גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

משרדי תיווך בתל אביב I כך תבחרו את המתאים

רבים מבעלי הנכסים נחשפו בשלב זה או אחר של חייהם להליך של מכירת נכס מורט עצבים, החל מפרסום הנכס והצגתו לרוכשים פוטנציאלים ועד לפיצוץ המו"מ בין הצדדים. ונדגיש, דירות למכירה בצפון תל אביב לצד ביצוע עסקת מכר בתחומי תכנית הרובעים של העיר ובמצב הנוכחי של היום, בעקבות היטל ההשבחה הצפוי, היא כשלעצמה סיכון ממשי וכלכלי עצום עבור בעלי נכסים רבים!!

ומדוע? כיוון שבאקט המכר יהיה בעל הנכס המום לדעת שבנוסף לכל התשלומים הקשורים לדירה לצד החיובים מצד רשויות המס, יוטל עליו לשלם בנוסף גם מס השבחה על מכירת דירה בסכום של עשרות ועד מאות אלפי שקלים.

לפיכך ניהול סיכונים נכון מחייב בחירה מלכתחילה במשרד תיווך בתל אביב מנוסה שיוכל להבחין מראש בסיכונים שמתווך חסר ניסיון לא ישים לב אליהם.

נתחיל

כיצד לאתר מבין שלל המתווכים בתל אביב את האחד:

כשזה מגיע לנדלן צפון תל אביב ולבחירת משרד לתיווך דירות למכירה בצפון תארשימת המתווכים בתל אביב ארוכה. בדיוק כאן נשאלת השאלה והיא מי מבין משרדי התיווך בצפון תל אביב הוא האחד שבאמת מומחה בדירות למכירה בצפון תל אביב, וכן שיהיה נכון ושווה להתקשר עמו בעסקה?

ובכן, חשוב לוודא כי משרד התיווך שנבחר הוא מקצועי ויסודי, מדויק ובעל יכולת גבוהה של ירידה לפרטים קטנים. בחירה נכונה של משרד תיווך בצפון תל אביב מיומן תסייע למוכר להגן על עצמו מפני תאונות שיווק בהמשך הדרך.

לגופו של עניין, כיצד יהא ניתן לאתר מבין כל המתווכים בתא, ומבין שפע של משרדי תיווך בתל אביב, את האחד.

התשובה לכך פשוטה: משרד תיווך בצפון תל אביב צריך להיות מיומן ולשקף כבר במפגש הראשון לפני בעל הנכס יצירתיות וחדשנות אדירה, לצד מאגר ידע עצום במקרקעין המתעדכן מדי יום והבנה מעמיקה של הסביבה התכנונית בדרך לתהליך קבלת ההחלטות.

כאמור, מאפיינים אלו מאפשרים למשרדי תיווך בצפון תל אביב להדריך את בעל הנכס בצורה מקצועית, אחראית, מושכלת ויצירתית בדרך למציאת המסלול הנכון ביותר עבורו ועד להשגת מטרותיו

כמו למשל: מס השבחה על מכירת דירה, סוגיה מרכזית שנוגעת לגובה היטלי ההשבחה ברובע ארבע   ולהיטל השבחה ברובע שלוש בעיר.

עסקאות מכר מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, במסגרת תוכניות רובע שלוש ו-רובע ארבע של העיר, מומחשת המורכבות המובנת בתהליכי היטלי ההשבחה, החיוב הנעוץ בנכסים ששנת ההיתר לבנייתם הוא קודם לינואר 1980 כתוצאה מעליית שווים של מקרקעין עקב אישור תכניות הרבעים בצפון תל אביב.

כמו כן, אנו ערים למקרי בוחן רבים ולפערים שבין מוסד התכנון התל אביבי לבין בעלי הנכסים באשר לסוגיית גובה חישוב ההיטל המוטל על בעלי הנכסים בתחומי הרובעים.

כך לדוגמא חויב תושב העיר המתגורר ברחוב מרים החשמונאית, לא הרחק מכיכר המדינה, בתשלום היטל השבחה בסך של 357,000 ש"ח בגין השבחת דירתו ששטחה 70 מ"ר, זאת בעקבות עסקת מכר שביצע בתחומי הרובעים לצד אישור התכנית המפורטת שהוכנה לרובע 4 בעיר.

בהמלצתנו, בעל הנכס הגיש השגה על חיוב ההשבחה על ידי שמאי מקרקעין משלו, אשר הגיש מצד הבעלים שומה נגדית על סך של אפס שקלים.

במקרה הנ"ל, פנו הצדדים להליך של שמאי מכריע, וזה לאחר עיון מעמיק בסוגיה, קבע כי "לאור האמור לעיל, ובהתחשב בגורמים הרלבנטיים, לצד השיקולים התכנוניים ובעקרונות שנחשבו, אני קובע שההשבחה תעמוד על סך של 40,000 שקלים ואת היטל ההשבחה אני מקבע על סך 20,000 שקלים".

בלשון אחרת: השמאי המכריע "חתך" בעשרות אחוזים את ההשבחה שדרשה עיריית תל אביב בהערכתה הראשונית.

אילו מבין המתווכים בתל אביב מכירים היטב את סוגיית היטל ההשבחה בתל אביב, כיצד יוכל לסייע למוכר שעה שקיבל את הודעת החיוב, ואיפה ניתן למצוא אותם?

כמו בכל דבר שמחפשים, הבדיקה הראשונה שצריכה להיות היא כמובן בדיקה ברשת האינטרנט. אפשר לבדוק על ידי חיפוש בגוגל מתווכים בתל אביב משפטנים ו/או משרדי תיווך צפון תל אביב מיומנים, ו/או מתווכים בתל אביב מיוחדים וכו'. מכל מקום יש לחפש בדפי פייסבוק פעילים, המלצות ותכנים שהועלו לרשת וכיוצא באלה.

שנית והחשוב ביותר:

עליכם לוודא שמדובר במשרד תיווך בצפון תל אביב פעיל, בעל רישיון לתיווך במקרקעין בר תוקף 

משרדי תיווך בצפון תל אביב I שלב ההמלצות

לא פעם יהיו כאלה שחיוו על משרדי תיווך בצפון תל אביב דעה טובה במקומות שונים ברחבי הרשת ושם ניתן יהיה להתרשם מפעילותם הענפה ובין היתר מהנכסים המוצעים על ידם למכירה. כל אלה הן ככל הנראה עדות ישירה למקצועיות ולערך שסוכנות תיווך בתל אביב עשויה להעניק ללקוח.

מתווך דירות תל אביב I שלב חובת הבדיקה

שיחה עם מוכרי דירות שבעבר פעל עבורם מתווך דירות היא בעינינו אקט מחייב שרק יכול לסייע להתרשמות ישירה ואותנטית על מתווך דירות בתל אביב (מדובר במבחן לאמינות מתווך דירות שיאשר כי להמלצותיו אכן יש "גב").

מתווכים תל אביב I מה לגבי המלצה על בדרך של מפה לאוזן?

העצה שלנו שכדאי לחפש מידע על כל מתווך בת"א באינטרנט ולהתרשם בעצמכם לפני שתבחרו להתקדם בהליך של מכירת הדירה.

מה זה אומר אם אין מידע באינטרנט על משרדי תיווך בצפון תל אביב

במקרה שכזה אנו סבורים כי תרחיש שאין מידע על משרד תיווך בתל אביב ספציפי ברשת אין הוא כשלעצמו מעיד על רמת מקצועיותו של המשרד. נכון שכמעט הכול נעשה ברשתות, ולרוב אנשי הנדל"ן בתל אביב אוהבים להדגיש את הנכסים והתוכן הבולט והסובב את אותם הנכסים והכל כדי לעורר את תשומת ליבו של הרוכש הפוטנציאלי, אולם יחד עם זאת, אין להתעלם מהעובדה כי יש לא מעט מתווכים בתל אביב, בעיקר מהדור הישן של העיר, העושים עבודה מצוינת ובכל זאת אינם פעילים ברשתות, ולכן לא בהכרח יהיה ניתן ללקט מידע לגביהם. מכאן אנו סבורים כי אין לוותר על מתווך "מהדור הישן" רק משום שאין לו כל אזכור במרחב הדיגיטלי.

כמו בכל תחום גם משרדי תיווך בצפון תל אביב צריך לדעת לבחור

חשוב לציין כי ישנם מתווכים מעולים בצפון תל אביב שהם אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים שאכפת להם מהשירות שהם מספקים ללקוחותיהם ומבינים היטב את היקף העסקאות שלקוחות מבצעים דרכם. לעומת זאת, ישנם גם סוכני נדל"ן אשר הדבר היחיד שיעמוד לנגד עיניהם הוא ביצוע העסקה, מבלי שאיכות העסקה או אינטרס הלקוח יפריעו להם.

כאן המקום לציין כי אנו מאמינים כי מתווך דירות בתל אביב, בראש ובראשונה מחויב לפעול עבור המזמין כמקצוען וקשוב ולעיתים אף מעבר לכך, וכן קמה עליו החובה להיות נאמן ומסור למוכר או לקונה, וזו נקודה שחשוב לבדוק לפני שמתקשרים ויוצאים לדרך משותפת.

מתווך דירות בתל אביב, מוכשר- כיצד נוכל לזהות ? הרי ישנם כל כך הרבה...

התשובה לכך פשוטה: מתווך בצפון תל אביב מיומן ומקצועי ניחן בכישורים שונים ויהיה מסוגל לבחון בקלות רבה את המצב המשפטי של הנכס ולהעריך את הנכס במדויק, לצפות מראש (ככל שישנם חריגות בניה ו/או חבות אפשרית להיטל השבחה) את ההשלכות והסיכונים האפשריים הגלומים למוכר הדירה, רק על סמך הכשרתו וניסיונו המקצועי. בנוסף הוא ידע לייעץ למוכר שלא לבצע את העסקה המהווה עבורו סיכון בלתי סביר גם במחיר של אי קבלת העבודה לידיו.

האם אפשר לדעת מראש עם מי מבין המתווכים בתל אביב, לא כדאי לעבוד?

כמובן, שאנו די נמנעים ממתיחת ביקורת חריפה על משרדי תיווך בתל אביב שונים וכמובן שאין בידנו רשימה שמית של מתווכים בתל אביב שצריך להירתע מהם, אבל בהחלט אנו מאמינים שכן אפשר להרגיש זאת לבד, ובעיקר על ידי שורה של מקרי בוחן בשטח כגון דא:

פרטים של נכסים בתל אביב שגויים המשקפים שווי אחר, הדירה התל אביבית כבר פרסומה והיא איננה עוד רלוונטית, גודל הנכס אינו מתיישב עם השכל הישר ביחס לנתונים שהמתווך הציג, למתווך אין אבק של מושג לגבי זהות הבעלים וכמו גם לגבי הנתונים המצויים בפנקס המקרקעין (מידות הדירה בטאבו ו/או בצו הארנונה וכו' וכו' וכו'). סימנים אלו עשויים להצביע על חוסר מקצועיות ועדיף מראש כבר לוותר וכמובן שלא כדאי להיכנס למתכונת של עבודה משותפת.

בסופו של דבר, שום דבר לא מנצח את הרושם האישי של האדם העומד מולך. אין לנו ספק שאחרי שתיפגשו פנים אל פנים עם מתווך מומלץ בתל אביב, מיד תרגישו זאת ותרצו לעבוד במשותף שכן לקשר האישי וליחסי האמון של הצדדים יש משקל רב.

ומה מייחד אותנו?
ומה הופך אותנו למשרד תיווך מומחה בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, מה צריך להיות כדי להיות מתווך דירות תל אביבי מיומן? האם מדובר בכושר ההבחנה בין דבר לדבר, שכל ותבונה, מיומנות וכתיבה מעולה?

הרי ברור מאליו שלכל מתווך צריכה להיות מידה מסוימת של חוכמה ומוטיבציה, לא? אולם האמת היא שמאפיינים שהופכים מתווך נדלן בתל אביב לטוב למתווך דירות בצפון תל אביב, מיומן ומקצועי אולי אינם מה שאתם חושבים. אז מה הופך אותנו לטובים ביותר, כל התשובות לשאלות הנ"ל כמפורט להלן:

מתווך דירות מעולה יצליח להביא על ידי ייעוץ נכון כמובן, את חבות היטל ההשבחה לכדי הפחתה או למחיקתה של ההשבחה, בין אם בשירות המוכר או בשירותיו של הקונה.

כאן המקום לציין כי במהלך העשור האחרון צבר משרדנו בר-לב נדל"ן מומחיות בשיווק של בתי יוקרה, בדירות למכירה בצפון הישן, מומחיות שאין שנייה לה וגאווה בדירוג העליון העקבי שלו בתחום הנדל"ן התל אביבי, כמו גם שחטיבת הנדל"ן של משרדנו היא מהוותיקות והמנוסות בשוק הנדל"ן התל אביבי עם ניסיון רב תחומי ומקיף בייצוג מוכרים, רוכשים ובנושאים ועסקאות מורכבות נוספות כגון דא ובין היתר בסוגיית היטל השבחה בתל אביב.

שנית

אנו מתהדרים בשיטת עבודה שונה, בכך שאנו לא פועלים כמו.. ובטח שלא חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים בתל אביב כמו... וכמובן שלא מדברים כמו כל מתווך דירות בצפון תל אביב ו/או כמו כל משרד תיווך אחר.

שלישית

משרדנו מהווה כתובת מקצועית למוכרי דירות רבים המעוניינים למכור את דירתם בדרך הנכונה והיעילה ביותר.

רביעית

מחויבות המשרד לערכיו הייחודיים באה לידי ביטוי בבחירתו הקפדנית של יועצי נדל"ן מעולים בעלי השכלה משפטית, שכן תהילת המשרד טמונה בסוכנים הפועלים בו. מעבר למכירת דירת המגורים בתל אביב, מדובר כאן בסוג של כישרון אשר חלק ניכר ומצומצם מיועצי נדלן מומלצים באזור הצפון הישן של תל אביב ניחנו בו באופן טבעי, בעוד שמתווכים בתל אביב אחרים צריכים להשתדל קצת יותר.

כמו גם אצלנו 👇 

1. כל נכס בלעדי שווה לעסקת חיינו.

2. אנחנו צריכים בסך הכול 60 ימים כדי למכור את דירתכם בתל אביב (ובינינו גם זה יותר מדי זמן בשבילנו).

2. אנו מעניקים טיפול אישי אשר מתאפיין במקצועיות שאין שנייה לה.

3. כולנו בעלי ידע משפטי אדיר במקרקעין ובתכנון ובנייה ומומחים לפתרונות בסוגיית היטל ההשבחה.

4. אנו מחזקים בניסיון מעשי בשיווק של מאות יחידות דיור מסוגים שונים בצפון הישן של תל אביב.

5. השירות ניתן בגובה העיניים ובנאמנות מוחלטת.

  1. משרדי מתחייב ללוות את בעל הנכס בכל מבנה העסקה ושיקולי המס הנלווים לה לרבות הליכי תכנון ובמקרים נוספים בהתקשרות עם השמאים ו/או מול המתכננים.

התכונות שלנו

אמפתיה

מתווכים בתל אביב, ורבים מהם עשויים לחשוב שאמפתיה זוהי לא תכונה חשובה להצלחה, אולם אני די סבור אחרת מהם.

ללא אמפתיה, מתווך דירות תל אביבי אינו יכול להביא את כולו בנעליו של בעל הנכס ו/או לחילופין של הרוכש הפוטנציאלי, ולהבין היטב את צרכיו, כמו גם שללא אמפתיה, מתווך לא יהיה מסוגל לתפוס את השקפת העולם של הרוכש, לחזות את התנהגותו ולספק עבורו את הפתרון המיטבי, והנכון ביותר.

יכולת ההקשבה אצלנו היא בגדר חובה!

מיומנות של העברת מידע הדדית מביאה לתוצאה הרצויה וחשובה ביותר כדי להיות מתווך דירות מעולה. אחת מבין נקודות המבט המרכזיות ביותר בתקשורת היא ההקשבה! רק על ידי הקשבה נוכל לעשות זאת היטב.

אנו כמשרד תיווך בצפון תל אביב, נחשפים לכמויות אדירות של מידע במקרקעין, וכן אנו צריכים לחקור באופן יסודי ומושכל ולהשתמש בשיקול דעת מעולה כדי לייעץ למוכר הדירה או לרוכש - והכול מתחיל מהקשבה.

כאן המקום לציין כי הקשבה היא התכונה הקשה ביותר לרכישה לדעתי! במסגרת עבודתנו מול מוכר הדירה איננו נוהגים בהתחלה להגיע להידברות משותפת, אלא רק לאחר שהמוכר סיים את דבריו, כאן מתחיל אצלנו שלב השאלות על סמך הביקורות והמידע הנרחב שצברנו והכל כדי לקבל מידע נוסף על מאפייני הנכס. אלה אותם הנושאים שמאפשרים לנו כמשרד תיווך מיומן, לבצע את עבודתנו ולשמור על המטרות והאינטרסים של שני הצדדים.

אגרסיביות/אסרטיביות

מתווך נכסים בצפון תל אביב לא צריך להיות כוחני ובטח שלא תקיף - מתווך דירות מעולה צריך להיות אסרטיבי הא ותו לא!

מתווכים בתל אביב אגרסיביים לא מתייחסים לדעותיהם של הצדדים וזה לא דבר בהכרח נכון, הם אינם מסוגלים לתפוש את עמדתם של אחרים מאחר והם אינם באותו הסטטוס עם המוכר או הקונה, ולכן אי יכולת ההקשבה מונעת מהם להבין ביעילות את מאפייני העסקה וכתוצאה מכך הם אינם מספקים לצדדים פתרונות יעילים. כחלק מכך הדבר פוגע במערכות היחסים ובסופו של יום עלול להוביל לדרך לא קואופרטיבית שכמעט בלתי אפשרית בה להגיע להסכמות.

יצירתיות

כל פרויקט נדל"ן הוא עבורנו ייחודי ועלינו לטפל בו בצורה שונה וייחודית וכמובן להקפיד שכל פתרון יהיה מעוצב בקפידה. כמשרד תיווך בצפון תל אביב המומחים לדירות למכירה בעיר, חלה עלינו חובה להיות יצירתיים כדי למצוא פתרונות אמיתיים לנושאים שעומדים בפני המוכר או הקונה. משרדי תיווך בצפון תל אביב, צריכים ללמוד ולחשוב מחוץ לקופסה, זו דרך המלך הנכונה ביותר כדי לייצר פתרונות בלעדיים עבור הלקוח לצד האזנה ותשומת לב נרחבת. כל אלה יאפשרו להבין את הנושאים העולים על הפרק ולמה המוכר באמת זקוק.

ונוסיף, המלצתנו היא לעבוד רק עם משרד תיווך בתל אביב מקצועי ואיכותי שישרת את האינטרסים של שני הצדדים וייצג אתכם בצורה הנכונה הטובה והיעילה ביותר. מתווך נדל"ן מיומן רצוי שיהיה בעל השכלה משפטית, כזה המופיע במלוא האסרטיביות הנהוגה בפני מוכרים או רוכשים, ואפילו אצל השמאים המכריעים ובוועדות לתכנון ובנייה, ומגובה מכל מקום באנשי מקצוע איכותיים.

לסיום, דירות למכירה בצפון תל אביב, זו אומנות. אם אתה מעוניין למכור דירה באזור הצפון הישן ואתה די מיואש מהליך המכירה ורוצה למצוא משרד תיווך בצפון תל אביב, אקטיבי ואסרטיבי לניהול תהליך העסקה עבורך בראש שקט ובלי שיבושים בדרך? 

אנחנו שם, תמיד, בשבילכם.

צרו עמנו קשר בונה, משתלם ומשנה חיים:

בר-לב נדל"ן: 077-449-0338

קישור לדף העסקי המרהיב שלנו כאן  👈 בר-לב I מומחים בדירות למכירה בצפון תל אביב