים התכנוניים ובעקרונות שנחשבו, אני קובע שההשבחה תעמוד על סך של 40,000 שקלים ואת היטל ההשבחה אני מקבע על סך 20,000 שקלים".

בלשון אחרת: השמאי המכריע "חתך" בעשרות אחוזים את ההשבחה שדרשה עיריית תל אביב בהערכתה הראשונית.

אילו מבין שפע מתווכים בתל אביב מכירים היטב את סוגיית היטל ההשבחה בתל אביב וכיצד יוכל לסייע מתווך נדלן למוכר דירה, שעה שקיבל את הודעת החיוב ואיפה ניתן למצוא מבין שפע של  משרדי התיווך בצפון תל אביב  את הטובים ביותר?

ובכן כמו בכל דבר שמחפשים, באמצעות המלצות! אפשר גם על ידי בדיקות שונות כמו למשל- הבדיקה הראשונה שצריכה להיות היא כמובן בדיקה ברשת האינטרנט.

אפשר לבדוק על ידי חיפוש בגוגל מתווכים בתל אביב משפטנים ו/או משרדי תיווך צפון תל אביב מומלצים, ו/או מתווכים בתל אביב מיוחדים וכו'. מכל מקום יש לחפש בדפי פייסבוק פעילים, המלצות ותכנים שהועלו לרשת וכיוצא באלה.

שנית והחשוב ביותר

עליכם לוודא שמדובר במתווך נדלן ו/או  משרד תיווך בצפון תל אביב פעיל, בעל רישיון לתיווך במקרקעין בר תוקף. 

משרדי תיווך בצפון תל אביב I שלב ההמלצות

לא פעם יהיו כאלה שחיוו על משרדי תיווך בצפון תל אביב דעה טובה במקומות שונים ברחבי הרשת ושם ניתן יהיה להתרשם מפעילותם הענפה ובין היתר מהנכסים המוצעים על ידם למכירה. כל אלה הן ככל הנראה עדות ישירה למקצועיות ולערך שסוכנות תיווך בתל אביב עשויה להעניק ללקוח.

מתווך דירות תל אביב I שלב חובת הבדיקה

שיחה עם מוכרי דירות שבעבר פעל עבורם מתווך דירות בצפון תל אביב היא בעינינו אקט מחייב שרק יכול לסייע להתרשמות ישירה ואותנטית על מתווך דירות בתל אביב (מדובר במבחן לאמינות מתווך דירות שיאשר כי להמלצותיו אכן יש "גב").

מתווכים תל אביב I מה לגבי המלצה על בדרך של מפה לאוזן?

העצה שלנו שכדאי לחפש מידע על כל מתווך בת"א באינטרנט ולהתרשם בעצמכם לפני שתבחרו להתקדם בהליך של מכירת הדירה.

מה זה אומר אם אין מידע באינטרנט על משרדי תיווך בצפון תל אביב

במקרה שכזה אנו סבורים כי תרחיש שאין מידע על משרד תיווך בתל אביב ספציפי ברשת אין הוא כשלעצמו מעיד על רמת מקצועיותו של המשרד. נכון שכמעט הכול נעשה ברשתות, ולרוב אנשי הנדל"ן בתל אביב אוהבים להדגיש את הנכסים והתוכן הבולט והסובב את אותם הנכסים והכל כדי לעורר את תשומת ליבו של הרוכש הפוטנציאלי, אולם יחד עם זאת, אין להתעלם מהעובדה כי יש לא מעט מתווכים בתל אביב, בעיקר מהדור הישן של העיר, העושים עבודה מצוינת ובכל זאת אינם פעילים ברשתות, ולכן לא בהכרח יהיה ניתן ללקט מידע לגביהם. מכאן אנו סבורים כי אין לוותר על מתווך "מהדור הישן" רק משום שאין לו כל אזכור במרחב הדיגיטלי.

כמו בכל תחום גם משרדי תיווך בצפון תל אביב צריך לדעת לבחור

חשוב לציין כי ישנם מתווכים מעולים בצפון תל אביב שהם אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים שאכפת להם מהשירות שהם מספקים ללקוחותיהם ומבינים היטב את היקף העסקאות שלקוחות מבצעים דרכם. לעומת זאת, ישנם גם סוכני נדל"ן אשר הדבר היחיד שיעמוד לנגד עיניהם הוא ביצוע העסקה, מבלי שאיכות העסקה או אינטרס הלקוח יפריעו להם.

כאן המקום לציין כי אנו מאמינים כי מתווך דירות בתל אביב, בראש ובראשונה מחויב לפעול עבור המזמין כמקצוען וקשוב ולעיתים אף מעבר לכך, וכן קמה עליו החובה להיות נאמן ומסור למוכר או לקונה, וזו נקודה שחשוב לבדוק לפני שמתקשרים ויוצאים לדרך משותפת.

מתווך דירות בתל אביב, מוכשר- כיצד נוכל לזהות ? הרי ישנם כל כך הרבה…

התשובה לכך פשוטה: מתווך בצפון תל אביב מיומן ומקצועי ניחן בכישורים שונים ויהיה מסוגל לבחון בקלות רבה את המצב המשפטי של הנכס ולהעריך את הנכס במדויק, לצפות מראש (ככל שישנם חריגות בניה ו/או חבות אפשרית להיטל השבחה) את ההשלכות והסיכונים האפשריים הגלומים למוכר הדירה, רק על סמך הכשרתו וניסיונו המקצועי. בנוסף הוא ידע לייעץ למוכר שלא לבצע את העסקה המהווה עבורו סיכון בלתי סביר גם במחיר של אי קבלת העבודה לידיו.

האם אפשר לדעת מראש עם מי מבין מתווכים בתל אביב, לא כדאי לעבוד?

כמובן, שאנו די נמנעים ממתיחת ביקורת חריפה על משרדי תיווך בתל אביב שונים וכמובן שאין בידנו רשימה שמית של מתווכים בתל אביב שצריך להירתע מהם, אבל בהחלט אנו מאמינים שכן אפשר להרגיש זאת לבד, ובעיקר על ידי שורה של מקרי בוחן בשטח כגון דא:

פרטים של נכסים בתל אביב שגויים המשקפים שווי אחר, הדירה התל אביבית כבר פרסומה והיא איננה עוד רלוונטית, גודל הנכס אינו מתיישב עם השכל הישר ביחס לנתונים שהמתווך הציג, למתווך אין אבק של מושג לגבי זהות הבעלים וכמו גם לגבי הנתונים המצויים בפנקס המקרקעין (מידות הדירה בטאבו ו/או בצו הארנונה וכו' וכו' וכו'). סימנים אלו עשויים להצביע על חוסר מקצועיות ועדיף מראש כבר לוותר וכמובן שלא כדאי להיכנס למתכונת של עבודה משותפת.

בסופו של דבר, שום דבר לא מנצח את הרושם האישי של האדם העומד מולך. אין לנו ספק שאחרי שתיפגשו פנים אל פנים עם מתווך מומלץ בתל אביב, מיד תרגישו זאת ותרצו לעבוד במשותף שכן לקשר האישי וליחסי האמון של הצדדים יש משקל רב.

ומה מייחד אותנו?
ומה הופך אותנו למשרד תיווך מומחה בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, מה צריך להיות כדי להיות מתווך דירות תל אביבי מיומן? האם מדובר בכושר ההבחנה בין דבר לדבר, שכל ותבונה, מיומנות וכתיבה מעולה?

הרי ברור מאליו שלכל מתווך צריכה להיות מידה מסוימת של חוכמה ומוטיבציה, לא? אולם האמת היא שמאפיינים שהופכים מתווך נדלן בתל אביב לטוב למתווך דירות בצפון תל אביב, מיומן ומקצועי אולי אינם מה שאתם חושבים. אז מה הופך אותנו לטובים ביותר, כל התשובות לשאלות הנ"ל כמפורט להלן:

מתווך דירות מעולה יצליח להביא על ידי ייעוץ נכון כמובן, את חבות היטל ההשבחה לכדי הפחתה או למחיקתה של ההשבחה, בין אם בשירות המוכר או בשירותיו של הקונה.

כאן המקום לציין כי במהלך העשור האחרון צבר משרדנו בר-לב נדל"ן מומחיות בשיווק של בתי יוקרה, בדירות למכירה בצפון הישן, מומחיות שאין שנייה לה וגאווה בדירוג העליון העקבי שלו בתחום הנדל"ן התל אביבי, כמו גם שחטיבת הנדל"ן של משרדנו היא מהוותיקות והמנוסות בשוק הנדל"ן התל אביבי עם ניסיון רב תחומי ומקיף בייצוג מוכרים, רוכשים ובנושאים ועסקאות מורכבות נוספות כגון דא ובין היתר בסוגיית היטל השבחה בתל אביב.

שנית

אנו מתהדרים בשיטת עבודה שונה, בכך שאנו לא פועלים כמו.. ובטח שלא חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים בתל אביב כמו… וכמובן שלא מדברים כמו כל מתווך דירות בצפון תל אביב ו/או כמו כל משרד תיווך אחר.

שלישית

משרדנו מהווה כתובת מקצועית למוכרי דירות רבים המעוניינים למכור את דירתם בדרך הנכונה והיעילה ביותר.

רביעית

מחויבות המשרד לערכיו הייחודיים באה לידי ביטוי בבחירתו הקפדנית של יועצי נדל"ן מעולים בעלי השכלה משפטית, שכן תהילת המשרד טמונה בסוכנים הפועלים בו. מעבר למכירת דירת המגורים בתל אביב, מדובר כאן בסוג של כישרון אשר חלק ניכר ומצומצם מיועצי נדלן מומלצים באזור הצפון הישן של תל אביב ניחנו בו באופן טבעי, בעוד ש.. מתווכים בתל אביב אחרים צריכים להשתדל קצת יותר.

כמו גם אצלנו 👇 

1. כל נכס בלעדי שווה לעסקת חיינו.

2. אנחנו צריכים בסך הכול 60 ימים כדי למכור את דירתכם בתל אביב (ובינינו גם זה יותר מדי זמן בשבילנו).

2. אנו מעניקים טיפול אישי אשר מתאפיין במקצועיות שאין שנייה לה.

3. כולנו בעלי ידע משפטי אדיר במקרקעין ובתכנון ובנייה ומומחים לפתרונות בסוגיית היטל ההשבחה.

4. אנו מחזקים בניסיון מעשי בשיווק של מאות יחידות דיור מסוגים שונים בצפון הישן של תל אביב.

5. השירות ניתן בגובה העיניים ובנאמנות מוחלטת.

משרדי מתחייב ללוות את בעל הנכס בכל מבנה העסקה ושיקולי המס הנלווים לה לרבות הליכי תכנון ובמקרים נוספים בהתקשרות עם השמאים ו/או מול המתכננים.

התכונות שלנו

אמפתיה

מתווכים בתל אביב, ורבים מהם עשויים לחשוב שאמפתיה זוהי לא תכונה חשובה להצלחה, אולם אני די סבור אחרת מהם.

ללא אמפתיה, מתווך דירות תל אביבי אינו יכול להביא את כולו בנעליו של בעל הנכס ו/או לחילופין של הרוכש הפוטנציאלי, ולהבין היטב את צרכיו, כמו גם שללא אמפתיה, מתווך לא יהיה מסוגל לתפוס את השקפת העולם של הרוכש, לחזות את התנהגותו ולספק עבורו את הפתרון המיטבי, והנכון ביותר.

יכולת ההקשבה אצלנו היא בגדר חובה!

מיומנות של העברת מידע הדדית מביאה לתוצאה הרצויה וחשובה ביותר כדי להיות מתווך דירות מעולה. אחת מבין נקודות המבט המרכזיות ביותר בתקשורת היא ההקשבה! רק על ידי הקשבה נוכל לעשות זאת היטב.

אנו כמשרד תיווך בצפון תל אביב, נחשפים לכמויות אדירות של מידע במקרקעין, וכן אנו צריכים לחקור באופן יסודי ומושכל ולהשתמש בשיקול דעת מעולה כדי לייעץ למוכר הדירה או לרוכש – והכול מתחיל מהקשבה.

כאן המקום לציין כי הקשבה היא התכונה הקשה ביותר לרכישה לדעתי! במסגרת עבודתנו מול מוכר הדירה איננו נוהגים בהתחלה להגיע להידברות משותפת, אלא רק לאחר שהמוכר סיים את דבריו, כאן מתחיל אצלנו שלב השאלות על סמך הביקורות והמידע הנרחב שצברנו והכל כדי לקבל מידע נוסף על מאפייני הנכס. אלה אותם הנושאים שמאפשרים לנו כמשרד תיווך מיומן, לבצע את עבודתנו ולשמור על המטרות והאינטרסים של שני הצדדים.

אגרסיביות/אסרטיביות

מתווך נכסים בצפון תל אביב לא צריך להיות כוחני ובטח שלא תקיף – מתווך דירות מעולה צריך להיות אסרטיבי הא ותו לא!

מתווכים בתל אביב אגרסיביים לא מתייחסים לדעותיהם של הצדדים וזה לא דבר בהכרח נכון, הם אינם מסוגלים לתפוש את עמדתם של אחרים מאחר והם אינם באותו הסטטוס עם המוכר או הקונה, ולכן אי יכולת ההקשבה מונעת מהם להבין ביעילות את מאפייני העסקה וכתוצאה מכך הם אינם מספקים לצדדים פתרונות יעילים. כחלק מכך הדבר פוגע במערכות היחסים ובסופו של יום עלול להוביל לדרך לא קואופרטיבית שכמעט בלתי אפשרית בה להגיע להסכמות.

יצירתיות

כל פרויקט נדל"ן הוא עבורנו ייחודי ועלינו לטפל בו בצורה שונה וייחודית וכמובן להקפיד שכל פתרון יהיה מעוצב בקפידה. כמשרד תיווך בצפון תל אביב מומחים בעסקאות של דירות למכירה בצפון תל אביב, חלה עלינו חובה להיות יצירתיים כדי למצוא פתרונות אמיתיים לנושאים שעומדים בפני המוכר או הקונה.

אנו סבורים כי משרדי תיווך בצפון תל אביב, צריכים ללמוד ולחשוב מחוץ לקופסה, זו דרך המלך הנכונה ביותר כדי לייצר פתרונות בלעדיים עבור הלקוח לצד האזנה ותשומת לב נרחבת. כל אלה יאפשרו להבין את הנושאים העולים על הפרק ולמה המוכר באמת זקוק.

ונוסיף, המלצתנו היא לעבוד רק עם משרד תיווך בתל אביב מקצועי ואיכותי שישרת את האינטרסים של שני הצדדים וייצג אתכם בצורה הנכונה הטובה והיעילה ביותר. מתווך נדל"ן מיומן רצוי שיהיה בעל השכלה משפטית, כזה המופיע במלוא האסרטיביות הנהוגה בפני מוכרים או רוכשים, ואפילו אצל השמאים המכריעים ובוועדות לתכנון ובנייה, ומגובה מכל מקום באנשי מקצוע איכותיים.

לסיום, עסקאות מסוג של תיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, זו אומנות. אם את.ה מעוניין למכור דירה באזור הצפון הישן ואתה די מיואש מהליך המכירה ורוצה למצוא משרד תיווך בצפון תל אביב, אקטיבי ואסרטיבי לניהול תהליך העסקה עבורך בראש שקט ובלי שיבושים בדרך, דע לך כי:

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

רוצים לקרוא בהרחבה עוד קטעים המביעים עמדה על הדרך הנכונה לאיתור משרד תיווך בצפון תל אביב? היכנסו למאגר שלנו ממש 👈 כאן ותוכלו ליהנות משורה של מאמרים מקצועיים פרי יצירתנו.

  1. כל משרדי התיווך בצפון תל אביב מתהדרים בכותרת מתווכים מומלצים בתל אביב. אז איך בוחרים?
  2. יש לכם דירה למכירה בצפון הישן? קבלו 5 יתרונות במכירה דרך משרד תיווך בצפון תל אביב
  3. משרדי תיווך בתל אביב | כך תבחרו את המתאים
  4. מתווכים מומלצים בתל אביב
  5. משרדי תיווך בצפון תל אביב
  6. איך מוכרים דירה בצפון תל אביב ב-60 יום?
  7. מדוע משתלם לך שהמתווך שלך יהיה משפטן?
  8. תאר לך מתווך דירות בתל אביב דמיוני?
דילוג לתוכן